Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aleks Cross


Joker

Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 02:30
Citat: bigbad86 poslato 01 Mart, 2015, 22:27
Cak i u Walking Dead ubacili dva pedera... :(
To sto ubacuju gejeve u serije moze da smeta samo latentnim gejevima,koje to nervira jer pobudjuje u njima nesto sto im se ne svidja. Koga boli k..za to,bitna je fabula..

Kako si nas suptilno nazvao pederima, sjano!!

Od svako ko kaze "boli me k..." mogu da zakljucim dve stvari... Da ne vidi ili ne moze da vidi dalje od nosa i da je sebican ili da jednostavno podrzava celu tu pricu oko te "ravnopravnosti".. Tebe ne smatram glupim a za ovo drugo vec te ne poznajem...

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

#822
Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 02:30
Citat: bigbad86 poslato 01 Mart, 2015, 22:27
Cak i u Walking Dead ubacili dva pedera... :(
To sto ubacuju gejeve u serije moze da smeta samo latentnim gejevima,koje to nervira jer pobudjuje u njima nesto sto im se ne svidja. Koga boli k..za to,bitna je fabula..

U WD ima ubistava, muèenja, svega, i od svega toga nekom smeta ¹to ima i dva geja.  :)

K'o kad sam zajebav'o drugara Mad¾ara: "treba pobiti sve vas Mad¾are i bar dve plavu¹e!"  A on pita: "a ¹to ba¹ dve plavu¹e?!"   "Znaèi ono prvo nije problem?!?!"  :)


Gejevi postoje u svetu oko nas. Od 1000 likova koji su pro¹li kroz celu seriju, dvojica su gej. Ja stvarno ne vidim kako to mo¾e bilo koga da ugrozi, o¹teti. Isto kao oni ¹to prièaju da scene nasilja kvare decu (a ne lo¹i roditelji i nezdrava sredina u kojoj ¾ive). Jedino ako misli neko da su gejevi ba¹ stra¹na stvar koju treba svakom prilikom osuðivati. Ni ubistva se ne osuðuju u svim filmovima, u nekima ba¹ navija¹ za "lo¹e" momke, tako naprave, ali kad su gejevi onda je UUUU, stra¹no! Ovo sve stoji nevezano za to da li mislimo da je to dobro, ili je zlo - nek su i najveæe zlo, kako mogu biti stra¹niji od ubistva, muèenja?

Ono ¹to kontam da ljude pla¹i je upravo ¹to reèe kolega Freepartyman: neki iracionalan strah od toga. Ne mo¾e¹ postati gej ako gleda¹ gejeve, niti ti dete mo¾e postati gej od toga - to se ne bira. I oni su ljudi kao svi ostali, svakako zaslu¾uju da ¾ive normalno, da ne moraju da se stide od toga ¹ta ih privlaèi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


I pedofile i nekrofile ne¹to privlaèi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2015, 09:46
Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 02:30
Citat: bigbad86 poslato 01 Mart, 2015, 22:27
Cak i u Walking Dead ubacili dva pedera... :(
To sto ubacuju gejeve u serije moze da smeta samo latentnim gejevima,koje to nervira jer pobudjuje u njima nesto sto im se ne svidja. Koga boli k..za to,bitna je fabula..

U WD ima ubistava, muèenja, svega, i od svega toga nekom smeta ¹to ima i dva geja.  :)

K'o kad sam zajebav'o drugara Mad¾ara: "treba pobiti sve vas Mad¾are i bar dve plavu¹e!"  A on pita: "a ¹to ba¹ dve plavu¹e?!"   "Znaèi ono prvo nije problem?!?!"  :)


Gejevi postoje u svetu oko nas. Od 1000 likova koji su pro¹li kroz celu seriju, dvojica su gej. Ja stvarno ne vidim kako to mo¾e bilo koga da ugrozi, o¹teti. Isto kao oni ¹to prièaju da scene nasilja kvare decu (a ne lo¹i roditelji i nezdrava sredina u kojoj ¾ive). Jedino ako misli neko da su gejevi ba¹ stra¹na stvar koju treba svakom prilikom osuðivati. Ni ubistva se ne osuðuju u svim filmovima, u nekima ba¹ navija¹ za "lo¹e" momke, tako naprave, ali kad su gejevi onda je UUUU, stra¹no! Ovo sve stoji nevezano za to da li mislimo da je to dobro, ili je zlo - nek su i najveæe zlo, kako mogu biti stra¹niji od ubistva, muèenja?

Ono ¹to kontam da ljude pla¹i je upravo ¹to reèe kolega Freepartyman: neki iracionalan strah od toga. Ne mo¾e¹ postati gej ako gleda¹ gejeve, niti ti dete mo¾e postati gej od toga - to se ne bira. I oni su ljudi kao svi ostali, svakako zaslu¾uju da ¾ive normalno, da ne moraju da se stide od toga ¹ta ih privlaèi.
Primas se ko saucesce Tomislava Nikolica :P

freepartyman

#825
Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 12:10

I pedofile i nekrofile ne¹to privlaèi.

Banalizujes i ides u demagogiju, pedofil je automatski i silovatelj jer radi nesto protiv tudje volje, homicima je lepo niko nikog ne tera na nesto sto nece. Ako je njima lepo sta tebe to ugrozava...I nemoj samo da krenes sa vadjenjem na decu, ako nasa deca vide dva pedera itd..
Jer argument “Mislite na decu”  je svakako najzastupljenije malograðansko opravdanje za bilo kakvu teorijsku poziciju ili prosto bula¾njenje, a razlog tome treba tra¾iti u tome ¹to je on fuzija dva problematièna ¾ivotna stava: prvo, potpunog odsustva razumevanja za bilo ¹ta drukèije od samog sebe i drugo, generalnog nemanja pojma.

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mareskin

Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 16:10
Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 12:10

I pedofile i nekrofile ne¹to privlaèi.

Banalizujes i ides u demagogiju, pedofil je automatski i silovatelj jer radi nesto protiv tudje volje, homicima je lepo niko nikog ne tera na nesto sto nece. Ako je njima lepo sta tebe to ugrozava...I nemoj samo da krenes sa vadjenjem na decu, ako nasa deca vide dva pedera itd..
Jer argument “Mislite na decu”  je svakako najzastupljenije malograðansko opravdanje za bilo kakvu teorijsku poziciju ili prosto bula¾njenje, a razlog tome treba tra¾iti u tome ¹to je on fuzija dva problematièna ¾ivotna stava: prvo, potpunog odsustva razumevanja za bilo ¹ta drukèije od samog sebe i drugo, generalnog nemanja pojma.


To ¹to si ti homiæ to je tvoj izbor, ja samo ne ¾elim da se to NAMEÆE na¹oj deci i nama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

 Ne prilici vam godinama da vredjate na nacin kao sto to rade deca do 15 godina. Ja sam  na kulturan nacin vodio polemiku i izneo argumente a vas jedini argument je "Ti si homic". Inace nisam se uvredio, jer sam u skladu sa samim sobom i ne reagujem na prozivke na nivou osnovne skole . Ipak sam bio upravu , potpuno odsustvo razumevanja za bilo ¹ta drukèije od samog sebe i  nemanje pojma.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mareskin

Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 17:29
Ne prilici vam godinama da vredjate na nacin kao sto to rade deca do 15 godina. Ja sam  na kulturan nacin vodio polemiku i izneo argumente a vas jedini argument je "Ti si homic". Inace nisam se uvredio, jer sam u skladu sa samim sobom i ne reagujem na prozivke na nivou osnovne skole . Ipak sam bio upravu , potpuno odsustvo razumevanja za bilo ¹ta drukèije od samog sebe i  nemanje pojma.

Nisam mislio da æe ovo biti shvaæeno kao uvreda od èoveka tako ¹irokih shvatanja. Mo¾da je problem odsustvo razumevanja?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 17:52
Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 17:29
Ne prilici vam godinama da vredjate na nacin kao sto to rade deca do 15 godina. Ja sam  na kulturan nacin vodio polemiku i izneo argumente a vas jedini argument je "Ti si homic". Inace nisam se uvredio, jer sam u skladu sa samim sobom i ne reagujem na prozivke na nivou osnovne skole . Ipak sam bio upravu , potpuno odsustvo razumevanja za bilo ¹ta drukèije od samog sebe i  nemanje pojma.

Nisam mislio da æe ovo biti shvaæeno kao uvreda od èoveka tako ¹irokih shvatanja. Mo¾da je problem odsustvo razumevanja?

Citajte bolje ;) "Inace nisam se uvredio, jer sam u skladu sa samim sobom i ne reagujem na prozivke na nivou osnovne skole. " Shvatam kao uvredu jel dolazi od vas..tj. to je vas nacin vredjanja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko

Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 16:10
Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 12:10

I pedofile i nekrofile ne¹to privlaèi.

Banalizujes i ides u demagogiju, pedofil je automatski i silovatelj jer radi nesto protiv tudje volje, homicima je lepo niko nikog ne tera na nesto sto nece. Ako je njima lepo sta tebe to ugrozava...I nemoj samo da krenes sa vadjenjem na decu, ako nasa deca vide dva pedera itd..
Jer argument “Mislite na decu”  je svakako najzastupljenije malograðansko opravdanje za bilo kakvu teorijsku poziciju ili prosto bula¾njenje, a razlog tome treba tra¾iti u tome ¹to je on fuzija dva problematièna ¾ivotna stava: prvo, potpunog odsustva razumevanja za bilo ¹ta drukèije od samog sebe i drugo, generalnog nemanja pojma.



Sve to super i cool... Ali ako matorac od 40 godina hoce da bude sa klinkom koaj ima 12....i klinka koja ima 12 hoce da bude sa njim....i njima lepo....
Jel to znaci da je ok ??

Nije ok...bolesno je..... Tako isto i sa gejevima....

I cisto da se razumemo, ne mrzim ih....imam prijatelje koji su gej... Ali je daleko od toga da mislim da je to ok i normalno.

freepartyman

#831
 Apropo klinke od 12 godine,to nije normalno u zapadnom svetu ali  je u Indiji to cesta pojava. Stavise u Azijskim zemljama su devojke od 24 godine baba devojke ,jer devojka cim dobije pocinje da radja. Cesto ste videli slucajeve po novinama rodila sa 11 godina itd. To je tabu za zapadni svet za njih je normalno.Sad ce neko da kaze ali to je dete,da jeste za zapadni standard za njihov ocigledno nije.   Da li je normalno da jedes pacove i zmije,nije...tom logikom miljardu ipo kineza su ludi i poremeceni. Moras da otvoris vidike izvan svoje "avlije" i postujes tudje obicaje i kulture sve dok neko nije ugrozen. Da li smo normalni Uff i ja sto drzimo zmije, za sredinu u Srbiji nismo,jer je to tabu tema. Ali iskreno zabole me sta ko misli , ja imam svoje poglede na svet i postujem tudje misljenje sve dok neko ne krene da me vredja. A kad krene,zavrsavam polemiku jer nema vajde da nastavljam raspravu kao tipican forumas iza tastature iz tople sobe.  Otisli smo u zesci offf..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: Jecko poslato 02 Mart, 2015, 18:49
Sve to super i cool... Ali ako matorac od 40 godina hoce da bude sa klinkom koaj ima 12....i klinka koja ima 12 hoce da bude sa njim....i njima lepo....
Jel to znaci da je ok ??

Nije ok...bolesno je..... Tako isto i sa gejevima....

I cisto da se razumemo, ne mrzim ih....imam prijatelje koji su gej... Ali je daleko od toga da mislim da je to ok i normalno.

Klinka od 12 godina je maloletna, DETE, tako da nije OK. Ako je klinka od 18 godina, onda je OK. Tako da nije ni blizu isto kao s gejevima. ©to reèe kolega Freepartyman, potpuno nerazumevanje teme.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 20:30
Apropo klinke od 12 godine,to nije normalno u zapadnom svetu ali  je u Indiji to cesta pojava. Stavise u Azijskim zemljama su devojke od 24 godine baba devojke ,jer devojka cim dobije pocinje da radja. Cesto ste videli slucajeve po novinama rodila sa 11 godina itd. To je tabu za zapadni svet za njih je normalno.Sad ce neko da kaze ali to je dete,da jeste za zapadni standard za njihov ocigledno nije.   Da li je normalno da jedes pacove i zmije,nije...tom logikom miljardu ipo kineza su ludi i poremeceni. Moras da otvoris vidike izvan svoje "avlije" i postujes tudje obicaje i kulture sve dok neko nije ugrozen. Da li smo normalni Uff i ja sto drzimo zmije, za sredinu u Srbiji nismo,jer je to tabu tema. Ali iskreno zabole me sta ko misli , ja imam svoje poglede na svet i postujem tudje misljenje sve dok neko ne krene da me vredja. A kad krene,zavrsavam polemiku jer nema vajde da nastavljam raspravu kao tipican forumas iza tastature iz tople sobe.  Otisli smo u zesci offf..

Znaèi mi treba da po¹tujemo njihovu kulturu i obièaje i da ih ne uèimo pameti u njihovim zemljama?

A kada nama neko NAMEÆE prava pedera i ostale zapadne zajebancije koje se kose sa na¹om tradicijom onda je to u redu po¹to je ovo jadna, mala i glupa Srbija?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ljudi, serije? serije???
jebali vas gejevi

freepartyman

Ima veceras da uzmem da gledam od prve epizode :)

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko


UFF

Citat: bigbad86 poslato 01 Mart, 2015, 22:27
Cak i u Walking Dead ubacili dva pedera... :(

kad? gde? ja odgledao sve i ni jednog geja nisam nasao  [neampojma] ili se bar ne secam da je bio

UFF

evo sad gledam S05E11 i da evo ih gejevi  [facepalm]

ali jbg ako mogu da postoje zombiji valjda mogu i pederi, da ne bude diskriminacije da zombiji jedu samo strejt muskarce :D

PECA BMW

Citat: freepartyman poslato 02 Mart, 2015, 21:14
Ima veceras da uzmem da gledam od prve epizode :)



obavio to u poslednjih dve nedelje .... pa sad ocekujem nastavak ,, valjda poceli da snimaju .... 
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !