Glavni meni

suzuki gsxr750 rizla replika 1990god

Započeo tomabajker, 14 Novembar, 2010, 11:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

tomabajker

evo suzukia kojije star skoro 21godinu a uradjen da bude nekoliko godina mladji ;D ;D ;D ;D ;D

Mad Max

lepo izgleda, jedino sediste je debelo (zbog udobnosti ili) i jos jedna velika zamerka, cev do topa se lomi na 3 mesta ruzno izgleda, bolje da je prohromska uradjena,  Robert ima smisla da to nabudzi u fulu.
Brzi od smrti, Jaci od bola

tomabajker

pa jbg kad sam radis mora da ima nekih nedostataka

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Stuntoholic

Svaka cast, super izgleda, jos malo kada bi se uradile neke sitnice bio bi vrh! :)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov


Admiin

Zasto se kitis tudjim perjem?! Svi znamo da je taj motor Brka prepravljao!

Zika

Zasto si stavio tablicu,kad je ovo motor za stazu? Mislim,nema nista od signalizacije.

Inace prelep je !!!  [clapp]

Dutchman

nije motor za stazu ima sochivo napred u sredini i diode pozadi al se ne vidi ...

iskreno sedishte mora da moze bolje , kupi lezaljku za plazu iseci u dve tri debljine to je presovani / gumirani sundjer tvrd je a udoban iseci odradi zalepi i onda istapaciraj , lepi na suvo sa tigrom i ispashce extra ...  sve ostalo je cool ja lichno ne gotivim ove rizla boje ali malo mi je chudan sa strane fali mi neshto , trebalo je da se dorade bokovi ovako mi nekako zbudzeno deluje velike su to rupe mada verujem da sa vozachem to se ne vidi od nogu ...

Dzigi Boy