Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar


UFF

 :o :o :o

gde si slikao?  (nadam se da nije slika sa neta)

Gašpar


kovac85

drugar je kupio skoro kockicu m3 ali je imala na zalost motor neki 2.0 pa ga je izvadio i kupio pravi od m3 da bude kompletan...trenutno je rasturen da se do detalja sredi i nadam se da ce uskoro biti na putu....samo znam da kad ga poklopis gasom u 3 ide popreko po putu i nesto tockovi mnogo bacaju beli dim iza nas :D a inace je veliki ljubitelj bmw-ova ima dosta lepih modela cak je i svog coup-a 320d iz 08god prepravio vizuelno sa branicima,haubom,krilima i izduvima u m3

hagor

u tu kocku ide m3 ali iz e36, i to 3.2 sa 6to stepenim menjacem... samo za to se izuo oko 2500e i kupljeno je od nidze crvenog sa foruma... ako mislimo na istog coveka posto sumnjam da ima vise osoba u srbiji koji imaju e92 i kocku m-a u koju pakuju drugi motor...

sto se tice ove sive e46tice, auto je u osnovi bio 323ci pa je ubacen m60b40 izvadjen iz e38 ili ti 4.0 sa 286hp taj motor je isao od 1994 do 1996 u e38 a posle ga je zamenio m60b44 ili ti 4.4 sa 286hp... po recima majstor klinika motor je otvoaran radi provere ali nije bilo potrebe jer je stanje bilo izuzeto ali bez obzira na to dobio je nove lezajeve karike i dihtunge...

a evo i jos jedan klip sa zvukom

BMW E46 V8 Custom Exaust by ARC
RIde or Die

Kanarinac

Koja je to kocka m3 kupljena sa 2.0 motorom? Nije ona siva sto je na carini kupljena?

hagor

ne znam koji je motor bio u njoj, tako da sto se toga tice ne mogu nista da kazem. vlasniku m-a i e92vojke je petar iz pecinaca (srem)
RIde or Die

Kanarinac

Daj neku sliku. Jbt gde ih nalaze? Ja otkad sam prodao onog mog lesastog m-a, vise ni jednog nisam video u oglasu

hagor

konkretne slike od tog auta nemam, a imas par projekta ozivljavanja e30 m3 kod klinika i sve to mozes pogledati ovde

http://www.facebook.com/autoservis.bmwklinik/photos_albums

a i ko sto znash M3 e30 se ne vrti po oglasima, gde god naidje neki odmah se proda jer je to roba koja ima kupca uvek u ma kakavom stanju da je...

edit: e30 m3 ti je kao vino, sto je stariji to je lepsi :D
RIde or Die

Kanarinac

Brate ja sam mog prodavao ja mislim godinu dana sigurno. I to su sve strucnjaci dolazili. Ja trazio fazon 2000 evra, auto jeste bio kurac, ali je bio kompletan. I svi su bili u faoznu kao jbt los je. Pa sta ocekuju za te pare? Inace me i dan danas zovu i posle 5 godina :D
Kod klinika je djoletova crvena, siva kupljena sa carine, imala obicna krila napred i sad vidim neka crna.


hagor

#1950
da nije ta tvoja zavrsila kod misica u pancevu znam da je on imao nekog loma, ali i on ga je prodao pre par godina... ima i m3 evo od asanovica na prodaju je, 20.000e cena, ali sumnja se na legalnost, na autu su i dalje stare ks table...

http://www.bmwaksrbija.com/forum/index.php?showtopic=8967

djole je njegovu bio jedno vreme prodavao, a onda je odustao i vec par godina je kod klinika sredjuje se ... siva je zavrsila u LE u nju je bio ubacen 2.5 12v i tako vozena, na pravo cudo i ona je bila na oglasima pre nekoliko godina, ali vrlo kratko i onda je dosla kod klinika... crna ne znam cija je... ima i jedna crvena u bg resturirana komplet, jedino je motor 4.0 unutra...

RIde or Die

Kanarinac

Aha znam ovu crvenu, kod Modene stoji :)
Jeste, moja je kod Misica zavrsila. Pre toga su je dva momka mladja uzela od mene, a on je prodao nekome u Svajcersku.

Znam i za Asanovicevu, kod Komnenovica je stajala, ali pojma nemam sto se legalnosti tice. Mada vecina njih je skidano sa osiguranja davno, tako da me ne bi iznenadilo.


WOLVERINE

 


  evo za potpis......

  (OO==[][]==OO)



Andreja

Aleksandar Iliæ sklapa ovu crvenu, vrhunska je :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1


Gašpar


CBRR1

u crvenoj benki nije 4.0  nego 4.4 iz x5 komplet m trapovi pakovan od 0...bolesno puno para je ulozio,inace moj drugar,od pocetka kada je krenuo da pakuje je sve u fullu,sedimo u kaficu on prica o bmwu,na slavi on opet o bmwu,kralj totalni,neki dan sedimo u kaficu jbte potpisuje auto u svakoj brzini,a aca nije klinac nego ozbiljan porodican covek,a sto se cuje zlooooooo...car zivi kao podstanar dokaz sta je decacki san,ljubav,tika je car to mu je nadimak,mozda ga neki bmwejasi znaju radio je u bmwbata na mirijevu,sada radi u servisu zajedno sa modenom farbarom i servis za farbanje,gde je ova bmwbara ofarbana...a inace ljudi kog goge i pere mojih drugara u modeni rade posao profffiiiii,svaka preporuka...

hagor

isti q m60 unutra, nisam znao bas konkretnu kubikazu... inace dok je radio kod bate vozio je e34 m5 karavan 3.8 nirburing edition
RIde or Die

Andreja

Citat: CBRR1 poslato 11 Februar, 2013, 00:24
znas acu ilica..?

Ne znam ga lièno, "znamo" se preko FB, veèito balavim na slike njegove kockice.

A evo ga i njegov biv¹i karavan i ja kako buljim u njega :D

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D