Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Bishke

Kako si ti njih covece odrzavao osim sto si ih cistio od snega ??

jel to bilo,probam svidja mi se vozim jedno vreme ili probam ne svidja mi se prodam
You should do one thing every day that scares you

UFF


ErnestM

Super, ba¹ mi je drago ¹to postoji ova tema...ja sam izuzetno veliki ljubitelj BMW-a...zarazio sam se jo¹ kao mali deca :), a u ljubavi sam sa propelerom od '93.
Da ljubav pro¹irim na dva toèka bila mi je ¾elja veæ neko vreme, no nedavno se ostvarila...
Evo par slika kao moj doprinos ovoj temi:













ErnestM


ErnestM


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

ErnestM









Ovo su sve slike mojih automobila...update-ovaæu vremenom...ove su bile spremne...trenutno je aktuelan crveni coupe e36 i touring e46...

ErnestM


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Gašpar

Cekaj, cekaj, sad sam nesto povezao. Da li ste sluuucajno, vozili Renoa pre BMW-a? Zrenjanin, BMW, sve mi deluje poznato iz jedne price ;)

ErnestM

Ne...nisam...ali znam na koga misli¹, to mi je drugar, koji je kupio auto od mene :)

Gašpar

Aha, upoznao sam ga letos na Avali, pa sam mislio da je to to  [cheers]

ErnestM


UFF

ErnestM  [clapp]


Svi u fabrickom stanju i na svakom obavezno motosport ili alpina felne  8)

E36ice kupei su mi najlepsi

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ErnestM

@UFF

Hvala...vidim da si i ti zaljubljenik, ¹to mi je izuzetno drago...¹to nas je vi¹e-to bolje :)  [cheers]

UFF

Jurim trenutno kozni enterijer za E46 pa ako znas nekog u zr ko rastura i prodaje javi... A i ako ne znas nikog ko ima verujem da znas nekog ko zna nekog ko ima  ;D
Takodje mi treba okrugli airbag za trokraki volan.. makar i ispaljen (imam nov poklopac)

ErnestM

Raspitaæu se, nikakav problem...javim ako ne¹to nadjem... crn enterijer pretpostavljam ?

UFF

aha :)

kad bi nasao nesto ovako....

Mmmmm