Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Citat: hurricane poslato 07 Januar, 2016, 00:54
..to ono kad si deflorisao redom po Podrinju  :P

..pazi kad se secam  [cheers]   [hello]

p.s. bio neki sivi ili zeleni?
520i ganja green . :)

TwinZ Auto & Moto

Purec

Ja se slatko navozah sa svojom kockom i po snegu :)
320i Touring, 4.27 sper diff, zimske gume i pun gas po brdima, konstantna zabava :D


Bori¹a

pa gde si ti purec nema te 300 godina covece

Purec

Citat: Boriša poslato 07 Januar, 2016, 02:45
pa gde si ti purec nema te 300 godina covece

Nisam odavno nista pisao al tu sam, posmatram sta se desava :)

Andreja

Purec, ¹ibni neki video, znam da ima¹! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Purec

#3465
Citat: Andreja poslato 07 Januar, 2016, 02:54
Purec, ¹ibni neki video, znam da ima¹! :D

Hahahaha, nemam nazalost, ova slika je jutro posle doceka nove godine, isli po jos alkohola pa se niko nije ni setio da snima :D
Sreca pa na Divcibarama nema dregera inace bi ostao u kvaru :D

Evo jos jedne za one sto kazu ne moze zadnja vuca po snegu, sper diferencijal je cudo mada ovde sam imao i lance :)


castor

Ko ima i kakva iskustva sa E38 1996-2001?
It's the ride that matters, not the bike…

bokilic

brmmmm

castor

Ne muèi me ni¹ta, razmi¹ljam da kupim sebi auto. A poznavajuæi sebe, taj æe i da ostane, pa onda gledam da uzmem ono ¹to valja i ¹to mi se sviða.

A E38 mi se ðasvi ba¹...
It's the ride that matters, not the bike…

bokilic

Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2016, 23:14
To se uèi napamet ili gugla, drkam se sa tim od svoje sedamnaeste pa znam sve oznake napamet :) E onda kada sam dogurao dotle da mogu sebi da priu¹tim dugo ¾eljenu i sanjanu kocku (e30), navukao sam se na motore pa je kocka u drugom planu :D
os povoljno kocku? 200e..motor crko..upalo neko sranje u kais i pokido ventile klipove..
brmmmm

bokilic

Citat: castor poslato 07 Januar, 2016, 19:02
Ne muèi me ni¹ta, razmi¹ljam da kupim sebi auto. A poznavajuæi sebe, taj æe i da ostane, pa onda gledam da uzmem ono ¹to valja i ¹to mi se sviða.

A E38 mi se ðasvi ba¹...
dodji probaj,biæe ti jasno za¹to je ambasadoski auto..
brmmmm

CBRR1

jedno pitanje koja je razlika ako je u motoru bila fullsintetika a a sada polu sintetika..? bmw-ov agregat 2.5 dizel..

Andreja

Citat: bokilic poslato 07 Januar, 2016, 19:02
Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2016, 23:14
To se uèi napamet ili gugla, drkam se sa tim od svoje sedamnaeste pa znam sve oznake napamet :) E onda kada sam dogurao dotle da mogu sebi da priu¹tim dugo ¾eljenu i sanjanu kocku (e30), navukao sam se na motore pa je kocka u drugom planu :D
os povoljno kocku? 200e..motor crko..upalo neko sranje u kais i pokido ventile klipove..

Ne sad. Al ¹ibni neku sliku, znati¾eljan sam.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bokilic

Nema slika.toje od mog drugara iz svilajnca,inaèe mojabiv¹a  kocka,stoji tako  veæ par godina..
brmmmm

CBRR1

ocel neko od maistora da da misljenje..

castor

Citat: bokilic poslato 07 Januar, 2016, 19:03
dodji probaj,biæe ti jasno za¹to je ambasadoski auto..

Sve je to meni jasno. Interesuje me elektro-mehanièki kakvi su, koji je bolji izbor od motora i tako to. Stari mi je invalid, uskoro 100%, tako da mi puca kurac za registraciju ovim pederima, ali ne planiram da radim samo za njega za gorivo (prièam o 3.0/4.0/4.4 motorima), pa da se motorom i ne vozim. Isto tako i za servis. Kako se pona¹aju sa plinom?

Vidim po oglasima nekoliko 725tds komada, za relativno nisku lovu, u (na slikama) vrlo solidnom stanju, ali za 2.5 redni ¹estak nemam pojma kakav je. U AutoBildu je u jednom broju pro¹le godine bila jedna petarda koja je sa tim motorom okrenula 999999 km i jedino na ¹ta su se "zvanièno ¾alili da fali/ne valja" su potro¹ene/naèete lopatice turbine...

A i ona tvoja sedmica stoji jo¹ u oglasima ako se dobro sjeæam?
It's the ride that matters, not the bike…

CBRR1

jel mora invalid da bude 100% ili moze i manje.?

castor

80+ je dovoljno za smanjenje registracije, ali ne mo¾e da bude invalid rada èini mi se, nego mora da ima fizièki nedostatak.
It's the ride that matters, not the bike…

Havarisan

Koliko vredi BMW 320 1977, 4cil, automatik, motor i limarija odlicni, treba farbanje? Cuo sam da su retki automatici sa 4 cilindra.

CBRR1

Citat: castor poslato 07 Januar, 2016, 19:27
80+ je dovoljno za smanjenje registracije, ali ne mo¾e da bude invalid rada èini mi se, nego mora da ima fizièki nedostatak.

kada neko ima mozdani i bude 90% invalid jel se to ne racuna..?