Glavni meni

Miroslav Z., novi Obrenovaèki put, veèeras

Započeo mi¹a bmw, 09 Novembar, 2011, 01:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/poginuo-motociklista-u-beogradu-146378.php
po slici sa linka se vidi da je u pitanju krivina u desno, tacnije posle pravca od hale FMP-a prema obrenovackom putu (inace obalskih radnika je ulica paralelna sa obrenovackim putem)
na toj krivini ima nekoliko sahtova koji su jako nezgodni jer nisu lepo postavljeni a i sam put je valovit ali nista sto bi moglo toliko da utice da izgubis kontrolu nad motorom, pouzdano moze da se udje u krivinu sa preko 80kmh
ne bi me cudilo da mu je neko, nesto izletelo i da je zbog toga pao jer je meni pre neko vece u suprotnom pravcu izleteo zec i to poprilicno veliki a i u okolini ima dosta cigana koji svasta vuku i kradu pa za sada mozemo samo da nagadjamo

UFF

Na ovom linku ocevidac kaze da je motor klizao 300 metara a ne isao uspravno
Ma samo lupaju gluposti kako ko stigne

Inace cigani i kerovi tuda redovno pretrcavaju-trebalo bi da stave ogradu kao kod sajma jer nema potrebe za prelaskom tuda

AndreyRR


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Taraba

Ta krivina se opu¹teno prolazi sa 120 bez preteranog obaranja. Svaki dan sam tuda i¹ao na posao.
Ima pun kurac ¹ahtova koje cigani skinu i ostave granu da se vidi ili jo¹ gore, ne ostave ni¹ta.
Takoðe, na poèetku nagiba je i novija zebra koja je jako klizava.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pedriic

Bilo je lepo dru¾iti se sa Miroslavom, a Boga mi i raditi. ®ao mi je ¹to nismo vi¹e vremena proveli zajedno.

Bog da mu du¹u prosti

SSZGO

Citat: Taraba poslato 09 Novembar, 2011, 14:24
Ta krivina se opu¹teno prolazi sa 120 bez preteranog obaranja. Svaki dan sam tuda i¹ao na posao.
Ima pun kurac ¹ahtova koje cigani skinu i ostave granu da se vidi ili jo¹ gore, ne ostave ni¹ta.
Takoðe, na poèetku nagiba je i novija zebra koja je jako klizava.

znam d anije bas mesto za ovo ali...
aj molim te dodji da vidim kako ces da prodjes tu sa 120, u krivini koja ide 250 stepeni u krug...

EDIT: mozda se misli na pravac koji ide ka adi ???
sad mi nije jasno gde je on pao uopste...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Taraba

Misli se na ovu krivinu, ako sam dobro razumeo?



[attachment deleted by admin]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

vitez_koja

Ако је то кривина после које се излази на обреновачки, онда се туда пролази и већом брзином.
Често цигани претрчавају тај део улице, и често туда вуку она њихова колица за папир и остала срања.
Колико сам пута само видео коње поред пута, баш на том месту.


SSZGO

pa to je jako blaga krivina, tu moze da udje i pun gas, ali kako je uspeo da padne a da motor nastavi jos 300 metara sto je do OMW pumpe ???
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

veki.sd

verovatno je moguce da su ga udarila kola,pa pobegao,nije iskljuceno((nije prvi put da zataskavaju slucajeve,provereno znam)). drugo sta reci nego velika tuga braco bajkeri.

Zverka

alo bre LJUDI PRICATE O  COVEKU KOJI JE ZNAO DA VOZI
a ne o nekom KLINCU
molim vas MOLIM
suzdrzite se BLENTAVIH KOMENTARA
Never ride faster than your angel can fly

:D

dzimika

po slici iz kurira mesto njegovog pada i trebalo biti otprilike gde sam obelezio na slici
iskreno mene jako interesuje sta se tacno dogodilo jer mi je jako cudna situacija

zmiya

Ova bela crta preko svih traka je pe¹aèki prelaz.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam sa njim popio koju kilu rakije pa ga ne znam bas najbolje, ali je bio veliki pozitivac.....sad cu da okrenem Caleta...mozada je iz Semafora isao....ne mogu da verujem...ova sezona nema kraja...aj da padne taj kurcevi sneg da ne citam vise ko je gde i kad poginuo....mlogo bre
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dragan66


mrle

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 09 Novembar, 2011, 10:10
jbt èesto smo pili zajedno u balanseru  :(
Najiskrenije saucesce porodici i prijateljima.
i ja ga znam odatle.

seba011

Saucesce porodici .Miki neka ti je vecna slava.

Ostoja

Definitivno je chovek bio ozbiljnih godina i sigurno iskusan... Ne treba iskljuchiti ni mogucnost da ja na asfaltu bilo ko zna shta, neki metalni otpad ili neshto slichno (sekundarci - sakupljachi su odmah tu, blizu), da je chovek neleteo na to, zbacilo ga, a motor je nastavio dalje...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ARGUS

#39
Èovek koji je bio veseo i kad je imao mnogo i kad nije imao skoro ni¹ta.

Prijatelju bilo je lepo ¾iveti s tobom. Poèivaj u miru!
E sad neæu ni kako ja hoæu!