Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Nemate vi pojma, dva dzaka brasna u gepek i da vidis kako izlazi uz banderu... :)


Patrick Wilding

treba imati samo malo osjecaja na gasu i dobre gume i nikakvih problema sa zadnjim pogonom nema,nisam nigdje nikada ostao u snijegu dok recimo moj brat mora i blazeru ukljuciti prednju jer zaglavi na ravnom cim snijeg obijeli
a nisam nikad nista stavljao bmw-u u gepek
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

UFF

Evo ja slikah danas cigane i njihovu masinu

Ili su revolutionu ipak usli korz onu koroziju na vratima mali cigani i oterali ga ili im je on dosao u posetu :D

[attachment deleted by admin]

pit

   Hahahahh kako je smesno hahahaha.

bucko


Vule

jaoo vidi motor sa èet'r toèka i kabinom :D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

perlx

@uff
Vreme je za zimski servis na kultivatoru :)

Zeljkamp

Ko i kada nauci da vozi zadnju vucu, do kraja zivota ce pljuvati prednju.

Zadnja vuca je zakon!
TwinZ Auto & Moto

CADILLAC

Citat: Zeljkamp poslato 15 Novembar, 2011, 03:17
Ko i kada nauci da vozi zadnju vucu, do kraja zivota ce pljuvati prednju.

Zadnja vuca je zakon!
....da ,kod nas u SRBistanu ,pogotovu od aprila do oktobra...ko jednom proba ovo sa slike [klanjam_se] ,sa quattro pogonom (4x4) konstantno , vi¹e NIKAD [nono] ne po¾eli da ide sa bilo èime drugim na Kopaonik, recimo u januaru, po meæavi ,na -20 * C...kakvi lanci ,kakve gluposti.... [rofl] [thumb_up] 8)...izvinjavam se za off [klanjam_se]...po¹tujem BMW , i na 2 ,i na 4 toèka  ;)... -
BMW BoxerClub Pancevo 666

Tamanitu


Vule

ma sta ti god legne...ja sam imao i golfa pa sam se zaglavio u snegu (a znam da vozim) vozio sam 4x4 po snegu..isto ko prednja sa full zimskim gumama....a plus danas kola imaju toliko elektronike,da koliki god da si duduk normalno ce auto da krene po svim uslovima..moje misljenje sta kome kako legne...jedino prilikom ubrzanja lepsi je osecaj kod zadnje vuce...po mom mi¹ljenju...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

sibin

prednja,zadnja,sva cetri ne biram samo ako mi se svidjaju. sve bih ja to posedovao od svakog po jedan. sve to moze lepo da se tera i uziva.

UFF

Evo da okacim slike i mog traktora



[attachment deleted by admin]

sibin

pa lep ti traktor, samo ja bih tu malo vece felne. jer velicina karoserije vizuelno pojede ove.

UFF


sibin

17" ce bi legle kao dete na nosu za letnji set. ja na svojoj alfi imam 16 zimski i 17 letnji. 18" izgledaju extra ali to je vec previse zbog puteva trapova a i gume su opipljivo skuplje. prelep ti je auto samo neke lepe felne i gas :)

UFF

imao i alfu 2.5 200konja pre par godina...  (raspravljali smo u alfinoj temi o bmw-ima pa da se malo oduzim :D)

ali ne volim prednju vucu pa to ti je
na bmw-u kad nabijes 5000rpm u prvoj i smaknes nogu sa kvacila imas osecaj da ces da poletis dok ti bulja driftuje levo-desno a na alfi samo pocne da mi se trese volan i stojim u mestu  [thumb_down]

[attachment deleted by admin]

sibin

pa ja volim pa volim alfu to je jace od mene :) sto ne znaci da ne mogu da se divim konkurenciji po meri. bmw je auto za svaki respekt i to je jedan od retkih brendova danas pored alfe da kad sednes u njega vise ne izlazis :)

a sto se tice starta sa prednjom vucom to je tacno oce da proklizava, samo trazi malo drugaciji pristup prvom malo laganije po gasu a posle udri.

UFF

Evo ja se malo igrao za vikend  8)  :o



[attachment deleted by admin]

Kengur

Dobro zategni zadnju tablicu, da ne zveci... :)