Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Ma onaj seronja ¹to kenja kako je sve staro sranje... :P :-*
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

#3421
Jako dobar review, dva dana se kanim da ga pustim jer traje 20 minuta ali prolete za èas, taman pomislih ¹to je dobar uvod a ono kraj :)

! No longer available

Eeeee, evo i ovo, ko iole voli kocku, nek izdvoji malo vremena... Ko je ne voli, nek izdvoji malo vremena... :D Zavoleæe je :D

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Andreja

Lep je ali je bezobrazno preskup, bez obzira na to ¹ta je raðeno na njemu i ¹ta ima od opreme...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

Video sam uzivo ovog sivog i ni malo mi se nije svideo. Branci su kopije kao i gomila stvari koja je stavljena na njega. Cinjenica je da je u njega baceno puno para ali je to moglo i moralo kvalitetnije. Fotosop cini cuda...
TwinZ Auto & Moto

Hattrick

Setio se za kopije M branika i ukrasne lajsnice, a nije se setio za kozuru, a ?

UFF


Jovan D

Super su oba review-a ponadao sam se da æe ovaj drugi biti o onom bmw-u 325is inaèe jako retkoj seriji za Ju¾noafrièku Republiku (Alpinin 2,7 motor i M menjaè èini mi se).

stefanalcatraz

 [rofl] amerièkih 5.7 protiv 2.3 nemaèkih,a jo¹ sme¹nije ¹to bmw-e vozi klinac
! No longer available


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Nema ih ni pedesetak u svetu...

Ne spikam nemaèki, ako je bud¾evina neka, onda ne vredi ni pola, kakva god da je.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Mo¾e on da tra¾i i milion a pitanje je za koliko æe ga prodati.

©to MV Agusta F4 C.C. ko¹ta 100 keka?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


UFF

 [rofl] i krenes do grada i puknes bar 20e za gorivo, pa jos 20e nazad, pa upadnes u rupu pa 100e za gumu i 300e za polovnu felnu, sutra krens na put pa ti crkne neki deo i prodas bibreg da ga kupis i cekas 2 mesecs da stigne iz picke materine pa ti jos roknu carinu na njega  [rofl] pricas tako jer nisi imao, samo sto dalje od mene te matore egzotike, to moze kad budem zaradio prvi milion, evra ne dinara, do tad mrs kugo mrs

stefanalcatraz

Citat: Andreja poslato 04 Januar, 2016, 15:57
Nema ih ni pedesetak u svetu...

Ne spikam nemaèki, ako je bud¾evina neka, onda ne vredi ni pola, kakva god da je.

Bud¾evina...3.5s alpina(62 komada napravljeno) se pravila od Novembra 87 do 90-te i fabrièki ima 254ks a ovaj 400,motor sklapan od 0 sa novim delovima...ali bez obzira na sve da ¾ivim u Nemaèke :) i da sam brkati Nemac koji zaraðuje par milki godi¹nje rado bi ga stavio u kolekciju....moj 500 post :)

Andreja

VR i StefanAlcatraz, tako je! :)

@svi ostali, FU :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

nesto nisam ljubitelj bmw-a , pa cu pitati iz neznanja a radoznalosti ... vidim non stop se pise e92 , e46 , e-ovaj, e-onaj ... koji je koji ? jel to nesto po godistima , kubicima , cemu ..  ?  hvala unapred ...

Andreja

Interne oznake u fabrici...

Tipa BMW serije 3. E21, E30, E46, E90/91/92/93, F30/F80...

Po¹to kad ka¾e¹ 320i, to mo¾e biti bilo koji od ovih... Zato doda¹ uz oznaku godi¹te ili oznaku generacije.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D