Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Bas tako... dok ti gledas tvoja posla oni se mnoze... i kad postanu dovoljno jaki da uvedu neke kazne... npr ko nije gej placa porez i registraciju duplo vise, ima sami da trazimo da budemo gejevi  ;D

Biker-Boy

Citat: bobangsxr poslato 05 Maj, 2016, 00:20
Bas tako... dok ti gledas tvoja posla oni se mnoze... i kad postanu dovoljno jaki da uvedu neke kazne... npr ko nije gej placa porez i registraciju duplo vise, ima sami da trazimo da budemo gejevi  ;D
Pa pazi, s obzirom koliko nas drzava guzi non-stop, mi smo vec odavno gejevi , i to veci od ovih sto paradiraju  [rofl] [panic] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

#1082
...vidi...kazu da nije Gey onaj koji daje...nego onaj koji prima... :)
...i ko sto kaze jedan moj poznanik:''usta su usta...dupe je dupe...musko ili zensko...svejedno je''... [facepalm]

Biker-Boy

Dati ili primiti, pitanje je sad  ;D
Kontam da bi vecina otisla u ovu prvu "strejt" grupu  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

sad ce lazic da vam kaze buljsevici svih zemalja ujedinite se :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: redshadow poslato 04 Maj, 2016, 22:47
uzivaj, sto ne mogu pesnicama resavam srafcigerom. vidis da je lik bolid.
pun mi je kurac njegovog promovisanja pederstine i ustastva po forumu i anti svega sto sam ja i 99% foruma, samo ljude boli kurac.
mene ne boli

to brate idi odrobijaj ga zbog pisanja na forumu, ti si nas heroj, dice ti spomenik  [samoubistvo]

PECA BMW

Kad smo vec kod serija , gledam Blindspot i mogu vam reci nije losa za sad .. evo kraj prve sezone pa moz se gleda ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

#1087
Citat: BOKYBOY poslato 05 Maj, 2016, 00:25
...vidi...kazu da nije Gey onaj koji daje...nego onaj koji prima... :)
...i ko sto kaze jedan moj poznanik:''usta su usta...dupe je dupe...musko ili zensko...svejedno je''... [facepalm]

"Tvrda mu¹ka guza je tvrda mu¹ka guza. To je i u antièkoj Grèkoj bilo na ceni!"  :)

Gej je onaj ko se seksualno uzbuðuje na osobe istog pola.


Citat: UFF poslato 05 Maj, 2016, 01:43
Citat: redshadow poslato 04 Maj, 2016, 22:47
uzivaj, sto ne mogu pesnicama resavam srafcigerom. vidis da je lik bolid.
pun mi je kurac njegovog promovisanja pederstine i ustastva po forumu i anti svega sto sam ja i 99% foruma, samo ljude boli kurac.
mene ne boli

to brate idi odrobijaj ga zbog pisanja na forumu, ti si nas heroj, dice ti spomenik  [samoubistvo]

Gari ne zna da sam zajeban na babu i da iznenaðujuæe brzo trèim!    [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

Citat: UFF poslato 05 Maj, 2016, 01:43
Citat: redshadow poslato 04 Maj, 2016, 22:47
uzivaj, sto ne mogu pesnicama resavam srafcigerom. vidis da je lik bolid.
pun mi je kurac njegovog promovisanja pederstine i ustastva po forumu i anti svega sto sam ja i 99% foruma, samo ljude boli kurac.
mene ne boli

to brate idi odrobijaj ga zbog pisanja na forumu, ti si nas heroj, dice ti spomenik  [samoubistvo]

niko jos nije umro od par samara, ali se dosta njih vratilo u realnost, uostalom sta si nasao da se petljas.
ako ti kao adminu ne odgovara sto se pise ti banuj. ako tebi odgovara pederluk i pisanje po sopstvenoj nacionalnosti meni ne odgovara

Slaninar

Citat: redshadow poslato 05 Maj, 2016, 10:45
niko jos nije umro od par samara, ali se dosta njih vratilo u realnost, uostalom sta si nasao da se petljas.

To nikom ne mo¾e da ¹kodi. Tebi bude lak¹e, ja naplatim od¹tetu, i onako sam u jebenoj finansijskoj situaciji - svi sretni.

Samo nezgodno ako se mladi zaigraju... ©amar lako preraste u pesnicu, pa posle pivO koje se pretvori u pivA... pa ujutru ne zna¹ da l' da se smeje¹, il' da se kaje¹.    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

eto vidis kako znas. a odma sam video da su batine jedeni jezik koji umes da razumes :P

Slaninar

Citat: redshadow poslato 05 Maj, 2016, 10:52
eto vidis kako znas. a odma sam video da su batine jedeni jezik koji umes da razumes :P

Mmmm... ne... ne mogu da odolim:

Ali samo po guzi... jajima!  :P

[rofl]

Jebiga, zicer.  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Major

Prison break se nastavlja.. wtf :D

dzimika


Major

Realno ja bi ih samo pustio iz zatvora ne bi ih vise ni ganjao :D

UFF

Prison break sranje od serije

Major

Meni je bilo interesantno prvi i drugi serijal.. posle toga su poceli da smaraju sa vratili ih, pa ponovo beze, pa opet..
spanska serija vec postala! :)

bigbad86

Tako je, prvi i dugi su zakon, posle toga su usrali. 4 Sezona i nema veze sa zatvorom, postanu lopovi. Greota mi sto 3 sezonu nisu zavrsili do kraja.

dzimika

Gotov Banshee ako je neko cekao da se zavrsi sezona, tj kraj je serije uopste