Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Tebra, jel imas da mi pozajmis dve glave, vracam ti do prvog keve mi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

imam
ali na zalost ne da pozajmim

nit trazim, nit dajem i problema nemam  [dancing] (pozajemio jednom pa se zajebo treba da molis za svoje pare)

mogu da ti sredim racunar, promenim ulje u motoru, pojedem ti svu sunku i slicno ali ako si mi prijatelj ne trazi mi pare i ne kvari prijateljstvo
necu ni ja tebi i cist racun = duga  [ljubav]  [srce]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

znam kako mozes brzo da ih zaradis zato ;)
eto pomoci ce ti drug
taman da vidimo da li ti je STVARNO hitno :)

Zeljkamp

Znam da imas pare, evo i Joker zna...  :P

Ok, onda furaj sta ti je bolje i lepse. ;)
TwinZ Auto & Moto

Dzambo

Citat: Zeljkamp poslato 21 Februar, 2013, 02:10
A meni ni hvala da kazes sto sam ti rekao za tempomat i automatsku klimu... Neka te neka... :P

Salu na stranu, odlicno je ispalo. Jos samo da ubacis originalan cd player i bele stopove i tek onda ima da  bude pravi auto. ;D

Vidi koliko je lepsi i kulturniji sa original cd-om. ;)


Pre neki dan sam morao da snimim audio CD(mp3 ->wav->audio), jbt zaboravih kako se to radi!
A koristi se samo za ovakve stvari. I meni se vise svidja fabricka muzika, ni ne nosim svoju muziku nego slusam radio, pa mi mp3 ni ne treba.


Zeljkamp

MP3 je dobar samo zbog broja pesama, dok je kvalitet zvuka daleko bolji na audio formatu. Po gradu najcesce slusam radio a audio cd pustim kada krenem na put ili kada mi dosadi radio. Diskove drzim u case-u i ni malo mi ne smetaju.

Ako se budem odlucio za kupovinu nekog MP3 uredjaja, onda cu da kupim onaj kabl od 15-20e i da na njega nakacim Ipod, telefon ili neki treci MP3 player.
TwinZ Auto & Moto

Jefta

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 14:46
imam
ali na zalost ne da pozajmim

nit trazim, nit dajem i problema nemam  [dancing] (pozajemio jednom pa se zajebo treba da molis za svoje pare)

mogu da ti sredim racunar, promenim ulje u motoru, pojedem ti svu sunku i slicno ali ako si mi prijatelj ne trazi mi pare i ne kvari prijateljstvo
necu ni ja tebi i cist racun = duga  [ljubav]  [srce]


Koliko je ovo tacno. Pozajmio par puta i nikada vise.

Joker

Citat: Zeljkamp poslato 22 Februar, 2013, 04:18

Ako se budem odlucio za kupovinu nekog MP3 uredjaja, onda cu da kupim onaj kabl od 15-20e i da na njega nakacim Ipod, telefon ili neki treci MP3 player.

Jel moze ovo na Audi da se nakaci?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

¾arko1983

Citat: Zeljkamp poslato 22 Februar, 2013, 04:18
MP3 je dobar samo zbog broja pesama, dok je kvalitet zvuka daleko bolji na audio formatu. Po gradu najcesce slusam radio a audio cd pustim kada krenem na put ili kada mi dosadi radio. Diskove drzim u case-u i ni malo mi ne smetaju.

Ako se budem odlucio za kupovinu nekog MP3 uredjaja, onda cu da kupim onaj kabl od 15-20e i da na njega nakacim Ipod, telefon ili neki treci MP3 player.
Ja sam sad porucio kablic, 19 e da stigne na kucnu adresu....nego se nesto istripovah dal imam aux nesto nisam primetio dugmence ???

Zeljkamp

Citat: Joker poslato 22 Februar, 2013, 10:29
Citat: Zeljkamp poslato 22 Februar, 2013, 04:18

Ako se budem odlucio za kupovinu nekog MP3 uredjaja, onda cu da kupim onaj kabl od 15-20e i da na njega nakacim Ipod, telefon ili neki treci MP3 player.

Jel moze ovo na Audi da se nakaci?
Mislim da moze, treba samo da ima AUX izlaz. Isto vazi i za BMW kao i za ostale proizvodjace. ;)

Zarko, trebalo bi da sve bude ok ako ti na cd-u ima "MODE" dugme. Javi utiske kada ti stigne. ;)
TwinZ Auto & Moto


Kanarinac


con3

Citat: Kanarinac poslato 23 Februar, 2013, 19:33
A cena je verovatno 15000
Mislim da je oko 9000 za 15000 kupis 6 god mladji kupe

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

¾arko1983

Citat: Zeljkamp poslato 23 Februar, 2013, 15:58
Citat: Joker poslato 22 Februar, 2013, 10:29
Citat: Zeljkamp poslato 22 Februar, 2013, 04:18

Ako se budem odlucio za kupovinu nekog MP3 uredjaja, onda cu da kupim onaj kabl od 15-20e i da na njega nakacim Ipod, telefon ili neki treci MP3 player.

Jel moze ovo na Audi da se nakaci?
Mislim da moze, treba samo da ima AUX izlaz. Isto vazi i za BMW kao i za ostale proizvodjace. ;)

Zarko, trebalo bi da sve bude ok ako ti na cd-u ima "MODE" dugme. Javi utiske kada ti stigne. ;)
Ima dugme mode, javljam utiske svakako......

Zeljkamp

Zarko, koje ti je godiste auto?
TwinZ Auto & Moto

aco.paun

Citat: con3 poslato 23 Februar, 2013, 19:29
Evo onome sto je jurio kabrioleta http://www.polovniautomobili.com/oglas2548531/bmw_320_i/

Zvao sam ga, tra¾i 10 000€. Mislim da je mnogo, tj. siguran sam.

con3

Ma ponudi mu koliko mislis da vredi znas kad ce da dobije 10 000 nikad :)

hagor

10.000 vredi ali restyling u m opticu...
RIde or Die