Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 26 April, 2016, 23:02
kako je hladno
jebena zima je josh
uvek ovde....

e da s06e01 je ok


fala qrcu, najzad je pocela 6ta sezona :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Joker

Citat: DebeliZmaj poslato 26 April, 2016, 23:02
kako je hladno
jebena zima je josh
uvek ovde....

e da s06e01 je ok


Cekam da se nakupi, nisam jos gledao.. Treba da se iznerviram odmah posle prve, pusti..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

josh kad bi walking dead krenuo ...
al docekacemo .. ovaj fear of wd ... njah
onako ...


nego se seca neko serije jerico ili jericho ...
nikako da krene nastavak ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 26 April, 2016, 23:10
josh kad bi walking dead krenuo ...
al docekacemo .. ovaj fear of wd ... njah
onako ...


nego se seca neko serije jerico ili jericho ...
nikako da krene nastavak ...


Ne seri da ce da bude nastavak Jericho-a ??!!     [yahoo]
do jaja je serija, a debili prekinuli  kad se taman zakuvalo do jaja
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

zasto ali zasto u svakoj jebenoj seriji moraju da ubace pedersku pricu

bigbad86

Tako nas vaspitavaju da u podsvesti mislimo da je to normalno i ok. Poceli su to da rade i sa igricama.

Joker

Citat: dzimika poslato 03 Maj, 2016, 14:10
zasto ali zasto u svakoj jebenoj seriji moraju da ubace pedersku pricu

You have already posted a thanks to this post at 30 Januar, 2012, 13:16
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

Citat: dzimika poslato 03 Maj, 2016, 14:10
zasto ali zasto u svakoj jebenoj seriji moraju da ubace pedersku pricu

Zato sto toga ima hteo ili ne. E sad na tebi je kao coveku kako ces to da prihvatis.
Ja licno bi to zabranio da se emituje, jer moze da utice na to da se nekom nevinom detetu
svidi taj lik iz serije, i onda nastupa logicni sled dogadjaja s tim da je na kraju to dete osteceno i istraumirano
za do kraja zivota.

balcan girl

a sto bi detetu dao da gleda game of thrones?? to nije za decu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Na zalost nije samo got, bukvalno svaka serija u zadnjih par godina kao ljubavnu pricu u spletu ubacije pedersku pricu
Black sails, Fear the walking dead, verovatno i walking dead samo je ne gledam, a da ne pominjem ostale serije kao savremena porodica i njoj slicne (ne gledam ih samo ih vidim na tvu u prolazi)

Ozbiljno razmisljam da batalim sve serije pa cak i filmove da gledam jer realno su postali toliko zaglupljujuci da mi je zao protraciti to vreme na takve stvari

Slaninar

Citat: dzimika poslato 04 Maj, 2016, 06:30
Na zalost nije samo got, bukvalno svaka serija u zadnjih par godina kao ljubavnu pricu u spletu ubacije pedersku pricu
Black sails, Fear the walking dead, verovatno i walking dead samo je ne gledam, a da ne pominjem ostale serije kao savremena porodica i njoj slicne (ne gledam ih samo ih vidim na tvu u prolazi)

Ozbiljno razmisljam da batalim sve serije pa cak i filmove da gledam jer realno su postali toliko zaglupljujuci da mi je zao protraciti to vreme na takve stvari

Sve te serije su 16, ili èak 18+. Ima tu puno problematiènijih stvari od zaljubljenog para istog pola.

Uz to, mislim da bi sve normalne ljude, pa i normalnu decu, trebalo da to ni¹ta vi¹e ne uzbuðuje od obiènog hetero para. Vole se dvoje odraslih i to je to. I neæe ti dete postati peder zbog toga, niti prestati da bude peder ako gleda hetero scene. Jedino ¹to mo¾e je da lak¹e u ¾ivotu prihvati takve ljude i ne osuðuje ih - ¹to je, pretpostavljam, i cilj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

evo ga kontras :D

mareskin

Citat: Slaninar poslato 04 Maj, 2016, 10:51
Citat: dzimika poslato 04 Maj, 2016, 06:30
Na zalost nije samo got, bukvalno svaka serija u zadnjih par godina kao ljubavnu pricu u spletu ubacije pedersku pricu
Black sails, Fear the walking dead, verovatno i walking dead samo je ne gledam, a da ne pominjem ostale serije kao savremena porodica i njoj slicne (ne gledam ih samo ih vidim na tvu u prolazi)

Ozbiljno razmisljam da batalim sve serije pa cak i filmove da gledam jer realno su postali toliko zaglupljujuci da mi je zao protraciti to vreme na takve stvari

Sve te serije su 16, ili èak 18+. Ima tu puno problematiènijih stvari od zaljubljenog para istog pola.

Uz to, mislim da bi sve normalne ljude, pa i normalnu decu, trebalo da to ni¹ta vi¹e ne uzbuðuje od obiènog hetero para. Vole se dvoje odraslih i to je to. I neæe ti dete postati peder zbog toga, niti prestati da bude peder ako gleda hetero scene. Jedino ¹to mo¾e je da lak¹e u ¾ivotu prihvati takve ljude i ne osuðuje ih - ¹to je, pretpostavljam, i cilj.

Mislim da to nije cilj po¹to mene uvek nerviraju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 04 Maj, 2016, 11:56
Mislim da to nije cilj po¹to mene uvek nerviraju :D


Kao ¹to rekoh, "normalne". To ¹to kod nas vi¹e niko nije ostao normalan nije problem re¾isera serije... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 04 Maj, 2016, 12:06
Citat: mareskin poslato 04 Maj, 2016, 11:56
Mislim da to nije cilj po¹to mene uvek nerviraju :D


Kao ¹to rekoh, "normalne". To ¹to kod nas vi¹e niko nije ostao normalan nije problem re¾isera serije... :)

Hoæe¹ da ka¾e¹ da moj lekar nije u pravu?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 04 Maj, 2016, 12:10
Hoæe¹ da ka¾e¹ da moj lekar nije u pravu?!?

SVI lekari la¾u  - oni su postavljeni od strane vanzemaljaca!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 04 Maj, 2016, 12:11
Citat: mareskin poslato 04 Maj, 2016, 12:10
Hoæe¹ da ka¾e¹ da moj lekar nije u pravu?!?

SVI lekari la¾u  - oni su postavljeni od strane vanzemaljaca!

Drago mi je da i ti veruje¹ da su reptilijanci :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

#1057
Citat: Slaninar poslato 04 Maj, 2016, 10:51
Citat: dzimika poslato 04 Maj, 2016, 06:30
Na zalost nije samo got, bukvalno svaka serija u zadnjih par godina kao ljubavnu pricu u spletu ubacije pedersku pricu
Black sails, Fear the walking dead, verovatno i walking dead samo je ne gledam, a da ne pominjem ostale serije kao savremena porodica i njoj slicne (ne gledam ih samo ih vidim na tvu u prolazi)

Ozbiljno razmisljam da batalim sve serije pa cak i filmove da gledam jer realno su postali toliko zaglupljujuci da mi je zao protraciti to vreme na takve stvari

Sve te serije su 16, ili čak 18+. Ima tu puno problematičnijih stvari od zaljubljenog para istog pola.

Uz to, mislim da bi sve normalne ljude, pa i normalnu decu, trebalo da to ništa više ne uzbuđuje od običnog hetero para. Vole se dvoje odraslih i to je to. I neće ti dete postati peder zbog toga, niti prestati da bude peder ako gleda hetero scene. Jedino što može je da lakše u životu prihvati takve ljude i ne osuđuje ih - što je, pretpostavljam, i cilj.

Glup si. Ili to ili pravis namerno budalu od sebe i volis da te drugi gledaju kao glupog coveka.
Jednu knjigu u zivotu ne moras da procitas da bi znao da okruzenje i informacije koje ubacujes u mozak
direktno uticu na ponasanje jedne osobe, da ne kazem deteta koje samo ne zna za drugo dok ne vidi.
Ovo ako nisi razumeo sa svojih 36 godina zivota cudi me kako si i dalje ziv.

balcan girl

da to toliko direktno utièe na ponasanje deteta zasto ja sada nisam masovni ubica???  ;D ;D :D u stvari mozda jesam a ne znam :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Da su poceli da potenciraju po serijama i filmovima jesu,sto vas to cudi kad je Holivud poznat po gej lobiju. Ali jel stvarno mislite da deca postaju gej ako vide to na TV-u.? Seksualnost je mnogo komplikovanija nego sto mislite da bi se tako banalizovala.  Ta nova sranja od serija ne gledam, ne znam kako vas ne nervira proseravanje,suplja prica i razvodnjavanje kao u meksickim serijama. Onaj Walking dead je valjao do trece sezone posle nisam mogao ni minut vise da gledam. Sopranovi ,Dekster,Breaking Bad su vec nesto drugo :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man