Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Ok , ali kad kazes 320i , znam da je 3 serija i znam da ima 2.000 kubika ... Ne znam godiste ...

Ali kad mi kazes bilo koji od tih E koje si napisao , apsolutno ne znam nista ;(

Andreja

To se uèi napamet ili gugla, drkam se sa tim od svoje sedamnaeste pa znam sve oznake napamet :) E onda kada sam dogurao dotle da mogu sebi da priu¹tim dugo ¾eljenu i sanjanu kocku (e30), navukao sam se na motore pa je kocka u drugom planu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Ides u kurac ...

Fala vi svakako ;)

freepartyman

Kao sto mecka ima fazon sa w oznakom..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Citat: UFF poslato 04 Januar, 2016, 18:39
[rofl] i krenes do grada i puknes bar 20e za gorivo, pa jos 20e nazad, pa upadnes u rupu pa 100e za gumu i 300e za polovnu felnu, sutra krens na put pa ti crkne neki deo i prodas bibreg da ga kupis i cekas 2 mesecs da stigne iz picke materine pa ti jos roknu carinu na njega  [rofl] pricas tako jer nisi imao, samo sto dalje od mene te matore egzotike, to moze kad budem zaradio prvi milion, evra ne dinara, do tad mrs kugo mrs
Pa svestan sam svega toga,ali opet ti kazem svi smo razliciti,da imam love kupio bih pre ''stariju egzotiku'' nego nesto novo sto moze svaki bilmez da vozi,stisnes dugme,masira ti jaja,das gas kompjuter ga oduzme...mrs u kurac! Hocu da stisnem gas i on da proklizava,da proklizavaju zadnji tockovi (pricam o bmw-u) kad ja hocu i slicno...hocu bre auto! A ne plasticna govna i neka hi tech sranja.Ne kazem da ne bih vozio nesto novo ali vise volim da vidim dobar stariji auto nego plasticno sranje.
Twist of wrist!

Darko

Citat: freepartyman poslato 06 Januar, 2016, 23:17
Kao sto mecka ima fazon sa w oznakom..

Ma mislio sam , mozda ima neka tabela , nesto ..

Nije ni bitno...

freepartyman

Citat: VR 46 poslato 06 Januar, 2016, 23:22
Citat: UFF poslato 04 Januar, 2016, 18:39
[rofl] i krenes do grada i puknes bar 20e za gorivo, pa jos 20e nazad, pa upadnes u rupu pa 100e za gumu i 300e za polovnu felnu, sutra krens na put pa ti crkne neki deo i prodas bibreg da ga kupis i cekas 2 mesecs da stigne iz picke materine pa ti jos roknu carinu na njega  [rofl] pricas tako jer nisi imao, samo sto dalje od mene te matore egzotike, to moze kad budem zaradio prvi milion, evra ne dinara, do tad mrs kugo mrs
Pa svestan sam svega toga,ali opet ti kazem svi smo razliciti,da imam love kupio bih pre ''stariju egzotiku'' nego nesto novo sto moze svaki bilmez da vozi,stisnes dugme,masira ti jaja,das gas kompjuter ga oduzme...mrs u kurac! Hocu da stisnem gas i on da proklizava,da proklizavaju zadnji tockovi (pricam o bmw-u) kad ja hocu i slicno...hocu bre auto! A ne plasticna govna i neka hi tech sranja.Ne kazem da ne bih vozio nesto novo ali vise volim da vidim dobar stariji auto nego plasticno sranje.
Hocu i ja to ali necu da dam 100000 eura za taj osecaj ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Darko, eve ga.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_BMW_vehicles


Ko bre nas pita da li æemo da damo 100 000 za auto? :D

Sla¾em se sa svim ¹to je rekao VR... I druga stvar, onaj ko da 100000e za auto (pogotovo za auto iskljuèivo za zajebanciju) ne gleda da li ima jebenih 20e da ode do grada... A uz taj auto sigurno ima neku gara¾etinu i jo¹ po jedan auto za svakog ukuæanina.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Darko poslato 06 Januar, 2016, 23:13
Ok , ali kad kazes 320i , znam da je 3 serija i znam da ima 2.000 kubika ...  

ne znas
jer vise nema
to je nekad vazilo
prvi broj je oznacavao seriju a druga dva sa jos dve nule kubikazu
vise ne
npr novi 318i ima 1500ccm a 328i ima 2000ccm  [veryangry] [ljutko]
jebem mater bas da mu jebem.. pederu koji je to uradio  [ludak]  [bejzbolka]

Andreja

I ja mu jebem mater, jo¹ su uveli seriju èetiri (koja je od nastanka trojke bila trojka kupe), seriju dva koja ima prednji pogon itd...

Ako se ne varam, postoje 318d, 320d i 323d (ne mogu da se setim). Sva tri imaju 2000ccm dizel sa razlièitim konja¾ama, ne znam da li su svi biturbo ili kako veæ... Prestao sam da pratim. Ovo novo me niti zanima niti mogu da priu¹tim, u svakom sluèaju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


Darko

E dobro je... Kad se , vi ljubitelji zamislite oko oznake, ja cu ipak preko googla ;)

Bori¹a

Citat: UFF poslato 06 Januar, 2016, 23:37
npr novi 318i ima 1500ccm a 328i ima 2000ccm  [veryangry] [ljutko]

nije, u novoj trojci imas 1.6 - 2.0 - 3.0 benzince i 2.0 - 3.0 dizele....

Hurricane

...e hvala sad i ja mogu da se kurcim da znam..

e28 sa najvise kubika i konja sto moze da ima, vaki neki:

http://i.imgur.com/c1ycrmf.jpg


p.s. jel to onaj sto mu je izduv na sredini jos iz fabrike?

Darko

Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2016, 23:35
Darko, eve ga.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_BMW_vehicles


jbt , pa stavrno je konfuzno ...pogotovo sto se preklapaju modeli neki , ne znam kako i zasto su to smislili .. pre je bilo lakse def






PS - Huricane , pa ovo je moj bivsi ... vidis li tablicu  ? DARE - DIREKTOR  ;)

Bori¹a

darko, imas po sifri/kodu motora sve objasnjeno [rofl]

Zeljkamp

Citat: hurricane poslato 06 Januar, 2016, 23:57
...e hvala sad i ja mogu da se kurcim da znam..

e28 sa najvise kubika i konja sto moze da ima, vaki neki:

http://i.imgur.com/c1ycrmf.jpg


p.s. jel to onaj sto mu je izduv na sredini jos iz fabrike?

Imao sam ovakav jos devedesetih i izduv mu je bio skoro na sredini. Bavarci su pooznati po asimetricnosti. :)
TwinZ Auto & Moto

Hurricane

..to ono kad si deflorisao redom po Podrinju  :P

..pazi kad se secam  [cheers]   [hello]

p.s. bio neki sivi ili zeleni?

UFF


Bori¹a

pa da, 2.0 dizel... mada i ja uzimam wikipediju kao sredstvo za edukaciju, treba uzimati sa rezervom...