Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vule

i evo jedna da OBJASNI NEKE STVARI  8) 8) 8) 8) 8)

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Dzambo

Skoro mi je jedan momak nudio E46 320i za moj VW. Odem, pogledam, odusevim se. Stvarno jedan od najlepsih automobila, medjutim, em skupa reg, em 13-20l u gradu. A ja navikao na 6,5l dizela. :D

Elem, na kraju ipak zamenim auto za S40 i prezadovoljan sam.  8)



A ovo ce ostati nedosanjan san verovatno, mada nikad se ne zna...:)

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

jedan tip kod nas je prodavao M5 tj jos ga prodaje...samo sto ima jedna mala sitnica nista strasno,prepolovio ga valjda o kamion il tako nesto x)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

BMW M3 E46 auu neverujem koliko smaram sa ovom temom...ja se izvinjavam,al sta cu kad volim bembaju (pogotovo ove izopacene sto idu ko nevreme :) )
BMW M3 E90
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Gašpar

Citat: Vule poslato 11 Novembar, 2011, 22:24
jedan tip kod nas je prodavao M5 tj jos ga prodaje...samo sto ima jedna mala sitnica nista strasno,prepolovio ga valjda o kamion il tako nesto x)

Znaci, prodaje ga na rate?  ;D

AndreyRR

Meni moja beka stoji vec skoro dve godine vozim je samo
da ne zariba motor po selu malo  :'( :'(

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

KIZA73

Odes lepo na onu temu sa kalkulatorom godina i izracunas koliko ces da zivis i opredelis se za jedan od novijih modela. Pa za jedno dvaes godina kada bude vredeo 2000e, ti ga kupis...Meni ostalo jos 47 godina, znaci imam fore za dva najnovija modela  :o
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

Nisu ljubitelji BMW-a samo muskarci a evo i dokaza da nisu sve zene glupe  ;)

BMW 335 rescue from the flood by its female owner

Lepo se setila za ulazak kroz gepek  [clapp] ali ja bi ipak drzao unlock dugme na kljucu par sekundi i onda se prozori automatsku spuste do kraja :D  
samo sto ima ljudi koju poseduju bmw a izgleda ne znaju za to

zmiya


bokilic

ja uzivam i u trojci kockici,dobar autic,zena vozi e 28 dizela,nije htela e 34,,probala nije jos se svideo, a sad ako se skupi para registrovacu jednu 7micu,e 32,mnogo volim taj autic,neznam zasto ali mi je ubav,,,
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

ja vozim vec trecu kockicu ...magare za tovarenje...bez odrzavanja...ova mi se vec ucebala pa cu morati da kupim novi auto.....dobrih staranaca vise nema, tako da poslovna cukarica otpada....moracu da menjam model....
E kad bi bilo srece ja bi ovo
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6gTk15coJ7dDHGEQIOThRdJjLgHxKfjCIQPN1vvfTqhtqpMy_dhZvA0RA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 12 Novembar, 2011, 18:48
ja vozim vec trecu kockicu ...magare za tovarenje...bez odrzavanja...ova mi se vec ucebala pa cu morati da kupim novi auto.....dobrih staranaca vise nema, tako da poslovna cukarica otpada....moracu da menjam model....
E kad bi bilo srece ja bi ovo
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6gTk15coJ7dDHGEQIOThRdJjLgHxKfjCIQPN1vvfTqhtqpMy_dhZvA0RA
uhhhhhhhh ,jel to bese 645 csi????

MIGE

Citat: Black Adder poslato 11 Novembar, 2011, 16:51
Pa cestitamo, sit da se navozas ... kad padne sneg, ostalo vreme deri ktm
pa tesko ce da se navoza ako padne dubok sneg,zadnja vuca  ;)

UFF

Pa gde si bio prosle godine?
Mogao si da ga uzmes za smesne pare

1982 635csi automatik
Ofarban u perla metalik i uradjena limarija komplet, pali, radi, ide...    i otisao  za 1700eur  [facepalm]

ostali su mi mislim farovi, migavci, prednja maska i kompletna klima za njega (kompresor, hladnjak..sve) ako nekome treba moze da dobije sve za 100eur