Glavni meni

staro ulje

Započeo Plazma Keks, 10 Novembar, 2011, 17:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

da kad neko ima nek mi javi :D primam na poklon staro ulje :D :D hvala bambiii :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


dzimika

i ja imam oko 10l sigurno :D

balcan girl

malo je to po 10l ako imate po bure od 200l to bi bilo extra :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

to samo celavi freza majstor ima

balcan girl

nema vise zvala :D al imace me u vidu :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

2x bure od 200l i nekoliko kanti od 10l ;D

goranvojska

evo filip se zrtvuje za tebe irena.ja bi za toliko isao a ti vidi

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


Plazma Keks


balcan girl

jbg bambi :D kod mene u telefonu se vodis kao plazma bambi sta ja da radim  :-* :-* :-* :-* [callme]
zamisli da svima pisem licna imena pa ne bi imala pojma ko je ko :D ovako svi imaju nadimak i odmah znam koga zovem :D  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2013, 21:24
jbg bambi :D kod mene u telefonu se vodis kao plazma bambi sta ja da radim  :-* :-* :-* :-* [callme]
zamisli da svima pisem licna imena pa ne bi imala pojma ko je ko :D ovako svi imaju nadimak i odmah znam koga zovem :D  :-*
Kod mene ti pise "REVOLUTION" jel da :):)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahahahaha :D :D mozda :D a mozda pise celavi freza majstor :D a mozda pise nesto drugooo :D nikad neces saznati :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

ne javi mi se taj za kog si rekla da hoce da se javi

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 10 Februar, 2013, 03:49
hahahahahaha :D :D mozda :D a mozda pise celavi freza majstor :D a mozda pise nesto drugooo :D nikad neces saznati :D
Pazi se..sledeci put kad te vidim ima da ti otmem telefon i obrisem sve sa njega.....posle ces da places....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

mislim da cu telefon da sakrijem na neko sigurno mesto :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...nedao Bog da neko uzme moj telefon da vidi imena u imeniku... da vidite ¹ta su asocijacije... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 10 Februar, 2013, 03:49
:D a mozda pise nesto drugooo :D

drugaru sestra rodjena uzela telefon i ceo imenik prepravila u nesto tipa, hari poter, pepeljuga, burek, kifla..
jedan dan ga ja zovem on se umalo nije slogirao, posle da vidi neki broj, auh da vidite tu facu ;D