Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Prednja sam zatamnio 40% nazad 98% (nevidi se lepo na slikama) dva puta su me navatali i nista mi nisu rekli niti su me pitali....a atest imam u pismenoj varijanti od Instituta za nuklearne nauke Vinèa
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

evo kako izgleda noću i danju,čak je uzivo preko dana malo tamnije
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Kengur

Znaci u 90e sve spada zajedno sa atestom?

Aj pusti mi na pp, ili na fb ako ti nije mrsko kad stignes taj atest da vidim u kakvoj je formi i sta navode... Nista hitno, kad se setis i stignes... :)

Na ovim kolima koje sad vozim necu to raditi jer ce izgledati dziberski, ali na sledecim hocu sigurno... Najvise mrzim leti da udjem u zapaljen auto...


skijash

Nisam ba¹ ja lièno odvezao auto nego ortak od kog sam kupio, ali je radio u black glass-u. Sad su ba¹ posvetlele, ali je mo¾da to i normalno posle 4-5 godina, bemliga.
A za taj atest, to te¹ko da ima bilo kakvu osnovu jer je to verovatno atest za same folije koji imaju za sve nijanse. Kad sam poslednji put gledao niko nije imao ovla¹æenje da zvanièno meri propusnost stakla i da izdaje potvrde, i d¾abe ¹to folija ima atest, moralo bi da se izmeri na kolima koliko propu¹ta celo staklo.

Gašpar

Ma taj atest se pravi u kucnoj radinosti i ne vredi apsolutno nista  ;)

K_A_W_A

#166
Citat: Gaspar poslato 31 Januar, 2012, 12:48
Ma taj atest se pravi u kucnoj radinosti i ne vredi apsolutno nista  ;)
Gresis druze. Moj auto ima fabricki zatamnjena stakla, znaci nema folije. I u februaru prosle godine me zaustave organi ;D I pitaju me za atest. Ja kazem da nemam jer su stakla fabricka bez folija. On mi kaze da to nema veze i da ja moram da imam atest ili sa Masinskog fax-a ili iz Vince. Ja Odem izvadim to, platim nekih 3-4 crvene i eto sad imam. Zgodno je i zbog prelaska granice. Nikad ne znas koja ce budala da te drka. Mada najjaca fora (skuplja) je da stavis neku jakoo svetlu foliju, pa uradis atest, a onda to skines i stavis tamniju. Odkud organ zna napamet, koliko je koja folija procenata. ;D Znaci panduri priznaju samo atest od Vince ili sa Masinskog faxa. Ostalo ne prolazi. Mozda prodje kod nekog, ali ovo je zvanicno. Znam par slucajeva gde su skidali tablice onima koji nisu imali te ateste.

UFF

Citat: Vule poslato 31 Januar, 2012, 11:47
Lumarove folije,90 eura me ko¹stalo,dobio sam atest i 5 godina garancije,ovo su nove folije,sa jaèim filmom...sad jebem li ga...

meni su rekli pre mesec dana kad sam ih zvao:
samo zadnji deo auta 80e
sa prednjim staklima bez soferke 100e

pitao sam i za atest i rekli su mi da ga nemaju niti da ga daju
to sto si ti dobio nema nikakve veze sa onime sto panduri traze

to ti dodje ko kad bi rekli da je zabranjena naknadna ugradnja xenona a ti izvadis garanciju i papir da su xenoni made in geramny original jebem li ga od koje firme i da nisu kineski i da ne zasleplju druge vozace
koga boli qrac gde su tvoji xenoni napravljeni on ce da ti pise kaznu i kraj price

i ja bi zamnio 20-30% max hocu i da vidim kad vozim nocu nesto kroz ta stakla :D

CADILLAC

...to je isto kao kada bi ja stavio sive zavese na prozore stana ,i onda mi do¹la komunalna inspekcija i rekla da moram imati iskljuèivo ¾ute ,u skladu sa bojom fasade zgrade [dunce] [srednjiprst]....ma ko ih jebe,...dok plaæam porez "na kori¹æenje", u enterijeru auta biæe kako ja odluèim [djavo]....

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Vule

imate link,idite na rubriku ZAKON,tamo vidite sta kako...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kengur


Kanarinac

Koliko ja znam sad je dozvoljeno da se stave folije napred 75% propusnosti,a nazad moze i 0%.

Vule

Citat: Kanarinac poslato 01 Februar, 2012, 00:31
Koliko ja znam sad je dozvoljeno da se stave folije napred 75% propusnosti,a nazad moze i 0%.
upravo!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

banditkg

 [balavi] [balavi] [balavi]

[attachment deleted by admin]

Simon69

Citat: CADILLAC poslato 31 Januar, 2012, 14:26
...to je isto kao kada bi ja stavio sive zavese na prozore stana ,i onda mi do¹la komunalna inspekcija i rekla da moram imati iskljuèivo ¾ute ,u skladu sa bojom fasade zgrade [dunce] [srednjiprst]....ma ko ih jebe,...dok plaæam porez "na kori¹æenje", u enterijeru auta biæe kako ja odluèim [djavo]....
Al ga podoji..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

UFF

Vreme ko stvoreno za drift i zajebanciju na nekom parkingu  :P  [yahoo]

BMW X5 drift


Kengur

Ajmo veceras na Banjicu, bice ljudi sigurno... :)

Gašpar

Ajde, samo javite na vreme da otkopam kola  ;D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...