Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Aj ne seri, nego dodji na kafu.. :)

Gašpar

Potrudiæu se oko dana, opet se zezam oko onoga, mo¾da ti nabacim jo¹ jedan posliæ za 28. Treba u toku dana da se vidim sa njima za to  ;)

WOLVERINE



E ofujete temu.... nije uredu... 


Kengur


Kengur


Kengur

auto pravljen kod ludog Vuka na Avali... KOji inace vozi narandzastu 190cu zalepljenu za zemlju, ako ga ikada sretnete na putu, pomerite se i pustite budalu da prodje... :)

Building a drift car 2010 - by 011 racing team.mpg

Simon69

Imam felne 8x17 za E36 i E39,mogu ih sutra slikati i postaviti da se vide..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

bokilic

brmmmm

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!


pittatore

Citat: Kengur poslato 19 Decembar, 2012, 20:37
auto pravljen kod ludog Vuka na Avali... KOji inace vozi narandzastu 190cu zalepljenu za zemlju, ako ga ikada sretnete na putu, pomerite se i pustite budalu da prodje... :)

Building a drift car 2010 - by 011 racing team.mpg
Driftovali smo jednom sa njegovim belim jugo kabrio :D

Kengur

Ma Vuk je dijabola u pozitivnom smislu... :)

cika zuba

[/

Andreja

Paaa individual jbg, kupac sam bira boje, materijale itd. :)

Nego, koliko im brzo pada cena, do skoro je nov (dok ga nije zamenio F10) M5 ko¹tao ~100000e, polovni su bili pedesetak.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mad Max

nisam neki ljubitel BMW-a bio, niti sam sad, sto se tice untrasnjosti, samo table celokupne, ali neki dan isao da kupim neki namestaj i garaza exkluzivnih automobila pored, stoje dva komada samo druge boje, smeju se na mene, mislim da bi mi legao ovakav jedan, ne bih se zalio. ako dovoljno poludim uzeo bih http://www.elite-zuzwil.ch/index.php/fahrzeugdetail.html?carid=1050610
Brzi od smrti, Jaci od bola

con3

Ni manje ni vise nego taj a kome moze da se nesvidi  [thumb_up]

Mad Max

ma ima isti takvih kolko hoces, al ne laje kao on, trebam dobro da poludim, zabodem na njega kuku, prikolica motor i gas
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Eto...zato se zove BMW sekta....prvo te nagovore da kupis motor, pa onda auto...ili.....obrnuto...i na kraju zavrsi tako sto kupujes jaknu BMW, cizme BMW, naocare BMW.....za sada jedini su to uspeli da urade HD, KTM i BMW i zato ih zovemo sektasi....one sa Afrikama zovemo sektasi iz sasvim drugih razloga...njih ne mozes da ubedis da prolaze godine i vreme gazi motore i cene treba da padaju a ne da rastu....bar u prvih 20 godina :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11