Glavni meni

Pomoc oko struje!

Započeo Vlada GS, 14 Novembar, 2010, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlada GS

   Drugari, na mom GS - u postoji mesto gde se mogu staviti dodatna svetla. E sad, ako nekom nije tesko da mi objasni kako da ja to povezem. Da rade kada mi je upaljeno oboreno svetlo na motoru. Hvala unapred.....

Popsy

najbolje da vidi¹ sa nekim elektrièarem... ne bi trebao da bude neki problem da se izvuèe instalacija sa farova do maglenki (al moj savet da se stavi relej na to) Vidi kontaktiraj Arakisa
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

jevta

To se stavlja na poseban prekidaè.Ako stavi¹ da radi sa oborenim svetlom nepotrebno æe ti stalno optereæivati alternator i nije po propisu ¹o bi te zezali .

dzimika

potrazi negde service i user manual, mislim da bi u service manual-u trebalo da ima mapa instalacija i tu bi trebalo naci gde bi trebao da prikljucis dodatna svetla ali mora da se ispostuje opet snaga tih svetala, ne bi trebao na kratka svetla da postavljas nego na poseban prekidac i posebno napajanje ali mislim da je bmw to vec predvideo samo bi trebao da nadjes gde su konektori

SSZGO

kad smo vec kod toga, cemu sluze dodatna svetla?

ne vidim svrhu osim da sija jace, a tada se stavi xenon umesto fabricke sijalice i zavrsio si posao...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Da bude uocljiviji
A osim toga sluze istoj svrsi kao i nalepnice na tvom motoru  ;)