Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


Kengur

Moj ti k leptir masna, nije bitno sto se ne rimuje, bitno da ti lepo stoji... :P

Evo, duzan sam ti pivo sad :)

MIGE

Citat: Kengur poslato 03 Jul, 2012, 23:37
Moj ti k leptir masna, nije bitno sto se ne rimuje, bitno da ti lepo stoji... :P

Evo, duzan sam ti pivo sad :)
ma bre,ja cu da platim  [cheers]

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mkt


UFF


castor

It's the ride that matters, not the bike…


castor

Ovaj izgleda poku¹avao da napravi Testarossa-u...
It's the ride that matters, not the bike…

CBRR1

ma ovaj ako dobije tri soma za auto tj ovu nindzakornjaca sklopociju treba da se udara nogama u dupe od srece...

castor

A onaj koji je kupi da lupa glavom u zid...
It's the ride that matters, not the bike…

Zeljkamp

Javite mi ako neko prodaje neki dobar BMW 316i, 318i & 318d, 320d! Obavezno restyle modeli. Najvise bih voleo 318i sa 143ks, ali se ne bunim ni za ostale. Placam solarno i budzet je oko 5-6000e. Za sada pratim oglase i znam sve BMW-e u Srbiji, tako da nema potrebe da mi saljete linkove sa autima koje sam vec video. Poenta je da mi javite ako ima neko ko nije oglasio auto a voleo bi da ga proda. 
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

Na moje mislenije, novi automobili su "overdeveloped"....previise konja za potrebe prosecog vozaca, previse elektronike, previse nekih pomagala......
Pri tome u Srbiji je to skoro nemoguce odrzavati sa normalnim prianjima...pa i sa nenormalnim. Svaki servis zahteva neko resetovanje necega.
Ne smeta mi znacka na celu auta, kurac me zabole....ali licno samo ovo
http://www.boutiquecalandre.com/images/Kyosho/12/kyo12-8631s_Shelby-Cobra-427sc.jpg
jedino me jebe cena.....ma ni sneg ni kisa mi ne bi smetala :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Ti definitivno ne znas sta volis  ;D

Zeljkamp

Kupio sam veceras BMW 318i sa Valve Tronic motorom (2000ccm i 143ks). Auto je u extra stanju i sa PRAVOM kilometrazom od 135.500km. Ima dosta opreme i o njoj drugi put. Za sada cu samo reci da su felne magnezijumske!!!  8)

Evo ih 2 slike a bice ih jos kada se opere.  [yahoo]





[yahoo]  [yahoo]  [yahoo]
TwinZ Auto & Moto

UFF


DaChaS

Fino izgleda koliko te je izasao ..

Kengur