Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Ja cu da krenem veceras, najbolja serija devedesetih :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 21:00

Znaèi mi treba da po¹tujemo njihovu kulturu i obièaje i da ih ne uèimo pameti u njihovim zemljama?

A kada nama neko NAMEÆE prava pedera i ostale zapadne zajebancije koje se kose sa na¹om tradicijom onda je to u redu po¹to je ovo jadna, mala i glupa Srbija?


Tako je. Srpsku kulturu i obièaje su prvo silovali zli komunisti. Dali su ¾enama puna prava: glasanja, ¹kolovanja, puno pravo nasleðivanja (dotle je imala status poslovno nesposobnog lica koje mora da se uda, pa mu¾ onda svime upravlja). Ko ne zna nek proèita.  Sad hoæe, pored ¾ena, da nam nametnu da i pedere smatramo ljudima. ©ta je sledeæe?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 03 Mart, 2015, 07:23
Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 21:00

Znaèi mi treba da po¹tujemo njihovu kulturu i obièaje i da ih ne uèimo pameti u njihovim zemljama?

A kada nama neko NAMEÆE prava pedera i ostale zapadne zajebancije koje se kose sa na¹om tradicijom onda je to u redu po¹to je ovo jadna, mala i glupa Srbija?


Tako je. Srpsku kulturu i obièaje su prvo silovali zli komunisti. Dali su ¾enama puna prava: glasanja, ¹kolovanja, puno pravo nasleðivanja (dotle je imala status poslovno nesposobnog lica koje mora da se uda, pa mu¾ onda svime upravlja). Ko ne zna nek proèita.  Sad hoæe, pored ¾ena, da nam nametnu da i pedere smatramo ljudima. ©ta je sledeæe?!

Mene od kada seæanje slu¾i ¾ene su vodile domaæinstva. Nije bilo bitno ko tresne rukom od sto, nego èija se na kraju poslu¹a.
U svakoj raspravi je moguæe izvrtati ono ¹to se ka¾e, a i moguæe je skretati sa teme.

Postoje u svemu dobri i lo¹i "obièaji".
Da li treba ba¹ sve da prihvatimo da bi bili deo neèega?
Jer kad prihvati¹ sve ¹to je tuðe, da li si to onda ti ili si postao neko drugi?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 03 Mart, 2015, 09:26
Postoje u svemu dobri i lo¹i "obièaji".
Da li treba ba¹ sve da prihvatimo da bi bili deo neèega?
Jer kad prihvati¹ sve ¹to je tuðe, da li si to onda ti ili si postao neko drugi?

Sve se sla¾em, samo ne vidim u èemu je problem da kom¹iju smatra¹ ljudskim biæem - ako ne radi ni¹ta na¾ao tebi, ili sebi. Ti ¹to prevræu oèi na gejeve su mi isti kao oni ¹to se zgra¾avaju na klinca sa èirokanom, ili na tetova¾e. Pusti druge da ¾ive, ne budi zatucan. Jebe¹ kulturu koju gejevi mogu da ugroze.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 03 Mart, 2015, 10:33
Citat: mareskin poslato 03 Mart, 2015, 09:26
Postoje u svemu dobri i lo¹i "obièaji".
Da li treba ba¹ sve da prihvatimo da bi bili deo neèega?
Jer kad prihvati¹ sve ¹to je tuðe, da li si to onda ti ili si postao neko drugi?

Sve se sla¾em, samo ne vidim u èemu je problem da kom¹iju smatra¹ ljudskim biæem - ako ne radi ni¹ta na¾ao tebi, ili sebi. Ti ¹to prevræu oèi na gejeve su mi isti kao oni ¹to se zgra¾avaju na klinca sa èirokanom, ili na tetova¾e. Pusti druge da ¾ive, ne budi zatucan. Jebe¹ kulturu koju gejevi mogu da ugroze.

Problem je u tome ¹to se na sve naèine NASILNO forsira takva ideologija kao jedan od naèina da se uðe u zapadno dru¹tvo. Zar nije cilj integracija, a ne guranje prsta u oko?
Problem je ¹to sva LGBT udru¾enja ¾ive od toga ¹to stvaraju animozitet prema njihovim èlanovima. ©to vi¹e otpora stvore to vi¹e para dobiju.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 03 Mart, 2015, 10:53
Problem je u tome ¹to se na sve naèine NASILNO forsira takva ideologija kao jedan od naèina da se uðe u zapadno dru¹tvo. Zar nije cilj integracija, a ne guranje prsta u oko?
Problem je ¹to sva LGBT udru¾enja ¾ive od toga ¹to stvaraju animozitet prema njihovim èlanovima. ©to vi¹e otpora stvore to vi¹e para dobiju.

Ovo potpisujem. Tako je. Samo ne vidim ¹ta je problem da se to radi na kulturan, normalan naèin. Izmeðu ostalog da se deci u ¹koli objasni da je to isto kao i levorukost, da ne treba toga da se èovek stidi (ako oseti da je takav) i da ne treba druge koji su takvi da zbog toga smatra lo¹ijim (ili boljim) nego ¹to bi inaèe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 03 Mart, 2015, 11:13
Citat: mareskin poslato 03 Mart, 2015, 10:53
Problem je u tome ¹to se na sve naèine NASILNO forsira takva ideologija kao jedan od naèina da se uðe u zapadno dru¹tvo. Zar nije cilj integracija, a ne guranje prsta u oko?
Problem je ¹to sva LGBT udru¾enja ¾ive od toga ¹to stvaraju animozitet prema njihovim èlanovima. ©to vi¹e otpora stvore to vi¹e para dobiju.

Ovo potpisujem. Tako je. Samo ne vidim ¹ta je problem da se to radi na kulturan, normalan naèin. Izmeðu ostalog da se deci u ¹koli objasni da je to isto kao i levorukost, da ne treba toga da se èovek stidi (ako oseti da je takav) i da ne treba druge koji su takvi da zbog toga smatra lo¹ijim (ili boljim) nego ¹to bi inaèe.

Osim ¹to ja ne vidim kulturan i normalan naèin u onome ¹to rade LGBT organizacije. Vrati se malo na paradu i vidi o èemu prièam.
Vaspitavanjem dece treba se ozbiljno baviti. Ono ¹to se kod nas radi je nametanje naèina i mi¹ljenja nekoga sa zapada da to tako treba bez ikakve struène reakcije sa strane na¹ih ljudi. To jest struèna reakcija postoji, samo ¹to se potpuno marginalizuje i jedino se uzima kao merodavno ono ¹to se prepisuje iz zapadnih papiriæa. Kakve æe to posledice ostaviti na buduæe generacije i razvoj na¹e dece je nebitno sve dok se dupeuvlakaèi bogate na saradnji sa zapadom.

Te¹ko je iz onoga ¹to pi¹em poverovati da podr¾avam one zapadne vrednosti koje imaju osnova, smisla i vrednost. I sam sam èovek tehnike i ¹irokih shvatanja. Ovde samo tvrdim da se ekstremni naèin forsiranja tzv. zapadnih vrednosti nanosi ¹teta na¹oj zemlji. Mi smo njima i dugo æemo biti poslednja rupa na svirali.

Umesto da na¹i predstavnici u vlasti rade u korist svog naroda oni èesto rade vrlo suprotno. Dovoljno je pametnih i obrazovanih ljudi u ovoj zemlji koji bi mogli da rade na razvoju obrazovanja i ekonomije samo ¹to je njihovo mi¹ljenje skrajnuto.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Sve se sla¾em. LGBT organizacije rade protiv ravnopravnosti i normalizacije odnosa - odgovara im uloga ¾rtve i uzimanje novaca od stranaca. ©to du¾e bude sranje, njima bolje. Barem tim organizacijama ¹to su isplivale.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

#848
Zar ovo nije tema SERIJE?
Pocela prva epizoda
https://www.youtube.com/watch?v=ZmHZLjL_tVY

UFF

obecava :D gledam obavezno

bigbad86

Prva epizoda  po meni sranje.

UFF

ja se odusevio :D

skroz iskreno i realno uradjena

PECA BMW

Gde ste nasli prevod ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

#853
Ja isao u skolu pa mi ne treba HUE HUE HUE :P
Inace koristim BS player pa mi on sam skine prevod. Ako je epizoda juce izasla onda nadje samo Engleski a ako je stara par dana ili film star par dana onda nadje nekad i Srpski. Meni je podesen da trazi oba pa stavim kako mi koji treba.

UFF

koristi samo engleski jer tako se i zabavljas i ucis istovremeno
ne samo da govoris vec i da citas i pises ;)

bigbad86

To i radim. Srpski mi sluzi tako kad mi dodje neko ko slabije ili uopste ne zna engleski. U stvari meni zapravo prevod uopste i ne treba al volim da je ukljucen engleski titl cisto eto ako se pojavi neka rec ili ako je neki intenzivan razgovor pa ne mogu da pohvatam sve.

PECA BMW

Citat: bigbad86 poslato 03 Mart, 2015, 19:15
Zar ovo nije tema SERIJE?
Pocela prva epizoda
https://www.youtube.com/watch?v=ZmHZLjL_tVY


Odgledo . nije losa .. obecava ... javite mi kad se zavrsi sezona da mogu da gledam ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Ljudi treba mi predlog za neku seriju ali da su bar par sezone zavrsene i da nisu ove sa spiska jer sam te odgledao ili jos uvek gledam jer su u toku ...

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

perlx

Band of Brothers