Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 04 Maj, 2016, 17:57
da to toliko direktno utiče na ponasanje deteta zasto ja sada nisam masovni ubica???  ;D ;D :D u stvari mozda jesam a ne znam :D :D :D :P

Sve to zavisi kakva ti je licnost, da li si introvertna pa prikupljas sve u sebi ili nemas problem da pricas sa drugima o onome sto te tisti
sto ti je sumnjivo, aka sve zavisi kako procesujes informacije koje primas a one se htela ili ne direktno odrazavaju na tebe i cine te takvom
kakva jesi.


Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 17:57
Da su poceli da potenciraju po serijama i filmovima jesu,sto vas to cudi kad je Holivud poznat po gej lobiju. Ali jel stvarno mislite da deca postaju gej ako vide to na TV-u.? Seksualnost je mnogo komplikovanija nego sto mislite da bi se tako banalizovala.  Ta nova sranja od serija ne gledam, ne znam kako vas ne nervira proseravanje,suplja prica i razvodnjavanje kao u meksickim serijama. Onaj Walking dead je valjao do trece sezone posle nisam mogao ni minut vise da gledam. Sopranovi ,Dekster,Breaking Bad su vec nesto drugo :)

Stvarno mislis da gej scene ne uticu ni na jedan nacin na seksualnost jednog mladog neiskusnog deteta koje ne zna ni za strejt (citaj normalan) seks?
To interesovanje koje te vuce prema suprotnom polu se samo prirodno budi, gej scene u filmovima su ono sto taj mladi mozak udaljava od toga
i tera u devijaciju svakako do neke mere.

freepartyman

 Ne uticu. Jer tom logikom detetu koje je rodjeno kao gej (a nauka je dokazala da se ta deformacija desava dok je beba jos u stomaku) mozes da pustas po ceo dan serije gde se vidi strejt par pa sta ce ono da postane strejt? Pa vecina ljudi i jesu strejt, kako onda ima toliko gejeva i lezbejki ako su modeli suprotnog seksualnog ponasanja svuda oko njih.  Covek je gej a ceo zivot gledao model u kuci mamu i tatu kako se vole. Jel vidis da spoljasni uticaji ne uticu na covekovu seksualnost.  ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 18:13
Ne uticu. Jer tom logikom detetu koje je rodjeno kao gej (a nauka je dokazala da se ta deformacija desava dok je beba jos u stomaku) mozes da pustas po ceo dan serije gde se vidi strejt par pa sta ce ono da postane strejt? Pa vecina ljudi i jesu strejt, kako onda ima toliko gejeva i lezbejki ako su modeli suprotnog seksualnog ponasanja svuda oko njih.  Covek je gej a ceo zivot gledao model u kuci mamu i tatu kako se vole. Jel vidis da spoljasni uticaji ne uticu na covekovu seksualnost.

Ti ovde pricas o genetskom faktoru.
Ja ne sumnjam ni da odredjen procenat strejt ljudi ima predispozicije za to da bude gej i isto tako mislim
da je pogresno da se to budi samo iz razloga sto ti ljudi nece imati decu i nece produziti vrstu.

freepartyman

Citat: redshadow poslato 04 Maj, 2016, 18:17
Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 18:13
Ne uticu. Jer tom logikom detetu koje je rodjeno kao gej (a nauka je dokazala da se ta deformacija desava dok je beba jos u stomaku) mozes da pustas po ceo dan serije gde se vidi strejt par pa sta ce ono da postane strejt? Pa vecina ljudi i jesu strejt, kako onda ima toliko gejeva i lezbejki ako su modeli suprotnog seksualnog ponasanja svuda oko njih.  Covek je gej a ceo zivot gledao model u kuci mamu i tatu kako se vole. Jel vidis da spoljasni uticaji ne uticu na covekovu seksualnost.

Ti ovde pricas o genetskom faktoru.
Ja ne sumnjam ni da odredjen procenat strejt ljudi ima predispozicije za to da bude gej i isto tako mislim
da je pogresno da se to budi samo iz razloga sto ti ljudi nece imati decu i nece produziti vrstu.
Znas kako ja gledam da svoje misljenje ne zasnivam na rekla kazala nego na argumentima i nekim cinjenicama. Jedan od hobija mi je psihologija coveka a i  procitao sam neku literaturu na slicnu temu. Da se rodis kao strejt i postanes gej ne mozes, mozes da se rodis gej pa da to potiskujes podsvesno zbog okoline. Pa onda imas slucajeve kako je sad gej a imao je devojke i zenu.?  Kako stari covek postaje manje obazriv sta govori okolina i onda to tad kulminira. A ta prica produzetak vrste.. Pa njima je valjda teze nego tebi sto oni ne mogu da prosire svoj genetski materijal. To je osetljiva tema jer ne bi trebali ni svi strejt ljudi da imaju decu kad vidis kako ih tretiraju,tuku i ostavljaju. A vrsta ce nam preziveti ima nas i previse za ovu planetu. E sad kao Srba nas ima sve manje, ali za to su nam najmanje krivi ti gejevi..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 18:25
Citat: redshadow poslato 04 Maj, 2016, 18:17
Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 18:13
Ne uticu. Jer tom logikom detetu koje je rodjeno kao gej (a nauka je dokazala da se ta deformacija desava dok je beba jos u stomaku) mozes da pustas po ceo dan serije gde se vidi strejt par pa sta ce ono da postane strejt? Pa vecina ljudi i jesu strejt, kako onda ima toliko gejeva i lezbejki ako su modeli suprotnog seksualnog ponasanja svuda oko njih.  Covek je gej a ceo zivot gledao model u kuci mamu i tatu kako se vole. Jel vidis da spoljasni uticaji ne uticu na covekovu seksualnost.

Ti ovde pricas o genetskom faktoru.
Ja ne sumnjam ni da odredjen procenat strejt ljudi ima predispozicije za to da bude gej i isto tako mislim
da je pogresno da se to budi samo iz razloga sto ti ljudi nece imati decu i nece produziti vrstu.
Znas kako ja gledam da svoje misljenje ne zasnivam na rekla kazala nego na argumentima i nekim cinjenicama. Jedan od hobija mi je psihologija coveka a i  procitao sam neku literaturu na slicnu temu. Da se rodis kao strejt i postanes gej ne mozes, mozes da se rodis gej pa da to potiskujes podsvesno zbog okoline. Pa onda imas slucajeve kako je sad gej a imao je devojke i zenu.?  Kako stari covek postaje manje obazriv sta govori okolina i onda to tad kulminira. A ta prica produzetak vrste.. Pa njima je valjda teze nego tebi sto oni ne mogu da prosire svoj genetski materijal. To je osetljiva tema jer ne bi trebali ni svi strejt ljudi da imaju decu kad vidis kako ih tretiraju,tuku i ostavljaju. A vrsta ce nam preziveti ima nas i previse za ovu planetu. E sad kao Srba nas ima sve manje, ali za to su nam najmanje krivi ti gejevi..

Lose su ti te knjige ili ih pogresno citiras. Niko se ne radja gej. Ljudi se radjaju strejt sa predispozicijom da budu gej i to ispoljavaju u odredjenim uslovima, neko ovim neko onim.
Njima teze nego meni sto ne mogu da prosire genetski materijal...o cemu pricamo... Sta ih sprecava? To sto imaju nagon ka istom polu a nemaju ka suprotnom?
Ti gejevi su pre svega muskarci, a kao muskarac ti moras u zivotu da radis neke stvari koje nisu lake da bi postigao odredjen cilj.
Ja razumem da ti gejevi imaju taj drajv ka istom polu isto kao i ja sto imam prema suprotnom i da ih to muci ali ako si muskarac ti ces brate to da potisnes jer sebicno je da se
jebes u dupe, prvo prema roditeljima, onda prema svim ostalim.

UFF

crvenasenko uvredio si clana foruma malo pre, ako on svati kao salu ok ako ne onda banana na 24h

a ko je gej i ko nije koga boli kurac, i da dete vidi na tv-u pedere pa ga rokne drugaru in the pedu nece nista da mu fali  [rofl] samo ce drugara malo da boli bulja

cuo je da treba sve probati  [rofl]

TEEfqd

bole me kurac i ovako kad svratim u novi sad neki put nacicu ga da mu nalupam samare jer mi ga je pun kurac.
kenja po forumu samo zato sto ne izlece pesnica iz monitora

UFF

 :wtf:  tebra sta ti je?

mislim nije slaninar neki razbacan lik ali ti si mrsav ko andreja, gde ces sa njim da se bijes niste u kategoriji, plus on radi u nekoj organizaciji cijim zaposlenima nije pozeljno da lupas samare ako mislis na svoje zdravlje, eto znamo se pa da te upozorim drugarski

pored toga vredjanje nije ok ne samo prema clanu kog si uvredio vec prema forumu i prema svim ostalim clanovima koji to citaju  [thumb_down]

TEEfqd

uzivaj, sto ne mogu pesnicama resavam srafcigerom. vidis da je lik bolid.
pun mi je kurac njegovog promovisanja pederstine i ustastva po forumu i anti svega sto sam ja i 99% foruma, samo ljude boli kurac.
mene ne boli

balcan girl

ajd sad ja da te pitam nesto :D znaèi ako se ne slazem sa tvojim misljenjem ja sam bolid? to sto slaninar voli da kontrira to je peti padez i mene je izveo iz takta a onda sam otisla u novi sad i upoznali smo se i sad je sve super :D :D :D da li te stvarno ovo virtuelno toliko pogadja ili si strogo za to da svi moramo da mislimo kao ti? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

  Lose su knjige razni doktori  i psiholozi napisali. Mora da je do toga...Ili ja nisam naucio da citam..Odrzi ti lepo neko predavanje na tu temu,verovatno ce biti veliki odziv. Ja zavrsavam sa pisanjem na ovu temu.  
I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 04 Maj, 2016, 22:51
ajd sad ja da te pitam nesto :D znaèi ako se ne slazem sa tvojim misljenjem ja sam bolid? to sto slaninar voli da kontrira to je peti padez i mene je izveo iz takta a onda sam otisla u novi sad i upoznali smo se i sad je sve super :D :D :D da li te stvarno ovo virtuelno toliko pogadja ili si strogo za to da svi moramo da mislimo kao ti? :D

Ne, nisi bolid. Jel moramo isto da mislimo da bi dosli do zakljucka da je voda mokra? Ne. Misli kako hoces, i ja cu kako hocu a voda je mokra pa je mokra, razumes?

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 22:51
  Lose su knjige razni doktori  i psiholozi napisali. Mora da je do toga...Ili ja nisam naucio da citam..Odrzi ti lepo neko predavanje na tu temu,verovatno ce biti veliki odziv. Ja zavrsavam sa pisanjem na ovu temu.   

Izaberi sta god ti odgovara od toga sto si napisao. Niko nije rodjen gej.

freepartyman

Aha ali ce postati tako sto gleda serije gde ima gejeva..  [rofl] A jel Aleksandar Makedonski koji je bio gej isto gledao serije i filmove na tu temu pa postao gej?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

pazi da ti ja nesto kazem ja sam totalno protiv gay parada a imam prijatelje koji su gay i apsolutno nemam nista protiv njih a drugo jesi li nekad prièao sa njima, druzio se s njima, jesu li ti ikad rekli kada su znali da su gay? a jos jedno zasto bi neko morao da potiskuje da bude ono sto jeste? ajde sad ti potisni svoju zelju da vozis motor jer jbg utièe na tvoju okolinu, brine ti se majka, zena, deca, mozes da pogines, da ostanes invalid, itd itd :D po tvom naèinu razmisljanja svi treba onda da glumimo da smo nesto sto nismo i sto ne zelimo da budemo :D drugo jedno glupo pitanje a koje obièno svi postavljaju sta bi radio da ti dete dodje i kaze ja sam gay? i biti gay nije samo kod muskaraca vec i kod zena :D hoces li da ga nateras da bude strejt? hoces da ga izbacis iz kuce? obrises kao gumicom? sta ces da uradis? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 04 Maj, 2016, 23:00
Aha ali ce postati tako sto gleda serije gde ima gejeva..
Ne, nece dete odgledati seriju gde su gejevi i reci daj da se jebem u dupe.
Ono sto moze da se desi kod normalnog deteta jeste to da se probudi radoznalost
logicno, kao sto se to kod dece i desava.

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 04 Maj, 2016, 23:00
pazi da ti ja nesto kazem ja sam totalno protiv gay parada a imam prijatelje koji su gay i apsolutno nemam nista protiv njih a drugo jesi li nekad pričao sa njima, druzio se s njima, jesu li ti ikad rekli kada su znali da su gay? a jos jedno zasto bi neko morao da potiskuje da bude ono sto jeste? ajde sad ti potisni svoju zelju da vozis motor jer jbg utiče na tvoju okolinu, brine ti se majka, zena, deca, mozes da pogines, da ostanes invalid, itd itd :D po tvom načinu razmisljanja svi treba onda da glumimo da smo nesto sto nismo i sto ne zelimo da budemo :D drugo jedno glupo pitanje a koje obično svi postavljaju sta bi radio da ti dete dodje i kaze ja sam gay? i biti gay nije samo kod muskaraca vec i kod zena :D hoces li da ga nateras da bude strejt? hoces da ga izbacis iz kuce? obrises kao gumicom? sta ces da uradis? :D

Ja ne mrzim ljude koji su gejevi, samo mislim da je to sto rade pogresno i da ne treba da se promovise ni na jedan jedini nacin.
Da mi je dete gej ne bih nista uradio, voleo bi ga takvog kako jeste i naucio bi ga da je to sto radi zapravo IZBOR
kao i sve ostalo u zivotu, a ako si izabrao da budes peder, pa onda budi peder tu ti nema pomoci.


Biker-Boy

Mene jednostavno boli kurac za pedere i lezbace, nisam za njih a nisam ni protiv njih, jednostavno ne razmisljam o njima i ne trosim svoje vreme na te stvari, jebe mi se, imam bitnijih stvari u zivotu, kad ce plata, kako platiti racune, odakle mi 16.000din za registraciju moje dvadeset petogodisnje babadevojke....
I feel the need..... the need for speed !!!