Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

blokirala me na fb odavno nemam fotku nikakvu... ali mogu da vam dam broj pa pitajte kako je sta radi

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

stefanalcatraz

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2015, 14:56
vala jes lep
meni i danas zao sto sam prodao kad vidim dobru 46icu na ulici
inace ovaj lik sto je kupio od mene vozio ga nemam pojma 6 meseci i prodao ga posle za 700e vise nego sto sam ga ja dao njemu
juce ga sretoh pa mi rece
Video sam tog tvog na oglasima,prepoznao sam ga po felnama i sedistima,spustio km ispod 200,trazio je oko 5
Citat: Bori¹a poslato 20 Oktobar, 2015, 16:44
Citat: stefanalcatraz poslato 20 Oktobar, 2015, 13:06






Bio je lep,ali nije vi¹e moj

dal je realno da si ti prodao ovo... i to ladno panduru, ucila mu cerka sa mnom, ima guzicu za medalju al je moronka... sa kosova dosli glume ludilo... ali lep bmw u pm stvarno... dolazila keva njena u skolu par puta da mi kenja razne stvari
Æale od deèka ¹to je kupio auto je graðevinac...iz Leskovca su...auto sam juèe prodao

Bori¹a

brate, izvini :D ali isti, iste felne, ns table bio u pocetku, ove tri boje napred.. mogao sam ruku da dam da je to ovaj :D

Zeljkamp

Stefane, za koliko je otisao ako nije tajna ?
TwinZ Auto & Moto

stefanalcatraz

Nije tajna,5000€ sa 2 seta alu felni...imam sad lepu A4-u na prodaju ali neæu je postavljati ovde na oglase,da ne budem okarakterisan kao jedan èlan foruma  ;D

ranko

daj bre ne zajebavaj pa ti aktivno ucestvujes u manijacenju za tebe ne vazi ono podjebavanje...

kaci tu A4 ako valja... jbg ako mi nemamo pare mozda preporucimo...

poenta foruma ( a pisao uff i rezolucija o tome ) da jedni drigma pomognemo... ili bar ne odmognemo...

daklem... kaci i ne brigaj!

Ostoja

@Stefanalcatraz
Ma koji chlan, zar takvih ima ovde?  [stop] [nono]
Hehehehe  :D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

stefanalcatraz

preskoèiæu ovaj put da postavljam u oglase :) ...evo linka do auta da vidite o èemu se radi,cena je malo naduvana :) ,,,znam da nije primereno stavljati u ovaj pod forum ljutu konkurenciju :)

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7172040/audi-a4-19-tdi-sport-edt

Boban_m

Auuu jeresa. Sta ce audi u bmw temi?  ;D

PECA BMW

Ja sto sam prema kolima ravnodusan nije mi bilo svejedno ....  odgledajte ceo snimak ako smete :D

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Sta ti nije jasno....kvar koji je neisplativ za poravku i auto ide u reciklazu....vlasnik dobije drugi auto a ovaj se rasparca....gomila automobila koji se uzmu u prodavnici po siostemu staro za novo ode u reciklazu....tako smanjuju potrebnu zalihu delova za obaveznih 7 godina....ili 10...vise ne mogu da navatam kolika je obaveza u EU.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

a sta recikliraju, gume i jos ponesto, ostale delove sigurno nece reciklirati vec ce ih koristiti kakvi jesu ako su u dobrom stanju, mozda prefarbati itd...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86

pa to ti je to, nije bukvalno reciklaza

PECA BMW

Citat: SSZGO poslato 01 Novembar, 2015, 21:39
a sta recikliraju, gume i jos ponesto, ostale delove sigurno nece reciklirati vec ce ih koristiti kakvi jesu ako su u dobrom stanju, mozda prefarbati itd...

Odgledaj snimke ... onih iseckace ko konfete  . koliko videh od onih karbonskih sasija jos malo pa dzemper napravise .. nisam video da i jedan deo zadrzali osim felni ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

nude mi povratak na e46 ovaj put cabrio sestak benzinac... zamena za ovu moju peticu

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7180129/bmw-320-bmw

bem li ga nesto mi se i ne menja

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man