Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

djordjeadz

Citat: bokilic poslato 25 Avgust, 2012, 19:37
ja nadjoh veoma povoljno,i malo vise od povoljjno e 32 3.0 v8..automatik klima,sedista staklici na struju,,ful opremu ima..vebasto takodje..
razmisljam dali da ga uznem ili ne,nije da mi netreba,nije da je dzabe ali nije ni skup,,nece me kostati ni...ma bas bas jeftino...
ali posle registracija ono ovo..plin,itd..servis,stoji 2 god nije vozen, itd,prelep auto,prelep rad motora i zvukali kad sam ga probao...
znaci,,ide za sveeee pareeeee

Po njega odmah

CBRR1

#1021
u tome se hitler vozio  :P koliko para uffe da ovaj post ostane u ovoj temi...

Milomir27

Citat: bokilic poslato 25 Avgust, 2012, 19:37
ja nadjoh veoma povoljno,i malo vise od povoljjno e 32 3.0 v8..automatik klima,sedista staklici na struju,,ful opremu ima..vebasto takodje..
razmisljam dali da ga uznem ili ne,nije da mi netreba,nije da je dzabe ali nije ni skup,,nece me kostati ni...ma bas bas jeftino...
ali posle registracija ono ovo..plin,itd..servis,stoji 2 god nije vozen, itd,prelep auto,prelep rad motora i zvukali kad sam ga probao...
znaci,,ide za sveeee pareeeee
cim ti razmisljas nisi bas sam svoj :)

UFF

Citat: cbrr1 poslato 25 Avgust, 2012, 21:04
u tome se hitler vozio  :P koliko para uffe da ovaj post ostane u ovoj temi...

dodjes mi  [cheers]

i obecani krug na toj yamahi da pokusam da joj sjebem lamelu  ;D

bokilic

Citat: cbrr1 poslato 25 Avgust, 2012, 21:04
u tome se hitler vozio  :P koliko para uffe da ovaj post ostane u ovoj temi...
pa ja sam druze sirotinja,za bolje nemam...a i da imam odakle mi :P
p.s. i nezanima me nesto novo bolje,meni i jugic dobar auto,pre par meseci sa puko 60.000evra za kucu,nemogu jos 10godina da se oporavim i ovo mi je previse..
meni i jugic dobar auto kad nema bolje..nisam alav,mogao bi cak i nov srednje klase auto da pazarim,ali necu..ovo jos uvek voze po raznim ambasadama..ako je njima dobar dobar je i meni,a ima da sahrani pola auta iz 2000god...nadzivece ih samo tako...
a da imam neki auto iz hitlerovog doba.....pitao bi posto je to seelo borca...da ga kupim ....
brmmmm

Milomir27

Citat: bokilic poslato 26 Avgust, 2012, 00:13
Citat: cbrr1 poslato 25 Avgust, 2012, 21:04
u tome se hitler vozio  :P koliko para uffe da ovaj post ostane u ovoj temi...
pa ja sam druze sirotinja,za bolje nemam...a i da imam odakle mi :P
p.s. i nezanima me nesto novo bolje,meni i jugic dobar auto,pre par meseci sa puko 60.000evra za kucu,nemogu jos 10godina da se oporavim i ovo mi je previse..
meni i jugic dobar auto kad nema bolje..nisam alav,mogao bi cak i nov srednje klase auto da pazarim,ali necu..ovo jos uvek voze po raznim ambasadama..ako je njima dobar dobar je i meni,a ima da sahrani pola auta iz 2000god...nadzivece ih samo tako...
a da imam neki auto iz hitlerovog doba.....pitao bi posto je to seelo borca...da ga kupim ....
pa ti iz ambasada imaju pare da ga odrzavaju,napoje i registruju,imas li ti?
mada kupujes kucu kada je kriza punisa si ti :)

bokilic

ko nema jednom godisnje 60.000din da ga registruje,,nek kupi juga,,to moze i na rate...mada..to ce se jako brzo voditi kao 2.0....:P
a napojiti,,pa plin je cudo,,a na otvorenom nije pasna potrosnja,u gradu da..trosi pogotovu sto je automatik..
videcemo,jos se premisljam sta i kako..ja bi najradije taj motor grunuo u trojku kockicu, a ovde bi cusno dizela..ali,,darz v8 motora..treba to cuti,,i osetetiti taj rad tu mirnocu i tu snagu kad nabodes gas...
brmmmm

Milomir27


Zeljkamp

Ugradjen jedini komad dodatne opreme (multi funkcije na volanu) koji mi je falio na autu. Sve radi perfektno!  [yahoo]







TwinZ Auto & Moto

pit


RoaD GunneR

Ajd da vidim sa poznavaocima da li se isplati da ovo doteram sebi, godiste 2003, 320 Diesel 110kw,  172998km 2500e

DaChaS

se ovaj okretao ...kako je uspeo i od napred i sa strane i od nazad da ga sredi :D

UFF

to bolje nekog limara da si pitao jbg

nije strasno ali sve zavisi koliko ce carina+radovi+delovi da te kostaju

RoaD GunneR

Citat: DaChaS poslato 28 Avgust, 2012, 13:35
se ovaj okretao ...kako je uspeo i od napred i sa strane i od nazad da ga sredi :D
Ma baba vozila  [rofl]

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:36
to bolje nekog limara da si pitao jbg

nije strasno ali sve zavisi koliko ce carina+radovi+delovi da te kostaju
Koliko ovakav auto vredi kod nas, mislim da nije udaren?

CBRR1

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:36
to bolje nekog limara da si pitao jbg

nije strasno ali sve zavisi koliko ce carina+radovi+delovi da te kostaju
proci ce na euro 1 taksu kada ga uvozi,i to ce  ga izaci oko 8 glava u subotici,sto se tice carine i poreza,ali sjeban je ruzno,dosta,al nista opasno jebote,farovi citavi,krila hauba vrata stop soferka,sve u sabcu...i cak sto vise bice bolji primerak od vecine ovde...ali ova trojka i petica to godiste tj ta serija su mi vrhunski ful,najaci modeli...

Milomir27

ovaj izgleda kao da je pokusao kroz autobusa da prodje  :o


CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 28 Avgust, 2012, 13:50
ovaj izgleda kao da je pokusao kroz autobusa da prodje  :o
ljakse,e moj ljakse,sreca tvoja pa ne mogu da se mrdnem koliko me sve boli,sad bi na hondu i do sela barajeva al ne mogu..jedno pitanje koje ce da ode u bullshit da li ste posle bilo kog pada razmisljali da batalite sve,posto je meni ovo vec treci pad za deset godina,i uvek mi je bilo zao motora ane mene i ni jednog momenta mi nije proslo kroz glavu,da ostavim motor...?

CBRR1

i da uffe jel ima neka petarda dobra na prodaju,d azavalim tetku i uzmem to..?

UFF