Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Ne bas...

Dosao sam juce sa posle oko 16... Znas sta sam radio do negde 23 dok nisam zaspao?
Reci cu ti...
Jedna epizoda, malo na forum... I tako u krug...

Ustao sam jutros nesto pre sedam... Pitaj me sta sam radio do sada i sta jos uvek radim...




Otisao sam u qrac...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 28 Septembar, 2013, 12:29
Ne bas...

Dosao sam juce sa posle oko 16... Znas sta sam radio do negde 23 dok nisam zaspao?
Reci cu ti...
Jedna epizoda, malo na forum... I tako u krug...

Ustao sam jutros nesto pre sedam... Pitaj me sta sam radio do sada i sta jos uvek radim...




Otisao sam u qrac...

Tebi treba devojka.

P.S. A možda i dve.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

veceras krece homeland nova sezona
takodje ko voli bajke nova sezona once upon a time krece veceras

TEEfqd

mora jos jednom
http://i.imgur.com/kgZRZYP.jpg
kakav kraj jebote suzu sam pustio

dzimika

e jebi se, ko sada da doceka da pogleda kad sam tek sada ustao

bigbad86

Jel odgledao neko Blacklist prvu epizodu? Onako ne deluje lose mada me podseca i na Mentalist i na Castle i na silence of the lambs. Sve po malo...

TEEfqd

mislio sam da ce sve da zbrzaju u poslednjoj epizodi, da ne lici ni na sta. prevario sam se...savrseno je

dzimika

odlicno su odradili poslednje epizode, lepo su smislili sta zele i to su ostvarili, mislim da je zbog toga i bila tolika pauza

TEEfqd

uffe javi kad odgledas da mozemo da pricamo normalno o seriji ovako zivim u strahu od banane pa ne smem nista da kazem :P

dzimika

garantujem da ce pogledati jos nocas :D

UFF

brate jebes me sa ovom slikom gore... dovoljno je bilo i prvi put sto si je postavio da se pitam o cemu se radi a ti opet  [veryangry]

nisam jos poceo da gledam ali sjebacu to u najkracem mogucem roku kad krenem

bigbad86

Dobar kraj serije, ja sam zadovoljan ;)

dzimika

Citat: UFF poslato 30 Septembar, 2013, 21:06
brate jebes me sa ovom slikom gore... dovoljno je bilo i prvi put sto si je postavio da se pitam o cemu se radi a ti opet  [veryangry]

nisam jos poceo da gledam ali sjebacu to u najkracem mogucem roku kad krenem

nemas puno, samo pola sezone :D
sta je 8 epizoda za tebe :D

UFF

pustio da se skidaju
50% vec gotovo :)

ranko


aaaa ... jel glupo da kazem da sam poceo da gledam BBad prvu sezonu pre 2 nedelje ?

aaaa.... jel glupo da kazem da sam sinoc pogledao zadnju epizodu ?

zadnja epizoda... pa sta znam... ovo dole na kvadrat... ili kub....

http://i.imgur.com/kgZRZYP.jpg

EDIT: koje sam ja govedo... cekam mesec dana pa krecem ponovo polako epizodu na dan... jebao me Rejmond :)



nash

kakva je serija "The walking dead"? gledao sam trailer pa me zainteresovalo malo a ne bih da skidam ako je neko sranje  [neampojma]

makinjo

Citat: bigbad86 poslato 30 Septembar, 2013, 14:01
Jel odgledao neko Blacklist prvu epizodu? Onako ne deluje lose mada me podseca i na Mentalist i na Castle i na silence of the lambs. Sve po malo...
Ja sam pogledao i u startu sam se iznervirao sto je Srbin terorista mada kako serija odmice sam dosao do zakljucka da je Bosanac . Iskreno ja se nisam odusevio .
Mada kraj epizode me tera da pogledam i sledecu . Videcemo posle druge :)

dzimika

Citat: nash poslato 01 Oktobar, 2013, 15:56
kakva je serija "The walking dead"? gledao sam trailer pa me zainteresovalo malo a ne bih da skidam ako je neko sranje  [neampojma]

uff ce ti reci da je jedna od najboljih, ja cu ti reci da je prva sezona bila dobra i deo druge, trecu su smorili a cetvrtu cemo videti kad pocne za 2 nedelje

UFF

UFF ce mu reci da prelista ovu temu od pocetka jer u njoj vec ima odgovor

TEEfqd

sta bi ste preporucili da gledam a da je bar priblizno dobro kao breaking bad?