Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

ja sad prvi put cuo za seriju SONS OF ANARCHY jer ne gledam uopste serije i retko i filmove......ali brate....sad potpuno razumem kad se zene napale na one spanske serije.....pocelu noc samo pustam seriju  za serijom :)

eclipse4


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

navajo

Dark je odlicna serija...cak mi ni nemacki, koji ne podnosim, nije smetao!!!

bigbad86

Citat: eclipse4 poslato 18 Decembar, 2017, 18:17
ja sad prvi put cuo za seriju SONS OF ANARCHY jer ne gledam uopste serije i retko i filmove......ali brate....sad potpuno razumem kad se zene napale na one spanske serije.....pocelu noc samo pustam seriju  za serijom :)

Moram da te razocaram da kako serija prolazi i sezone odmicu sve vise ce da licu na spansku seriju a sve manje na seriju o bajk klubu i motorima.

Biker-Boy

Nisam gledao seriju, pa reko da pitam, da li ima serija uopste neke veze sa pojmom "anarhija"? ili je to neka vesela druzina koja se vozika sa motorima, mlati po barovima, pucketa pistoljima, niko nigde ne radi a svi imaju para i voze skupe motore...
Jer ovako po trejleru mi deluje kao neka klasicna plitkoumna holivudska bum-bum limunada o nekim zajebanim momcima i bandama, koja izmedju ostalog pravi prilicno losu sliku o nama motoristima...
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Bas tako. Droga, trgovina oruzijem, ekploatacija zena, rasne predrasude... najmanje anarhije.

Biker-Boy

Kakva sam sve sranja gledao, mogao bi i ovo, bar ima motora u seriji (iako nisam neki Harley fan), ali sad je taaako zestoka konkurencija sto se tice serija, u zadnje vreme jedva da pogledam poneki film, znaci samo serije gledam.
Nadao sam se da serija ima malo vise referenci sa anarhijom i onim sto ona stvarno predstavlja, a ne ono sto kapitalisticko drustvo zeli da nametne.
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Pa odgledaj, neces se pokajati kao sto nisam ni ja ali kao sa svakom serijom predugo su muzli za pare. Posle 3 sezone meni nije bilo to to.

UFF

odgledah je celu ali generalno sranje razmazeni bogati mamini sinovi u amerikama igraju se kriminalaca  [rofl]

milomir22

Glume zajebane momke, a stavljaju one nose na glave, smesna i glupa serija, plitka kao potocic, makar za moj ukus.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

SrpskiDzedaj011

Будалаштина.
I have to return some video tapes....

eclipse4

jel zna mozda neko sta se desava sa sons of anarchy da li ce biti snimljeno jos serija itd?

kako sam se ja navukao na ovo ko one babe 90-ih na ljovisnu.

dzimika

Koliko sam video SoA nece biti vise snimana, ali snimace Mayans I mislim jos sta se desavalo sa Dzekovim ocem, kako je sve krenulo I slicno, bar sam tako procitao da reditelj planira sa AMC-om

bigbad86

Citat: milomir22 poslato 09 Januar, 2018, 00:26
Glume zajebane momke, a stavljaju one nose na glave, smesna i glupa serija, plitka kao potocic, makar za moj ukus.

Stavljaju nose na glavu i nose naocare jer je tako zakonom obavezno u toj drzavi. Imaju neku cudnu politiku snimanja tamo. Ubistva su ok ali kacige mora da nose a ako kacige nemaju vizir moraju da nose i NAOCARE, ne znam dal si to primetio.

PECA BMW

opasni momci ! al kacige mora da se nose :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: dzimika poslato 10 Januar, 2018, 07:37
Koliko sam video SoA nece biti vise snimana, ali snimace Mayans I mislim jos sta se desavalo sa Dzekovim ocem, kako je sve krenulo I slicno, bar sam tako procitao da reditelj planira sa AMC-om

svaka cast onom suteru i koje ludilo moras imati u glavi da bi napravio ovakvu seriju toliko sezona...toliko likova sa svojim zivotima,toliko isprepletenosti...neznam...znaci ludilo,svaka cast coveku!

Joker

Hahahah Eclipse provalio serije...

Odgledaj LOST da vidis to ludilo mozga
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

to oni nesto po nekom ostrvu?