Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Toliko znam o Èernobilu da mi se i gleda i ne gleda... Sigurno ni¹ta novo neæu saznati osim ¹to æu mo¾da da se smorim zbog nekih dramatizacija... A opet mi se i gleda...

eclipse4

jel dobra narkos?
poceo sam da gledam...3 serije do sad gluma mi 0,rezija 0,prica -1, dal da nastavim il da ostavim?

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2019, 19:56
Toliko znam o Èernobilu da mi se i gleda i ne gleda... Sigurno ni¹ta novo neæu saznati osim ¹to æu mo¾da da se smorim zbog nekih dramatizacija... A opet mi se i gleda...

Uboli su atmosferu. Dobra gluma.

Preskoèen je (barem u prve dve epizode) deo o tome kako je (najverovatnije) do¹lo do kurc¹lusa - verovatno jer bi to bilo normalnim ljudima dosadno.
Jeste "amerièka" serija i prikazuju samo surovi stav partijskog rukovodstva, bez pozadine koja je iza celog sistema ¹to pritiska sve likove, kao i bez prikaza USA pritisaka da ih sjebe kako god zna. Spominju likovi u seriji to povremeno, ali kao glupu propagandnu floskulu.

Ipak, vi¹e je dobra, nego lo¹a serija.
Ako ti se film Gospodar Pr©ljenova svideo posle èitanja knjige, svideæe ti se verovatno i serija, iako zna¹ prièu.  (naravno, HBO mi daje 10% od svake nove pretplate...)  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Preskoèio sam i knjige i filmove iz istog razloga iz kog sam preskoèio GOT, ne sviðaju mi se srednjovekovne fantastike...

Meni je najzanimljiviji deo kako je do¹lo do havarije, kad su se sabrale ljudske gre¹ke, sujeta, konstrukcioni problemi sovjetskih reaktora i birokratsko guranje problema pod tepih...

Major

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2019, 23:47
Preskoèio sam i knjige i filmove iz istog razloga iz kog sam preskoèio GOT, ne sviðaju mi se srednjovekovne fantastike...

Meni je najzanimljiviji deo kako je do¹lo do havarije, kad su se sabrale ljudske gre¹ke, sujeta, konstrukcioni problemi sovjetskih reaktora i birokratsko guranje problema pod tepih...

Interesantna je serija.
Vredi da se pogleda.
Verujem da ce u nekoj od narednih epizoda da malo vise otkriju ko je i na koji nacin zasrao :)

dzimika

koliko znam samo 5 epizoda, tako da ili 4. ili u 5. epizodi :D
Jedino ako budu pravili jos sezona

Slaninar

Mislim da æe ipak i to prikazati (da ne prièam unapred i ne kvarim previ¹e).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

vargapirot

Game of Thrones, Breaking Bad, Boardwalk Empire, The Sopranos, Dexter, Lost, Vikings,  ...

Moje preporuke.. :)

dzimika

Breaking Bad, Boardwak, Sopranovi i Lost i nekako, GOT bi preporucio samo da se pogleda prvih 6 sezona :D ostalo ne, Vikinge isto prvih par sezona, Dextera nikada nisam gledao, a Lost je izgubio svaki smisao u drugoj sezoni

vargapirot

Citat: vargapirot poslato 23 Maj, 2019, 12:04
Game of Thrones, Breaking Bad, Boardwa
lk Empire, The Sopranos, Dexter, Lost, Vikings,  ...

Moje preporuke.. :)
Da dodam i Gomorra seriju, vrhunska!

Biker-Boy

Citat: dzimika poslato 23 Maj, 2019, 12:31
Dextera nikada nisam gledao
Dexter je brutalan, pogledaj obavezno.
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Video sam na tvu par puta, uvatio kad se emitovao, pokusavao sam da se ubedim da ga gledam ali mi nekako nije drzao paznju

Biker-Boy

Gledaj od pocetka, navuces se, Ubica koji ubija ubice, ne moze da omane :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin


Ako volite Muæke - Only Fools and Horses (1981-2003) sa svim specijalima i prevodom.

https://mega.nz/#F!3YtjCaaQ!2OCgHNmLYNw0XNWNFbFWnQ

20GB ukupno i brzo se skida.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Green Arrow na netflixu, skroz ok serija ;)

Lazic

Citat: Major poslato 22 Maj, 2019, 14:43
Verujem da ce u nekoj od narednih epizoda da malo vise otkriju ko je i na koji nacin zasrao :)
O tome prièam, znam ko je i za¹to zasrao veæ 15 godina... :o ;D

mareskin

Citat: Jecko poslato 27 Maj, 2019, 09:02
Green Arrow na netflixu, skroz ok serija ;)

Za¾muri... zamisli da sam ja u glavnoj ulozi... da li ti se jo¹ uvek sviða serija? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Ahahhahahah :D :D  [rofl]

Lazic

Sajko Marjan... :o ;D Fantom iz Kosjere... :o ;D

bogdan

Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2019, 09:33
Citat: Major poslato 22 Maj, 2019, 14:43
Verujem da ce u nekoj od narednih epizoda da malo vise otkriju ko je i na koji nacin zasrao :)
O tome prièam, znam ko je i za¹to zasrao veæ 15 godina... :o ;D
u trecem delu , kolko je godina imao jedan od glavnih inzinjera u smeni te noci  a i objasnjavaju delimicno  konstrukcione omaske tog tipa reaktora