Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [neampojma]

ceka neku budalu koja ce da mu da 800e za njh

NesaFZR

ima kod nas ovde lik doktor za bmw,lik do 00 a i vozi motore,

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kengur


Gašpar

Covek ih pokupovao 10ak prosle godine po Srbiji i nosio preko. Svabe placaju 6-7.000 evra za njih.

Kengur

Majke ti?

Moracu da ubedim onda onu matoru dzukelu da mi proda :D
Samo ako ima papir... Verovatno bez papira ne vredi nista...

Charuga

Gospodo, nude mi Z3 1998 god. u dobrom stanju..... 102000 km..... motor 2.0 150 ks.....
Interesuje me Vase misljenje o ovom autu i koliko vredi....realno????


djordjeadz

Ako je kod tebe zakaci ga u nekom servisu na dijagnostiku da ti provere stanje motora menjaca i elektronike , a spolja valjda mozes sam fa ga ocenis , ali posto je pitanje bilo koliko vredi dao bi mu 6500-7000  jel nemogu da vidim da li je facelift model ! Aj nam daj jos neku sliku ako imas?

Charuga


Charuga

Evo slicica i najbitnije pitanje...sto se tice prodaje.... moze li se to prodati ili ostaje vencanica ??

Da cuo sam da se moze nabaviti za njega i tvrdi krov povoljno....video sam i slike sa njim...opako.....

Ali jeko malo znam o ovom modelu...ustvari ispao sam iz fazona vezano za automobile...zato mi pomoc puno znaci :)

djordjeadz

Nzm sta da ti kazem za dalju prodaju , ja nisam primetio da je neki sa interneta otisao, to jest da je prodat, ali nikad se nezna!

UFF

a sto ne bi mogao da ga prodas?
nije u pitanju kibikaza od koje ce da beze
stavis mu oba xenona iste boje, ofarbas taj branik, sredis sitnice i polako
ja da imam kintu vozio bi Z4
cak i da imam za M6 i dalje bi pre uzeo Z4 a siguran sam da nisam jedini koji tako razmislja

Andreja

Meni je Z3 lep¹i od Z4...
©to se tièe krova, ja sam uvek pre za platneni.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 20 April, 2012, 02:03
Majke ti?

Moracu da ubedim onda onu matoru dzukelu da mi proda :D
Samo ako ima papir... Verovatno bez papira ne vredi nista...
Imam ja papire i nesto od delova i taj deo lima od sasije....vidi ako ne nedostaje sve ja sam zaintresovan.
Hiljade evra mozes da dobijes za kompletnu i restauriranu....ovako moze da se proda u delova za par stoja....ali i to ako delovi iole valjaju....kriticna su stakla.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

ko bre jos vozi Beogradsko Mangupsko Wozilo,pogotovo e46  :P :P :P :P

Kanarinac

Mislim da ces se zakopati sa ovim i to bas. Nije neka kubikaza, ali je auto za frckanje samo. I mislim da je 5500 neka realna cena, da ima lugta za prodaju

UFF

ja bi na primer uvek uzeo z3-z4 sto se tice mesta ako na to mislis kanarinac?
zamo za dvoje?
pa sta?
nisu svi ozenjeni nit imaju porodice, voze se najvise vremena sami ili sa devojkom a za to ti vise od 2 mesta ne treba
jedini razlog zasto ga sad vec ne vozim je sto ne mozes bas da odes na otpad da kupis neki deo limarije ili enterijera koji si sjebao vec ce za sve da te klepecu po usima

Kengur

Revo
Videcu, stoji, truli... samo da nagazim vlasnika...


Sto se tice z3, tesko se prodaje sigurno, i daleko je od cene 6500e... Ko ce bre da plati toliko za ovo?

Skoro mi je neko pricao da su prodali dobar z3 za tipa 4300e valjda...


Tesko se to prodaje, matoro, dva sedista....

Kanarinac

Ne znam, meni je ovaj auto bas glupost. z4 je druga stvar ali opet moras pored njega da imas normalan auto. Najpametnije je preskociti