Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Moderniji i komplikovaniji. Osjecaj na volanu na F32 je vise mercedovski, nema vise one tvrdoce i jasne povratne info. Zvuk je bolji na E92, sirov, na F32 je nekako rafinisan, tisi. Estetika...oba su lijepa, E92 je elegantniji, F32 moderniji. Mjenjac brzi i meksi na F32.

@UFF: Sad je poznanik prebacio auto, $1700 franco BG, ali kaze da je to dosta povoljno nasao.

UFF

Citat: FANTOM poslato 19 Jun, 2019, 21:13
   Ja koristim a sto slika kao u ogledalu glupi telefon to vec ne znam  [neampojma]








tebra, ne znam kako da ti kazem a da se ne naljutis..

ali nije do telefona

Zeljkamp

Drivetrain gre¹ku zna da poka¾e kada je egr ventil u problemu.
TwinZ Auto & Moto

losmi

Imao sam ja 335i, nema greske sa tim autom, mada ako mogucnosti dozvoljavaju uvek sam za noviji..
jos ako ima onaj trokraki  M volan, uhh

Boban_m


losmi


dr32

Otprilike ova boja ...
...i ovaj volan? 😉

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Boban_m


dr32

Za razne modele mo¾e da se diskutuje, al kome se ovo u ovoj boji ne svidja on stvarno nije normalan  [nono]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Boban_m


Boban_m

Danas sam probao jednog. Kako ovo ide :o [panic]

M235i nosi N55 (3.0 turbo) ali ne obican nego M-Performance: (BMW fabricki tjuniran N55) 330 KS, 450 NM i sav je u M opremi i u karoseriji koja je oko 100kg laksa od E92 i F32. Drugo ime za krizu srednjih godina ;D


MIGE

Citat: Boban_m poslato 05 Jul, 2019, 02:48
Danas sam probao jednog. Kako ovo ide :o [panic]

M235i nosi N55 (3.0 turbo) ali ne obican nego M-Performance: (BMW fabricki tjuniran N55) 330 KS, 450 NM i sav je u M opremi i u karoseriji koja je oko 100kg laksa od E92 i F32. Drugo ime za krizu srednjih godina ;D


[rofl] [thumb_up]

Lazic

@Boby M:
Mogu da zamislim jo¹ 100 konja u tvom autu...

Boban_m

Ko je rekao da BMW nije brend nego dijagnoza je potpuno u pravu. Teska bolest.

Hurricane

Ma jok, cini ti se..

Mnogo buke i galame a na skali uspeha u autosportu jedno veliko nista...

Samo stvar luksuza i prestiza..

Pa i VW ima vise uspeha u autosportu od BMWa

Qq al ce fasujem minuse sad, ali nek ide zivot  :P


P.s. nista licno, volim i ja bmw ali 635, 645, 750.......

Kenja mi se kad vidim 5icu bilo koju osim onih starijih, cuje se kao da ce da poleti a ide 40 na sat

I jos na plin, jebo ih lazic sve u paksu


Boban_m

Ne radi se o tome. Dovoljno je jednog da imas i bude ti jasno. Ni jedan auto se ne vozi kao BMW. Bar sam ih ja vozio dosta a daleko od toga da sam jedini koji prica isto . Ali brate...mjesec dana bez objektivne potrebe jurim da kupim kupe kao da mi zivot zavisi od toga. A o tome kakvih sam ludaka i prevaranata sreo mozda drugi put. I onda se prenem, strani malo rodjace, polako, ako naleti nesto povoljno kupice se, kud srljas . A kupe polovan skuplji od sedana skoro dvaput a nov skoro ista cijena. Nov auto ne kupujem iz verski razlozi, a u jednom momentu sam razmisljao i o tome. Elem, ima nesto u BMW sto te omadjija kao zanosna zena. Stvori ti stalnu borbu izmedju razuma I srca. Ko nije vec zarazen najtoplije preporucujem da predje na drugi strani ulice kad vidi parkiran BMW ;D

Lazic

Provozao sam ih raznih, godi¹ta od kasnih '80-ih do X5 iz 2012, trojke, petice, benzince od 1.6 do M5, dizele od 2.4, 2.5 i 3.0, nikakav poseban oseæaj u vo¾nji... Bar meni... Dopao mi se X5 i ona osmica v12 od Draganovog sina, mada nju nisam vozio... Mo¾da promenim mi¹ljenje jednog dana... :) Al' da ceo ¾ivot balavim pored veæine Bimera, balavim k'o napaljena klinka... :o ;D

Hurricane

Citat: Boban_m poslato 06 Jul, 2019, 01:46
Ne radi se o tome. Dovoljno je jednog da imas i bude ti jasno. Ni jedan auto se ne vozi kao BMW. Bar sam ih ja vozio dosta a daleko od toga da sam jedini koji prica isto . Ali brate...mjesec dana bez objektivne potrebe jurim da kupim kupe kao da mi zivot zavisi od toga. A o tome kakvih sam ludaka i prevaranata sreo mozda drugi put. I onda se prenem, strani malo rodjace, polako, ako naleti nesto povoljno kupice se, kud srljas . A kupe polovan skuplji od sedana skoro dvaput a nov skoro ista cijena. Nov auto ne kupujem iz verski razlozi, a u jednom momentu sam razmisljao i o tome. Elem, ima nesto u BMW sto te omadjija kao zanosna zena. Stvori ti stalnu borbu izmedju razuma I srca. Ko nije vec zarazen najtoplije preporucujem da predje na drugi strani ulice kad vidi parkiran BMW ;D

Razumem, lepo napisano [clapp]

DraganPavlicevic

Ja sam imao sve modele serije tri, a probao sam i M 3, istina od pre 10-tak godina.Vozio sam i posedovao neke trkaèke automobile kojih se malo ko od vas seæa (nsu tts, alfa 1300 gta junior, reno 8 gordini...), da ne govorim o serijskim kolima tipa sitroen ds (ajkula), pe¾o 504...ma da ne nabrajam. Ali kada sam polovinom 80-tih godina kupio prvi bmw, to je bila ljubav na prvi pogled.I ostala je do dana dana¹njeg. Istu ljubav nasledio je i moj mlaði sin Luka.I on je imao vi¹e trojki, a njegov sada¹nji 850 csi je ostvarenje i mog i njegovog sna.I ¹to sam ovo poèeo da pi¹em? A da, utisak u vo¾nji; jednom bmw, uvek bmw.Moram da priznam koji model nikada ne bih kupio, a to je x6.

Zeljkamp

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2019, 03:22
Provozao sam ih raznih...
Nije dovoljno da ih provozas, moras da ih vozis neko vreme da bi potpuno shvatio fazon koji BMW fura. Obavezno je da primerak koji vozis bude potpuno ispravan i da nije krs.
TwinZ Auto & Moto