Glavni meni

Moto otpad ... brmotors becej

Započeo DR Goran, 08 Novembar, 2011, 01:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Gašpar

Prosto sam odusevljen. Sta sve covek ima i kako je sve pedantno slozeno  [thumb_up]


ЯЭВОЛУТИОН

Jedino sto je slika iz susedne madjarke, odakle i donosi delove...inace zbog cega bi sve cekao po 10 dana....cak i AKS je brzi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Zvao sam ga pre koju god... Tad imao neke ludacke cene u odnosu na ostale iz oglasa... Bar za ono sto smo mi trazili...

DR Goran

Ma i bilo mi sumnjivo da je takva ponuda kod nas ....al dobro cekao ili ne kad nesto nema neko drugi mozda on ima....a zima traje duze od 10 dana ;)
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

despic

jel to laslo!?
meni lamele stigle za 7 dana...nije strasno...bolje nego u platneru gde ti daju odma al su duplo skuplje ;)
klasican divljak

despic

klasican divljak

SSZGO

kod ovog lika je sve duplo skuplje nego sto treba, ima sve a donosi iz madjarske tako da nije na lageru...

kad nekome hitno treba deo a ne moze odmah da ga nadje u normalnoj ceni, jedino tada bih zvao njih...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

ima moto otpad u baji u madjarskoj
evo linka http://www.sugomotor.hu/index.html
ne znam kakvi su sa cenama ali to je nekih 50km od subotice pa samim tim i nije problem otici do tamo da se pogleda

Phoenix

i ja ga zvao a on odvalio ludachku cenu,malo je nerealan!!  [dunce]

Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2011, 17:08
ima moto otpad u baji u madjarskoj
evo linka http://www.sugomotor.hu/index.html
ne znam kakvi su sa cenama ali to je nekih 50km od subotice pa samim tim i nije problem otici do tamo da se pogleda

Iste su slike na obe adrese,tako da cenim "it can be only one"  [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Phoenix poslato 08 Novembar, 2011, 17:28
i ja ga zvao a on odvalio ludachku cenu,malo je nerealan!!  [dunce]

Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2011, 17:08
ima moto otpad u baji u madjarskoj
evo linka http://www.sugomotor.hu/index.html
ne znam kakvi su sa cenama ali to je nekih 50km od subotice pa samim tim i nije problem otici do tamo da se pogleda

Iste su slike na obe adrese,tako da cenim "it can be only one"  [rofl]
Ali cene nisu iste.....Isao na taj u madjarskoj..mislim da je bar duplo jeftiniji......doduse do soluna sto somuna....ali kada treba vise delova ili skuplji deo...isplati se..a ne treba madjarski...znaju srpski (ili hrvatski)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Citat: Kengur poslato 08 Novembar, 2011, 12:56
Zvao sam ga pre koju god... Tad imao neke ludacke cene u odnosu na ostale iz oglasa... Bar za ono sto smo mi trazili...
ma ne pre koju godinu i dan danas su cene da se onesvestis  ..................................

KIZA73

Samo sam kod njega nasao CDI za mog bandita ali cena sitnica 140eur, skoro pa 3x skuplje nego na e-bay (bez postarine).
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ЯЭВОЛУТИОН

pa zovi madjara....nije preko 70 evra...ali kad iskalkulises odlazak u madjarsku...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA73

Citat: revolution poslato 08 Novembar, 2011, 18:30
pa zovi madjara....nije preko 70 evra...ali kad iskalkulises odlazak u madjarsku...
Ma bio je na tretmanu kod Guje, ujutru ga Bokilic proba...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

srbac


dzimika

a do soluna 100 somuna :D

nije tako daleko taj otpad, na zalost kad idem za SU nikad ne idem radnim danom pa nisam u mogucnosti da odem da vidim sta sve ima ali otici cu prvom prilikom

UFF

Pa vi se preselite u Solun i zivite na somunima  ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2011, 10:31
Pa vi se preselite u Solun i zivite na somunima  ;)
Ja bi radije na cevapima...somun mu dodje kao ambalaza...da kajmak i luk ne prosipam po ulici
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11