Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Havarisan

Ali je ta ankenta radjena verovatno u Srbiji!

Gašpar

U samom Beogradu, radjena je kao usluga Radulovicu kada je pocela prodaja sestice, a za anketu su izabrani ljudi koji imaju BMW na svoje ime.
I nije se direktno odgovaralo na pitanje - Da li vozis bmw da bi ti pozavidele komsije? Nego je izveden zakljucak iz 50 pitanja  ;)

AndreyRR

oni izvode zakljucke kao i za platu da je prosecna 50000 samo ne znam gde

UFF

ako hoces da ti zavide komsije kupis porsea ;)
a ako nemas za porsea onda se preselis u jeftinije naselje

Cubric

E ovaj je lep, a nije ni skup ako valja. Sedi¹ta, volan, menjaè... Sve pet. Samo bih mu druge felne nabacio.

http://www.polovniautomobili.com/oglas1909096/bmw_320_dmpaket/
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

UFF

dobar
ni ja ne bi zadrzao ove felne

K_A_W_A

Citat: Cubric poslato 02 Mart, 2012, 18:12
E ovaj je lep, a nije ni skup ako valja. Sedi¹ta, volan, menjaè... Sve pet. Samo bih mu druge felne nabacio.

http://www.polovniautomobili.com/oglas1909096/bmw_320_dmpaket/

Najjace mi je kad ljudi napisu FULL, a nemaju blage veze sta to znaci. I onda misle da su ostali naivni. Taj verovatno nije cuo za siber, grejace sedista, navi, xenon i ostale stvari. Stavio alu felne i misli da je M oprema ;D ;D ;D Nesto slicno kad se prodaje moto oprema pod nazivom "Gore-tex" ;D  [rofl] [rofl] [rofl]

MIGE

Citat: Cubric poslato 02 Mart, 2012, 18:12
E ovaj je lep, a nije ni skup ako valja. Sedi¹ta, volan, menjaè... Sve pet. Samo bih mu druge felne nabacio.

http://www.polovniautomobili.com/oglas1909096/bmw_320_dmpaket/

a verujem i da je prava kilometraza  [dunce]
ne verujem ja nista tim jaranima koji prodaju autice po placevima  ;)

Cubric

Ma jeste prava kilometra¾a sigurno, i to za 6.000 eura. Pa taj je skuplji u inostranstvu sa tom kilometra¾om. Ali Srbin gleda samo da je jeftino, a opet ne voli da mu na satu pi¹e 350.000km. Ja poslednjih 6-7 godina kupujem samo na placevima, ima svega naravno, i lomova i dobrih kola. U sat i ne gledam po¹to je sigurno vraæen, gledam samo da nije te¾e havarisan i da je oèuvan, kilometra¾a manje vi¹e nije bitna. Imao sam vozila iz uvoza koja su prelazila po 300.000-400.000km a koja su oèuvanija nego neka koja sam kupio od prvih vlasnika kod nas sa manje od 200.000km. Srbin je grinja, neæe da ula¾e u mehaniku, misli ako je kupio auto sve je re¹io, samo sipaj gorivo i vozi. Neki i ulje ne menjaju...
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Kengur

Citat: Cubric poslato 02 Mart, 2012, 18:12
E ovaj je lep, a nije ni skup ako valja. Sedi¹ta, volan, menjaè... Sve pet. Samo bih mu druge felne nabacio.

http://www.polovniautomobili.com/oglas1909096/bmw_320_dmpaket/


Sve sto si trazio UFFe... :)

cika zuba

Citat: djordjeadz poslato 28 Februar, 2012, 12:50
Ovo je masina 5.0D jos Xdrive to je makina nema boljeg!!!!

Nije 5.0 nego 3.0 sa tri turbine 381PS... ;) ;)
mislim da nema trenutno nabrijaniji diesel na trzistu,
ima sa vecom zapreminom,ali ovo mu doðe 127PS po litri zapremine!!
[/

UFF

Citat: Kengur poslato 02 Mart, 2012, 20:25
Citat: Cubric poslato 02 Mart, 2012, 18:12
E ovaj je lep, a nije ni skup ako valja. Sedi¹ta, volan, menjaè... Sve pet. Samo bih mu druge felne nabacio.

http://www.polovniautomobili.com/oglas1909096/bmw_320_dmpaket/


Sve sto si trazio UFFe... :)

pa nije bas sve sto sam trazio - ovaj ima ciganske felne i polu kozu
nema zadnje podizace, nema xenone, nema parking senzore, nema komande na volanu, nema navigaciju...  :P

mada sad vec imam auto i zadovoljan sam i sva ta oprema nije neophodna ali ako ga budem menjao menjacu ga za poslednju godinu 2004 bas ovakav crni automatic 150hp ali hocu da ima sve od opreme i da bude u fabrickom stanju jer ja to vise prodavao ne bi..
tj bi ali tek kad budem imao dovoljno da kupim F30  a to znaci za 10 godina :D

djordjeadz

ja mislim da ako kola drzis u svom vlasnistvu duze od godinu dana da definitivno gubis pare , jel cena im opada i stalno moras da doplacujes

Major

Ja bi rado da saznam adresu jednog crnog BMW 3 (stariji compact model) sa BG tablicama koji nema zadnju tablicu. Pocinje sa BG-1
Ostalo nisam video..

Ovako nesto izgleda:




zmiya

Ru¾nije vozilo od tog nisam video,kao da ga je udario kamion..

nikola.s


Ceo zivot vozim iskljucivo ili dizel mecku ili benzin bembaru... zavisi u kom sam trenutno fazonu... dok sam bio sa zenom i detetom.... mecka i klaj klaj.... kad nema toga onda bembara... ne zbok kurcenja nego sto je kvalitet... vozism se kao covek a samo ljulja...

Naj jaca bembara koju sam imao je 318i i bas sam se namucio da je izpazarim... nisam neki bumbar i kad nemam para ne vozim auto ...nego idem motorom...ili ne izlazim iz kuce....

UFF

led angel eyes stigle i cekaju povezivanje

[attachment deleted by admin]

AndreyRR


UFF

nisam bas siguran da crveno sme napred  :D

ja zadovoljan sto ce ovako da izgleda

Angel Eyes remote on/off

M3 E46 Predator Orion V2 Angel eyes

Simon69

Gde bre crvene,pravis cirkus od auta.Ovi su do j...
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!