Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Citat: Simon69 poslato 19 Februar, 2013, 23:12
Ima li negde E46 u delovima,treba mi brava suvozacevih vrata.
BMW Otpad Rumeni na kraju Stepojevca i pocetka Lazarevca. Ibarska Magistrala sa desne strane od Beograda. tel:065 8121251

BMW Rade Stenka Tel: 065 3230323 Preko puta groblja Lesce / Slanacki Put

Marko iz Vrcina - Marudza 062/123-44-55

Igor u Zucama (posla Avale)- 064/120-10-14; 064/3533-523

Aca u Vrchinu - 064/1481-614

Panchevachki put, sa desne strane kada se ide ka Panchevu,cini mi se na semaforu posle Peveca...bukvalno na samom semaforu 063/201-095

Mirko Fabri (Novi Sad, salje brzom postom) - 064/1814-994.
TwinZ Auto & Moto

UFF

koja je dobra strana kad ne vozis najnoviji model bmw-a?
pa to sto mozes ko ja danas da zamenis manuelnu za automatsku klimu i da te to kosta 50e :D

Jefta

Jel na tom bmw - u sve plug and play???

UFF

delimicno

klima radi, automatski pali i gasi i ima displej za razliku od manuelne ali su komande za smer duvanja zamenjene (moz se na budzi ali verovatno necu da diram)

volan sam npr zamenio cetvorokraki odvratni za kozni sa komandama i zvao deltu da mu ukljuce tempomat a oni poceli da mi kenjaju kako ne moze to tako treba da se menja cela instalacija i racunar jer moj auto nema tu opremu bla bla
ja otisao kod bate u mirijevo, on bukvalno provuka 2 zice, povezao ga na komp i na tempomat kliknuo enable :D

i gotovo sve radi
da sam znao sa kojim nesposobnim retardom sam pricao u delti otisao bih da mu pokazem i da ga napusim

Jefta

Ma znam to me je zacudilo kada si pricao za tempomat. Bas me zanima da li svi tako noviji motori npr moj imaju pripremu za tempomat i da sve sto treba da uradim je da zamenim volan.

Bori¹a

uffe tebi je bas lepo ispala digitalna klima - mom calu je isto digitalna na audiju al stavise je tacno kod vrha menjaca, ako drzi cigaru dok salta dohvatice garant i onda ce da bude ruzno ;D

Gašpar

Citat: Jefta poslato 20 Februar, 2013, 20:00
Ma znam to me je zacudilo kada si pricao za tempomat. Bas me zanima da li svi tako noviji motori npr moj imaju pripremu za tempomat i da sve sto treba da uradim je da zamenim volan.

Na 1.9 jtd/mjet jeste.

hagor

menjaj taj player, kad vec volish kulturica fabriku bar gruni fabricki cd ... ili kasetofon sa sarzerom...
RIde or Die

Zeljkamp

#2008
A meni ni hvala da kazes sto sam ti rekao za tempomat i automatsku klimu... Neka te neka... :P

Salu na stranu, odlicno je ispalo. Jos samo da ubacis originalan cd player i bele stopove i tek onda ima da  bude pravi auto. ;D

Vidi koliko je lepsi i kulturniji sa original cd-om. ;)




TwinZ Auto & Moto

UFF

@ hagor i zeljko

jeste lepsi ali mi ne pada na pamet da kupujem jebeni sarzer i rezem diskove u 2013oj godini
fabricki kasetofon mi tek ne pada na pamet da koristim to sam prvo izvadio i bacio
sto se me ne tice i front usb je odavno prevazidjen tako da sam kupio pionira u boji sa sd karticom na kojoj mi se nalazi sva muzika koja ce mi ikad trebati i ja zadovoljan
a onaj ko vise voli da mu je lepo taj nek koristi nero expres :D

Zeljkamp

I ti si poceo da me zoves Zeljko...  [facepalm]

Ako ti je bas stalo do slusanja muzike sa USB-a, SD kartice, Ipod-a i ostalih stvari, onda ti preporucujem nesto od ovog :







TwinZ Auto & Moto

UFF

muziku sam platio 150e novu
ako mi nadjes polovan fabricki cd + nesto od tog sto pusta sd kao i sve spotrebno da se to poveze evo ja cu da kupim
u suprotnom ostajem zadovoljan sa ovakvim kako jeste

jbg livno volim i ja vise fabricko stanje ali to ne znaci da treba da budem rob i da ne smem sam da napravim izmene koje meni odgovaraju


UFF

super
aj sad nadji jos i fabricki cd i sve sa postarinom da izadje ispod 150e   ;)
i ja ti prodam ovaj moj pioneer koji trazis da kupis

CBRR1

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 12:01
super
aj sad nadji jos i fabricki cd i sve sa postarinom da izadje ispod 150e   ;)
i ja ti prodam ovaj moj pioneer koji trazis da kupis

brate aj reci mi da li si tolka budala,pryenica idiot da vadis pionir i ugradjujes klasicno fabricko govno...aj reci mi svega ti....?

UFF

fabrika je ruzna ali je skladna i sve je u harmoniji
zar te nisu naucili to na tvojim casovima yoge na koje redovno ides bre?  :-*

perlx

Ma kakav pioneer, nadji mi nacrte za ovu spravicu ;D

skijash

Ja imam taj xcarlink u mazgi, dobra stvar al zna da baguje nekad. Kaèi se na ulaz za cd ¹ar¾er i rade komande na fabrièkom plejeru.

Zeljkamp

Dension je najbolji ali je i najskuplji. ;D

Uffe, za 150e mozes da kupis fabricki cd a kada skupis kes onda mozes da kupis nesto od ovoga sto sam ti preporucio. Ima i varijanta da se kupi samo AUX kabl i kosta manje od 20 dolara sa postarinom, tako da se uklapas u cifru. ;)

http://www.ebay.com/itm/BMW-E46-AUX-IN-Cable-for-iPhone-iPod-Android-GPS-/181084644851?pt=Car_Audio_Video&hash=item2a297c65f3&vxp=mtr




TwinZ Auto & Moto

UFF

ne moram da skupljam pare
imam pare
ali NECU DA IH DAM za jebenu fabricku muziku  [thumb_down]