Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Verovatno 19-ice sledece godine...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 12:39
Eno ti slika u tvojoj temi.  :P

Daj sliku tvojih prevoznih sredstava, ti si moj video... ;)

      A odakle ja da znam da te to tvoj auto....mozda si se slikao u ortakovim ili bratovim kolima.Aj skeniraj saobracajnu i licnu kartu da vidimo sta pise.Pa i ja mogu da se slikam u necijem AMG-u i da se foliram da sam ga kupio.I obavezno kez na licu bez toga ne priznajem verodostojnost.

Andreja

UFF-e, m60 su V8 motori u BMWu (3.0 i 4.0), ti si imao m50b20 :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

da M50 sam imao (zamenio sam 6 sa 5 jbg)
kasnije ga je zamenio M52 sa vanos-om

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx



Bori¹a

ahahhahaah ukrades velike pare i kupis polovan auto?
boze djole ;D

Plazma Keks

ako bih ucestvovao u aferi, onda bih to zbog nekog redjeg automobila kojem ce posle da poraste cena za duplo, a ne za nesto od cega ce registracija biti skuplja.

Gašpar

Ako dignes veliku lovu, kupujes sta ti dusa zeli, a ne razmisljas za koliko ces ga sutra prodati.

djordjeadz

I kupujes ono sto ti se najvise svidja i nikad ne bih kupio nov auto nego samo polovan jel najvise izgubis na novom! Jeste da sve biras ali moze da se nadje demo vozilo u nemackoj sa 5-6000 predjenih sa 25-30 % jeftinije nego sto nov kosta!

Bori¹a

ne seri, uzmes 2.000.000 evra i uzimas polovan auto koji nov kosta 200.000e?
glupost

MIGE


djordjeadz

pa normalno i kad imas ne treba se rasipati na sve strane!!!

stefanalcatraz

Ja sam pre 10 godina imao e36 kupea 325 M50B25,kad skeniram postaviæu slike,razumem UFF-a kad prièa o osmehu na licu od trenutka palenja,i danas na ulici kad èujem taj prepoznatljivi zvuk rednog 6-ka uvek se okrenem,sa tim se druge marke automobila ba¹ ne mogu pohvaliti

CBRR1

Citat: stefanalcatraz poslato 03 Septembar, 2012, 19:40
Ja sam pre 10 godina imao e36 kupea 325 M50B25,kad skeniram postaviæu slike,razumem UFF-a kad prièa o osmehu na licu od trenutka palenja,i danas na ulici kad èujem taj prepoznatljivi zvuk rednog 6-ka uvek se okrenem,sa tim se druge marke automobila ba¹ ne mogu pohvaliti
JEDAN OD BOLJIH ZVUKOVA...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


zmiya

 [doh] [facepalm] [ludak]

[attachment deleted by admin]

UFF