Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Boban_m

Znaci nista ono das 40$ za ono sto lici na usb stick i daljinac, zabodes u TV i vozi? Ne znam sto ne bi moglo, treba samo net.

UFF

[neampojma] pricas sa nekim ko TV (jeste 42" ali nije tv, samo je monitor jer mi ovo drugo potrebno nije) i kablovsku nema vec skoro 20 godina
odakle bi ja znao  [neampojma]

a i koga boli qrac da se informise da li ima da se plati nesto sto moze da gleda za dz ? :D

Boban_m

Totalno si moderan, majke mi. Super sto nemas TV ali si pregledao sve serije i filmove koji su snimljeni u zadnjih 20 godina ;D. Vazno je da ne pise TV nego monitor. A sto se tice sta je dzaba a sta nije, sta znam...cini mi se da je pametnije dati 40$ za ovaj uredjaj bez ikakve dalje pretplate i obaveza nego cekati svaki dan po par sati da skinem sa neta nesto sto bih gledao.

UFF

jbg za fimove ne cekam vec dnevno proverevam sta ima novo u prvoj kategoriji na https://kat.cr/
sto se tice serija ni njih ne cekam, bar ne epizodu po epizodu vec ili cela sezona za vece-dva ili cela serija, jebes to na kasicicu ko narkomanu pa jos i zaboravis sta se desilo ako ih pratis vise ili sve ko joker
zaboravis da postoje i gledas svoja posla pa kad se zavrse pogledas ocene i ako ti se svidi sjebes sve u cugu ko covek :D

TEEfqd

Citat: Boban_m poslato 09 Jun, 2015, 05:10
cekati svaki dan po par sati da skinem sa neta nesto sto bih gledao.

tebra...prosla je era dial up-a.

DaChaS

sad za 5 min imas skinutu epizodu za 10 film,mada podrzavam netflix u normalno uredjenim drzavama

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

dzimika


Joker

True Detective...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Citat: Joker poslato 20 Jun, 2015, 14:36
True Detective...
Da,druga sezona,skroz drugi glumci.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

dzimika

nisam prepoznao po ovoj slici, sinoc pogledao prve 4 epizode prve sezone da se podsetim :D lepo je kad imas hbo od a ne placas ga :D

freepartyman

#932
Odgledao prvu epizodu true detective druge sezone. Za sada obecava. Jedan od glavnih likova (onaj sa slike od pre par postova) je bajker, tako da mozemo da ocekujemo dosta scena sa  motorima.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

DaChaS

ja pogledao Mr.Robot prvu epizodu druga 1 jula odlicna po meni

dzimika

Pogledao si pilot, danas je trebalo da krene ali izgleda da su odlozili
Inace 28. Ide top gear specijal
Poceo je last ship 2. Sezona i ako je neko pratio strike back, krenula skoro 5. Sezona
E da i suits je krenula od sinoc

DaChaS

jel gleda neko homeland ja ne mogu da verujem kako su usrali ovu 4 sezonu  [govance] [govance] [govance] , ajde nije ni pre ove bilo nesto posebno al kao cekas celu sezonu da se nesto desi a ono prica kao da su deca pisala  kako zamisljaju rat protiv talibana  .....

Major

Poceo sam da gledam malo Hannibala.
Nije losa serija :)

! No longer available

mareskin

Citat: Major poslato 17 Avgust, 2015, 16:34
Poceo sam da gledam malo Hannibala.
Nije losa serija :)
...

Samo se brzo ogladni, a ja sad na dijeti :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Malko je psiho serija pogotovo kako odmicu epizode
:)

DaChaS

ovo deluje kao dobro za gledanje

! No longer available