Glavni meni

Tema o matorkama i klinkama

Započeo Joker, 09 Novembar, 2011, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

i u devedesetprvo ja bi guro   ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MILJAN poslato 23 Decembar, 2011, 01:20
Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2011, 20:38
znam ja jocu vec smo imali popis :P
a pusticu seficu na obojicu pa ko bre pobegne njega vodim na pivo :D :D
a tebe revolution zovem garant neko jutro kad je crveno slovo a ja moram da radim nije fora da ja radim a ti da lencaris :P a bas zato sto ti je joca drugar nja nja nja :P
Pa nije crveno slovo jutro posle nove godine tj. 1. januar :D Zovi ga oko 7..... I ponudi mi raso' :D
@Balcan woman....ne palim mobilni pre 10h.....pitaj Lazica
@Miljan....raso pijem samo iz mog bureta...cuo sam da gazaju golim nogama kupus da brze ukiseli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

pu moracu onda da ti dodjem u goste jedan dan onako u cik zore :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Odlicno...ionako u to vreme napusavam po kuci i komsiluku...ti mi dodjes ko kec na jedanaest
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2011, 00:00
pu moracu onda da ti dodjem u goste jedan dan onako u cik zore :D :D :D
svrati do mene na zornjak..kaficu :P
ja rano ustajem....i volim zornjak...kaficu :)
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

I b
Citat: bokilic poslato 24 Decembar, 2011, 12:23
Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2011, 00:00
pu moracu onda da ti dodjem u goste jedan dan onako u cik zore :D :D :D
svrati do mene na zornjak..kaficu :P
ja rano ustajem....i volim zornjak...kaficu :)
I bre Bokilic...pa moze burek s glave da ti jede.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


goranvojska

borisa nema razmisljanje samo start na prvu.nema cekanja.ko ceka taj ...........izvisi.

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

E da zaboravih da ti kazem...u filmu BEAUTIfULL MIND ima jedan mnogo dobar savet o startovanju akvarijumskih ribica...dakle kad su ribice u grupi startujes jednu u sredini kako bi razbio grupu, a uz to pokazao onoj nejlepsoj na nije nejpozelnija, a onima ruznijim od te da i one imaju sansu....obavezno pogledati..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

e bre revolusn pa samo ga zbunjujemo daj nesto konkretno makar se ocipili kintu da mu dovedemo nesto.


balcan girl

Bokilicu tebi cu da ostavim muza za zornjak kaficu :P a ja cu da idem da caskam sa revolution na srpski nacin hahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2011, 19:42
Bokilicu tebi cu da ostavim muza za zornjak kaficu :P a ja cu da idem da caskam sa revolution na srpski nacin hahahahaha
pa nisam ja od onih....:)
ja sam bre normalac..
p.s. znas kako se kaze...veliki covek mali...  mali covek veliki..... pa sad po zelji :) ako si pomislila isto sto i ja....
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bokilic poslato 24 Decembar, 2011, 19:48
Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2011, 19:42
Bokilicu tebi cu da ostavim muza za zornjak kaficu :P a ja cu da idem da caskam sa revolution na srpski nacin hahahahaha
pa nisam ja od onih....:)
ja sam bre normalac..
p.s. znas kako se kaze...veliki covek mali...  mali covek veliki..... pa sad po zelji :) ako si pomislila isto sto i ja....
Ajde sad ponovo procitaj svoju drugu recenicu...pokusaj da je izanaliziras...a na kraju iznesi zakljucak...da li je bas tako :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

bokilicu ajde vrlo prosto zar bi mene neko smotao tom brzinom da je mali :P hahahahahahaahahah ostavicu ti muza da ga merite :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: mkt poslato 23 Decembar, 2011, 16:07
i u devedesetprvo ja bi guro   ;D

Ja bi i u dvehiljadeprvo :D

The One

Citat: revolution poslato 24 Decembar, 2011, 14:56
E da zaboravih da ti kazem...u filmu BEAUTIfULL MIND ima jedan mnogo dobar savet o startovanju akvarijumskih ribica...dakle kad su ribice u grupi startujes jednu u sredini kako bi razbio grupu, a uz to pokazao onoj nejlepsoj na nije nejpozelnija, a onima ruznijim od te da i one imaju sansu....obavezno pogledati..
slièna tematika
Master Douglas (Uncle Wayne) - Ghosts of Girlfriends Past
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

goranvojska

bre mi te krstimo a ti u kontru.ako sad ispade i pedofil.

Bori¹a

Citat: goranvojska poslato 24 Decembar, 2011, 23:10
bre mi te krstimo a ti u kontru.ako sad ispade i pedofil.

Ma to sam se salio bre ;D
sezdesetprvo, sedamdeset prvo, osamdesetprvo i devedesetprvo
Ni mladje ni matorije