Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 06 Jun, 2019, 23:33
Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2019, 08:46
Tako je, upravo tako. Sem onog za "bullshit", tu se ne sla¾em.

Sama ideja socijalne pravde i jednake raspodele dobara bez obizra na ulozen rad je bulshit. Tu uvek imas gomilu socijalnih parazita koji ce vecito ziveti preko tudje grbace....

Misli¹ politièari? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

http://www.youtube.com/watch?v=6tTM9nbRk5A#

Doom Patrol na HBO GO ba¹ da vidim valja li èemu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: mareskin poslato 06 Jun, 2019, 23:35
Doom Patrol na HBO GO ba¹ da vidim valja li èemu.

I... pederi u prvoj epizodi.
U pravu su oni ¹to se bune po internetu ¹to nema crnaca u seriji Èernobilj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

FANTOM

    Pogledao prvu epizodu Doom Patrol i realno za sad je nebuloza  [rofl] [thumb_up]

Major

Citat: mareskin poslato 06 Jun, 2019, 23:54
Citat: mareskin poslato 06 Jun, 2019, 23:35
Doom Patrol na HBO GO ba¹ da vidim valja li èemu.

I... pederi u prvoj epizodi.
U pravu su oni ¹to se bune po internetu ¹to nema crnaca u seriji Èernobilj :D

I od pedera i od crnaca mi se kenja vise..
Ovi sto moraju da se prikazu kako je sve to bajno i sjajno i eto sad i u trendu, a ovi drugi se istripovali posle onog glupog filma o nekom super heroju crncu panteru da treba u svakom filmu i seriji da se pojavljuju masovno..
najbolji komentar nekog random lika na netu:
I'm black guy and I love to see more black actors on the screen but tbh Black Panther movie is C R A P


Slaninar

Citat: mareskin poslato 06 Jun, 2019, 23:34
Citat: monsterbnt poslato 06 Jun, 2019, 23:33
Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2019, 08:46
Tako je, upravo tako. Sem onog za "bullshit", tu se ne sla¾em.

Sama ideja socijalne pravde i jednake raspodele dobara bez obizra na ulozen rad je bulshit. Tu uvek imas gomilu socijalnih parazita koji ce vecito ziveti preko tudje grbace....

Misli¹ politièari? :D


Ili vlasnici velikih PRIVATNIH kompanija... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 11 Jun, 2019, 15:40
Citat: mareskin poslato 06 Jun, 2019, 23:34
Citat: monsterbnt poslato 06 Jun, 2019, 23:33
Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2019, 08:46
Tako je, upravo tako. Sem onog za "bullshit", tu se ne sla¾em.

Sama ideja socijalne pravde i jednake raspodele dobara bez obizra na ulozen rad je bulshit. Tu uvek imas gomilu socijalnih parazita koji ce vecito ziveti preko tudje grbace....

Misli¹ politièari? :D


Ili vlasnici velikih PRIVATNIH kompanija... :)

Pre æe biti sultan od Bruneja ili engleska kraljica :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pajche

Izasao Happy druga sezona na Netflixu. U prvih 5 minuta je eksplodilo desetak casnih sestara

UFF

trebali ste da kazete da je cernobil mini serija tj da ima samo jednu sezonu i samo 5 epizoda i to je to (ako ste znali)
u tom slucaju moze da se gleda jer se nista vise docekati nece  [rofl]

ali pazi naziv mini serija wtf?  [doh]

sta je onda bilo koji film koji ima vise od dva dela posle njega? maxi film?  [samoubistvo]

dzimika

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2019, 21:19
trebali ste da kazete da je cernobil mini serija tj da ima samo jednu sezonu i samo 5 epizoda i to je to (ako ste znali)
u tom slucaju moze da se gleda jer se nista vise docekati nece  [rofl]

ali pazi naziv mini serija wtf?  [doh]

sta je onda bilo koji film koji ima vise od dva dela posle njega? maxi film?  [samoubistvo]

Citat: dzimika poslato 28 Maj, 2019, 08:57
Jer ima samo 5 epizoda i ne moras da cekas kraj sezone 3 ili vise meseci
I mozda jer ne zelimo da gledamo celu sezonu odjednom jer se nema bas toliko slobodnog vremena

Ne znam kako nismo rekli kad ja prvi jesam, mrzi me sada da trazim ko je jos napisao da ima 5 epizoda


Lazic

Citat: mareskin poslato 05 Jun, 2019, 11:29
Citat: Slaninar poslato 05 Jun, 2019, 08:38
Citat: FANTOM poslato 05 Jun, 2019, 02:42
   Pogledao i poslednju epizodu Cernobila i ono ok serija . A sto se tice Nuklearnih elektrana neka hvala  . Ljudi ustvari nisu svesni kolko bogatstvo je jednostavan zivot. [cheers]

Nuklearne su ekolo¹kije od termo, a i mnogih hidroelektrana. Samo ako se niko ne zajebava. I ako se naprave kako treba.

Ali su zato solarne elektrane i vetroparkovi jo¹ zeleniji èini mi se. Plus morska plima i ko zna ¹ta jo¹.

Odavno postoje bezbedni reaktori... Za¹to se ne koriste? Ista stvar kao naftni lobi protiv struje/cng/H2... Jedan od tih tipova reaktora mo¾e da radi na istro¹eno gorivo od ovih koji se sad koriste... Samo na do sada istro¹eno gorivo bi mogla da se bezbedno pravi struja za celu planetu za narednih mislim par hiljada godina... :o

mareskin


Pa da, od èega bi ¾iveli svi oni ljudi iz naftne industrije kada bi pre¹li na ne¹to ekonomiènije i zelenije.
To me podseti na jednog dobavljaèa koji mi fakturi¹e i ¹alje robu koju nisam poruèio uz pretnje o prekidu saradnje. Kad odbijem prijem robe i vratim paket oni se ljute po¹to, eto oni, moraju da prodaju da bi mogli da isplate plate :D :D :D :D
Ne pada im na pamet da pobolj¹aju kvalitet, koriguju tro¹kove itd.
Tako je i sa veæinom dr¾avnih agencija i kancelarija gde dobre plate primaju ljudi koji ni¹ta ne rade, jer i oni moraju od neèeg da ¾ive :D

U svakom sluèaju sla¾emo se da alternativnih re¹enja ima, pa i da ne mogu da pokrije sve potrebe smanjilo bi se zagaðenje primetno. A o ekonomskim razlozima da ne prièam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Nije im to lo¹a fora, kapiram da proðe ponekad...

UFF

Citat: ZEKA poslato 06 Jun, 2019, 17:05
https://www.youtube.com/watch?v=13OtvUxOcUU#

Brazilska serija o kriminalu politicarima korupciji i mafiji. Kao narkosi samo sto nema klanja krvi i pucnjave, a ni ne treba imati PhD iz Ekonomije da bi se propratilo sta se dogadja. Meni drzi paznju. Izasle dve sezone za sada i ima na torentu. Topla preporuka (izvinjavam se ako je neko vec predlagao)

odgledao celu prvu, na silu
toliko od mene
i mrzim jebeni portugalski ili koji je vec jezik

Lazic

Pogledao Èernobil... Nije lo¹e, pogotovo ¹to su ameri pravili...

mareskin


Poèeo da gledam ispoèetka Dextera. Kad mo¾e Bolji ¾ivot i Porodièno blago, mo¾e i Dexter :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Major

Citat: mareskin poslato 19 Jun, 2019, 12:41

Poèeo da gledam ispoèetka Dextera. Kad mo¾e Bolji ¾ivot i Porodièno blago, mo¾e i Dexter :D

Tako je Mare :D

UFF

odgledeao i ja jebeni cernobil, nije sranje ali nije ni woow
nije mi jasno cime su se svi odusevili i ne da nije najbolja serija ikad nego nema sanse ni u prvih 10 da udje

dzimika

hejteru :P


u pravu si, nije najbolja serija ikada ali svi su odusevljeni jer se bavi jednim dogadjajem koji je od pocetka zataskavan i prikazivan kao da je pukla cev a ne da je moglo da umre pola evrope a ostatak da bude nenastanjiv narednih najmanje 100 godina ako ne i mnogo vise, ja verujem da su prikazali sto je vernije moguce, da su koristili cinjenice sto vise a sto manje dramaturgiju