Glavni meni

staro ulje

Započeo Plazma Keks, 10 Novembar, 2011, 17:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Imao sam ja drugaricu...da ne imenujemo..udala se....njoj je u telefonu bilo sve u brojkama.....16cm, 18cm, 22cm.....100kg...79 kg..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] drugarica ti je  [kralj]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2013, 19:54
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] drugarica ti je  [kralj]
bila nekad,,,,,sad je udata majka petogodisnjeg deteta i ide u crkvu svakog vikenda.....a ranije je u telefonu imala VIKEND...za mene :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

i misli da ce proslost da joj bude oprostena i zaboravljena?
a muz joj neki retard?

odes u crkvu vikendom kazes zao mi je gresila sam i opet si nevina  [rofl]

balcan girl

izvini milice al moj deda kaze da su kurve najbolje zene i majke jer ta se najebala dok joj bilo vreme a kad se uda onda joj je najbitnije da odgaja dete i da brine o porodici :D a ne da trazi drugi kurac okolo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

slazem se
ali moze to i bez crkve jer je crkva sigurno sad ne moze uciniti postenom

balcan girl

pa dobro mozda zena to voliii :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ma navikla vikendom da bude na kolenima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

obavezno pogledajte  [rofl] [rofl] [rofl]

apu

Citat: revolution poslato 11 Februar, 2013, 19:46
Imao sam ja drugaricu...da ne imenujemo..udala se....njoj je u telefonu bilo sve u brojkama.....16cm, 18cm, 22cm.....100kg...79 kg..
imam ja drugara kom je prvi broj u imeniku upisan pod 1000RSD,

pitam ga ¹ta ti je ovo a on ka¾e "ma neka kurva za crvenu" :D boles'

Plazma Keks


dzimika

treba ti? ili ne znas gde da odneses? imam i ja par litara sa kojima ne znam sta cu, samo mi smeta u garazi

Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

ja delim kome god treba pa tesko nalazim....a ti jos trazis pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar

A ja mislio sta  raditi sa starim uljem!Nisam bio pazljiv na casu,izvinite.Koliko imas tog ulja,ako ti fali poklonicu ti bure od 200 litra,jbg deda vozi kamion pa se nakupilo!

Plazma Keks

@revolution,
ma mogu i da poklonim, samo taj treba da mi da dva bureta od 200l. jbg, kad god me neko zove, pita koliko kosta i ja mu kazem toliko i toliko, sto me lepo ne pitaju "jel poklanjas"...

@mitar
ulja imam dosta i ne zelim jos ulja.. ja ga skupljam od servisiranja...

goranvojska

zna li neko dal moze to da se lozi u kotlu za centralno grejanje i kakve prepravke treba da se urade,

m.mitar


Plazma Keks

ako ti nije ispravan gorionik ima da se dimi kao lokomotiva, ako je sve kako treba nece biti nikakvog dima...