Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

sigurno ne tamo gde se taj prodavao....nekako se uvek nadjes na mestu gde netreba, a nikada na mestu gde treba....ili je to samo moj utisak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Oglas sam stavio na polovnimautmobilima i mojauto a bio je parkiran celu zimu ispred moje zgrade
zajedno sa starom trojkom i peticom i sedmicom
na prolece sam sva cetiri prodao

UFF


UFF

kocku sam bio podigao da moze da se tera manijacki po dzombama, lezecim, ivicnjacima i zelenim povrsinama  [djavo]

UFF

sedmicu automatik niko nije hteo zbog 3000kuba iako je bila na plin pa sam je menjao za neki motor..

UFF

I onda je umesto nje dosla najlepsa sedmica ikad  :-* :-* :-*


UFF


UFF

I sto se mene tice od ovog nikad nije niti ce postojati bolji i kvalitetniji auto (od svih bmw-a koje sam imao ili probao)

UFF

Eeee mige, mige, zovem te da ides sa mnom na banjicu kod bazena cim padne prvi dublji sneg

iskljucim DSC i da vidis sta je voznja i zabava kad driftujes i bacas bulju oko ostrva na parkingu po snegu   :D

mada mi je E36 bio bolji za to jer je kod e46 odnos tezine 50:50 a koliko se secam kod e36 70:30 pa je bolji za zajebanciju

Ustvari kad razmislim za to je kocka e30 najbolja jer je dosta nestabilnija od e36 i ako se ujebes pa je malo lupis ili oceses od drvo, banderu boli te tuki bas kad je ionako matora kanta :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 12 Novembar, 2011, 20:50
Eeee mige, mige, zovem te da ides sa mnom na banjicu kod bazena cim padne prvi dublji sneg

iskljucim DSC i da vidis sta je voznja i zabava kad driftujes i bacas bulju oko ostrva na parkingu po snegu   :D

mada mi je E36 bio bolji za to jer je kod e46 odnos tezine 50:50 a koliko se secam kod e36 70:30 pa je bolji za zajebanciju

Ustvari kad razmislim za to je kocka e30 najbolja jer je dosta nestabilnija od e36 i ako se ujebes pa je malo lupis ili oceses od drvo, banderu boli te tuki bas kad je ionako matora kanta :D

Kocka rules.....ne mora ni da je zakljucavs...ni cigani je nece....mada video sam jednu...kabriolet...tamo kod toplane :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ti tvoju i da zakljuèa¹ neæe da ti pomogne,mogu da udju unutra kroz one rupe od korozije na vratima..

WOLVERINE



  Ova sedmica ista kao Saletova..( zodiac) ?

UFF

Aha ali na zalost nije vise kod njega  :(
vozi je neki lik iz zemuna sto ima agenciju za tehnicki preko puta arene

robbief

#53
Citat: revolution poslato 12 Novembar, 2011, 18:48

E kad bi bilo srece ja bi ovo
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6gTk15coJ7dDHGEQIOThRdJjLgHxKfjCIQPN1vvfTqhtqpMy_dhZvA0RA

Ima jedan 633csi u TIM servisu na okretnici 53/23 na Labudovom brdu. Stoji vec godinama tamo u servisu, verujem da mozes lako da dodjes do njega.

Evo i slike:

[attachment deleted by admin]
smooth

sibin

meni su licno lepsi ovi malo stariji modeli kao ova sedmica, gledam ove nove lepi su ali ne izazivaju bar kod mene to osecanje kad ih gledam.

Vule

Citat: sibin poslato 12 Novembar, 2011, 21:55
meni su licno lepsi ovi malo stariji modeli kao ova sedmica, gledam ove nove lepi su ali ne izazivaju bar kod mene to osecanje kad ih gledam.
imam i za tebe leka x) BMW M3 Crazy Russian
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 12 Novembar, 2011, 21:24
Ti tvoju i da zakljuèa¹ neæe da ti pomogne,mogu da udju unutra kroz one rupe od korozije na vratima..
o je zamka za cigani...ako probaju tuda da se provuku da se iseku na rdjav lim...sepsu da dobiju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: robbief poslato 12 Novembar, 2011, 21:42
Citat: revolution poslato 12 Novembar, 2011, 18:48

E kad bi bilo srece ja bi ovo
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6gTk15coJ7dDHGEQIOThRdJjLgHxKfjCIQPN1vvfTqhtqpMy_dhZvA0RA

Ima jedan 633csi u TIM servisu na okretnici 53/23 na Labudovom brdu. Stoji vec godinama tamo u servisu, verujem da mozes lako da dodjes do njega.

Evo i slike:
Mogu lako da dodjem...bio gledao ga...ne vredi 500 evra....sve treba da se radi....samo lici...a reko su u dobrom stanju cifre da se roknes.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-6-Series-2DR-COUPE-63-1987-BMW-635-CSi-L6-All-Leather-Coupe-Rare-LOW-Miles-/190599744467?pt=US_Cars_Trucks&hash=item2c60a14bd3
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: UFF poslato 12 Novembar, 2011, 20:50
Eeee mige, mige, zovem te da ides sa mnom na banjicu kod bazena cim padne prvi dublji sneg

iskljucim DSC i da vidis sta je voznja i zabava kad driftujes i bacas bulju oko ostrva na parkingu po snegu   :D

mada mi je E36 bio bolji za to jer je kod e46 odnos tezine 50:50 a koliko se secam kod e36 70:30 pa je bolji za zajebanciju

Ustvari kad razmislim za to je kocka e30 najbolja jer je dosta nestabilnija od e36 i ako se ujebes pa je malo lupis ili oceses od drvo, banderu boli te tuki bas kad je ionako matora kanta :D

ljubi tebe tvoj brat,imao 2 bmw-a(model pre kocke),pa sam imao kocku 318,pa sam pre 10-15 god.vozio i lovrinu kocku 325 4x4,posle od njega uzeo 520 sa m opremom itd.....znaci,nista za dzabe ne pricam