Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Bitten
Banshee
Falling Skies
Fringe
Grimm
Home Land
Penny Dreadful
Person of Interest
Suits
The 100
Blacklist
The Folowing

Ako nisi sve gledao
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Homeland zajedno :P

OKi


PECA BMW

Citat: Joker poslato 28 Januar, 2017, 18:17
Bitten
Banshee
Falling Skies
Fringe
Grimm
Home Land
Penny Dreadful
Person of Interest
Suits
The 100
Blacklist
The Folowing

Ako nisi sve gledao

sve odgledao :(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF




Prvu sam davno pogledao nekako na silu, nervirala me bolesna ubistva iako je gluma bila odlicna pogotovo od Matthew McConaughey-a

Druga?

Jebeno remek delo, scenario, gluma, licnosti glavnih likova, nacin na koji je snimljeno, sve, Colin Farrell zasluzio oskara ako mene neko pita a i riba i bajker pandur su bili odlicni, muzika u celoj sezoni takodje, kompletan dozivljaj, iznenadjen sam  [clapp]


! No longer available


! No longer available

dzimika

Ala ti kasnis :D prvu sezonu sam dvaput pogledao :)

UFF

ne kasnim ja nigde jer za mene je novo dok ga ne pogledam, ne mora da bude cim izadje
kao sto rekoh u prvoj seozni odlicna gluma ali me smarala bolesna prica iako koliko vidim po netu prva se ljudima vise svidjala meni je druga neuporedivo bolja

dzimika

prva je bas iz tog razloga i bolja, druga je dobra ali mi je nekako komercijalnija, mora i neka gej prica odmah da se ubaci u celu pricu

UFF

nisam hoimofobican, ne smeta mi, lakse za psihu svakako nego silovana, ubijena, odrana, devojka sa ugradjenim jelenskim rogovima u vugla  [ludak]

Boban_m

Ako volite da gledate serije o prirodi, a vec niste, obavezno pogledajte serijal Afrika iz 2013. Uzrocno-posledicni sled promjena u prirodi, close-up kadrovi, znalacki odabrana muzika, nevjerovatna fotografija i sjajna naracija Davida Attenborougha prave skoro religiozan dozivljaj. Savrseno.

Ima i na You tube ali je kvalitet slike osakacen. U originalu je HD, probajte da skinete negdje, jer potpuno drugaciji osjecaj.

OKi

Citat: Boban_m poslato 02 Februar, 2017, 02:57
Ako volite da gledate serije o prirodi, a vec niste, obavezno pogledajte serijal Afrika iz 2013. Uzrocno-posledicni sled promjena u prirodi, close-up kadrovi, znalacki odabrana muzika, nevjerovatna fotografija i sjajna naracija Davida Attenborougha prave skoro religiozan dozivljaj. Savrseno.

Ima i na You tube ali je kvalitet slike osakacen. U originalu je HD, probajte da skinete negdje, jer potpuno drugaciji osjecaj.
Jel mo¾e neki imdb fail ili ne¹to pobli¾e
Jel ovo? http://www.imdb.com/title/tt2571774/

Boban_m

Ne znam Oki, gledao sam na Netflixu. Da, to je taj serijal, 6 epizoda, svaka o drugom dijelu Afrike.

OKi

Citat: Boban_m poslato 05 Februar, 2017, 21:40
Ne znam Oki, gledao sam na Netflixu. Da, to je taj serijal, 6 epizoda, svaka o drugom dijelu Afrike.
Ok , onda da poèastimo drugare. Uprayvo gledam prvu >> KALAHARI <<
https://thepiratebay.org/torrent/8196859/BBC.David.Attenboroughs.Africa.2013.HDTV.x264-MiXED

UFF

Scherlock

http://www.imdb.com/title/tt1475582/

onako moze da se pogleda, zanimljiva prica ali previse proseravanja kako je on primetio neku glupost i na osnovu toga zakljucio sve moguce i nemoguce a i krajevi epizoda su uglavnom za malu decu


i koji je taj autor kralj ili budala kad pravi po sezonu na svake dve godine (2010, 2012, 2014) a sezona mu svaka ima od 3 do max 4 epizode  [rofl]

mareskin


Nije lo¹a serija uop¹te. Zadnja sezona je malo nategnuta.
Glavni glumac je, u meðuvremenu, postao vrlo tra¾en. Snima puno filmova tako da su malo razvukli snimanje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Da li je neko gledao "Highway thru hell", kanadski rijaliti o vozacima kamiona za uklanjanje krseva nakon udesa? Malo atipican sadrzaj za serije, nimalo moj fah ali odgledah nekoliko epizoda i mogu vam reci da nije lose. U svakom slucaju korisno stivo za nekog ko sanjari o lakim parama vozaca kamiona u Americi/Kanadi.

mareskin

Citat: Boban_m poslato 14 Februar, 2017, 22:35
Da li je neko gledao "Highway thru hell", kanadski rijaliti o vozacima kamiona za uklanjanje krseva nakon udesa? Malo atipican sadrzaj za serije, nimalo moj fah ali odgledah nekoliko epizoda i mogu vam reci da nije lose. U svakom slucaju korisno stivo za nekog ko sanjari o lakim parama vozaca kamiona u Americi/Kanadi.

Gledam. Ima ba¹ zanimljivih epizoda. Volim sva¹ta da nauèim tj. da znam kako se radi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

orva sezona odgledana u jednom dahu [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

bobane evo ti nesto po meni najblize uradjeno twin peaks-u, jes da nema nikakve veze sa tom serijom ali me na nijednu drugu vise ne podseca, ne volim zavrsetke bez objasnjenja, to me cak i veoma nervira ali te kupi nekako a ni sam ne znas kako ni kad
samo se nadam da ce se nastaviti tj da nece svaka sezona biti za sebe

voleo bih da cujem komentare onih koji je pogledaju

http://www.imdb.com/title/tt4635282/

! No longer available

OKi

Citat: UFF poslato 15 Februar, 2017, 00:51
voleo bih da cujem komentare onih koji je pogledaju
Citat: OKi poslato 12 Januar, 2017, 15:47
http://www.imdb.com/title/tt4635282/
Gledao neko?
Pogledao sam 1 epizodu. Obeæava [thumb_up]
Rekoh obeæava  :P i krajnja ocena = svidja mi se  ;D

mkt

posle sto god poceo da gledam neku seriju
na nagovor neke ribe uzeh da gledam young pope i svidja mi se
trailer
! No longer available

theme song
! No longer available