Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Onaj ko voli on ih BAS voli

Trenutno vozim E46 i evo par dobrih recenica o njemu mada vaze i za ostale propelere:


People ask you what kind of car you have and you say "An E46" rather than saying BMW 325, 330, etc., and then just stand there with a smug look on your face as they stare back with a puzzled look on theirs.

You know you own an e46 when you catch yourself admiring your own angel eyes in the reflection of other cars.

When you park your car in a parking lot, you park it away from everyone else and, as you walk away, you look back at it. Twice.




Garantujem da ne postoji nijedan vlasnik i ljubitelj bmw-a koji se u ovom nije pronasao, pogotovo u poslednjoj recenici sa parkiranjem :D

Kacite slike svojih BMW-a

Joker

Priznaj, ovo si otvorio da bi se kurcio sa tvojim novim auutom... ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Ne
Nije on za kurcenje
kupio sam traktor

moj stari je bio za kurcenje

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

sibin

odlicno sad ima tema o bmw-u. nisam bas poznavalac ali zanimljivo, pratim :)

Vule

E90 ja po srpski...parkiram ga dalje od svih i okrenem se....tri puta :D

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

vitez_koja

Сада ће Уфф да каже канта, бољи Е46!  [rofl] [rofl] [rofl]

Vule

nije moj,al daj boze jednog dana...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

bokilic

brmmmm

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

sibin


Mortisha

@Vule

E ovo se zove mamac za klinke...
BMW i Yamaha,....

;D
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

mkt


Zeljkamp

Vozio sam propelere i opet cu! ;D

Skoro sam prodao mog Nissan-a i ganjao sam da kupim e46, ali sam odustao posle gledanja makar 25 primeraka, sto bezinaca, sto dizela. Budzet je bio od 4500-6000e i za te novce se mogao kupiti krs! Svakom je falilo mnogo sto sta. Svi su navodno presli od 150-180.000km, a stvarna kilometraza je sigurno veca za sestocifren broj kilometara. Prodavci su nudili servisne knjige koje su bile redovno ispunjene i ispisane istom olovkom i rukopisom svih 8,9,10 i vise godina. Na autima je bila prva farba, a oni sastavljani, ako imas srece, iz najmanje 2 komada. Da ne nabrajam vise, samo se iznerviram... ;)

Popizdeo sam jer nisam uspeo da nadjem primerak koji zadovoljava i prolazi moje kriterijume, te sam kupio Toyotu Corollu sa poznatom istorijom.

P.S. Menjam za dobru e46-cu Toyotu Corollu 1.4vvti iz 2004. godine (restyle model), Toyota puna servisna istorija, 93.000km...




TwinZ Auto & Moto


DaChaS


UFF

Citat: vitez_koja poslato 11 Novembar, 2011, 19:25
Сада ће Уфф да каже канта, бољи Е46!  [rofl] [rofl] [rofl]

nije kanta e90

ali su ga tako usrali sa stop svetlom da to nije normalno , kao i seriju jedan sa zanjim delom

sto se tice e90 priznajem samo kupe i i dalje tvrdim da je e46 legendarni, prepoznatljiv i nalepsi model trojke ikad napravljen kao i sto je e38 najlepsa sedmica ikad napravljna

BMW 7-SERIES (E38)

UFF

@ wolverine  lako je biti ljubitelj M-a
mislim da su svi ljubitelji M-a cak i oni koji ne vole bmw :D

ali hajde kupi ti tog M-a pa ga registruj i sipaj gorivo, vozi ga i odrzavaj kad si vec ljubitelj

Na zalost jedno je ono sto zelimo a sasvim drugo ono sto mozemo da imamo pa svi pravimo kompromise

Neki naprave kompromis da voze novi zunto a ja sam radije uzeo 10god starog bmw-a i nije M ali je ipak bmw e46 restyling

Vule

evo za prijatelja UFF-a

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih