Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Joker poslato 26 Novembar, 2012, 00:39
Ja sam se bacio na SoA, sasvim cool serija...
dobra je serija :D nisam se smirio dok nisam odgledao do poslednje epizode, jos malo pa kraj 5. serijala

ivanastark

Citat: DaChaS poslato 26 Novembar, 2012, 02:17
Citat: dzimika poslato 25 Novembar, 2012, 22:53
Citat: DaChaS poslato 25 Novembar, 2012, 13:34
ovo sam poceo jedan ortak kaze da je dobra ...meni je onako za sada se jos uvek nista ne desava negde sam na 6 epizodi  1 sezona

THE UNIT trailer ANT1 season 1
nije losa serija ali nemoj da ocekujes neki kvalitet, klasicna americka serija koja hvali ameriku i njenu politiku

Da takav mi i ostao utisak posle ovih par epizoda :D pa sam se prebacio na arrow :D sto je ivana postala

Kako ti se cini serija? :) Prica se da ce se pojaviti neko od poznatijih likova/superheroja u seriji :)
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

DaChaS

E pa ok mi je mada me podseca malo cela prica kao da su pokrali sa svih strana neznam da li si gledala revenge ...slicna je tematika ... bogatasica dolazi posle 10 godina da se osveti za nepravdu njenoj porodici itd ....vidim da su ovog lika napravili kao da je izasao iz assasins creed-a ono ok mi je da gledam drzi paznju i vise te zanima sta se desavalo na ostrvu nego ova glavna prica :D  ....mada mi je najaaca fora sto se svi koji se druze  sa njim ne primete ko je on zato sto nosi kapuljacu :D i prica malo dubljim glasom :D

Revenge - ABC promo


http://static9.cdn.ubi.com/en-GB/images/hp-topslot_AC3-cgi-trailertcm2153795.jpg

ivanastark

Citat: DaChaS poslato 26 Novembar, 2012, 17:20
E pa ok mi je mada me podseca malo cela prica kao da su pokrali sa svih strana
Pa da, nije da nismo vec vidjali slicno ;D

Citat: DaChaS poslato 26 Novembar, 2012, 17:20vise te zanima sta se desavalo na ostrvu nego ova glavna prica :D  ....
A taj me deo podseca na Lost! Kao neko ostrvo, jeste da nije avion pao, ali i to sto je brod potonuo i kako podseca na ono sto je vec vidjeno u Lost-u :D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

DaChaS

da da tako je meni utisak ono po malo od svake dobre serije ....nije ono da te iznervira serija ali nije bas ni da te oduva kao lost sto je bio (sem kraja :) )

ivanastark

Da.. Lost je bio bas kul do tu pred kraj! Posle zakomplikovase da se nije znalo ni ko je ko ni cemu je poenta svega u seriji... I jesu li neki zivi ili mrtvi  [ludak]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Major

Odgledao sam prvi serijal AHS i serija je luda skroz!
Jedino sto ima tek jedan zavrsen serijal + drugi se jos uvek snima.

American Horror Story - Season 1 Trailer - First Offical

dzimika

Citat: stefanalcatraz poslato 23 Maj, 2012, 16:28
E motora¹i,kako da ste izostavili Sons of Anarchy,http://www.imdb.com/title/tt1124373/ ,evo i torent za prve 4 sezone http://kat.ph/sons-of-anarchy-season-1-to-4-t6064296.html
Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 16:32
smor je serija
Citat: UFF poslato 23 Maj, 2012, 16:53
kao sto andre rece  [rolleyes]   [zev]

jel i dalje ostajete pri istom misljenju za SOA?

Citat: misa-pei poslato 18 Oktobar, 2012, 01:37
Ja odgledah prvu sezonu. Jako mi se dopada.

Ko ima link da skinem celu drugu, na Piratebay su sve epizoda po epizoda na desetinama stranica.

Citat: Slaninar poslato 18 Oktobar, 2012, 07:30
Citat: dzimika poslato 18 Oktobar, 2012, 01:19
jel neko prati sons of anarchy?

Drogiram se. Bio bolestan pa skinuo par sezona da gledam dok le¾im. Primio se, sad gledam veæ petu sezonu. ©panska serija za bajkere. Sad se i devojka primila, po¹to ima i ono: porodica, ljubav - za devojèice.  :)

Ima na torrentu da se skine. Super serija. Jedina koju pratim posle Muæki i Alo Alo.

Ah, da: prve dve-tri epizode u prvoj sezoni su malo onako... posle samo grize¹ nokte i èeka¹ ¹ta æe da se desi. Kao dobar avanturistièki roman. :)

:D

Joker

Serija je vrh! Lagano sam krenuo u osvajanja sezona...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

jutros odgledao 12. epizodu 5. serijala jos jedna i kraj serijala

UFF

poceo i smorio se
nije za mene
dosadno
kao i tebi walking dead
evo ja sad gledam trecu sezonu i odlucna je, ni na trenutak dosadna

DaChaS

I mene s u smorili Sons of anarchy mislim da sam stao na 3coj sezoni previse su razvodnili pricu nekako ....

Ripley

Sons of anarchy gledao prvi serijal, poèeo drugi i smorio me naèisto. Trenutno nije lo¹a serija Vegas.

dzimika

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2012, 01:52
poceo i smorio se
nije za mene
dosadno
kao i tebi walking dead
evo ja sad gledam trecu sezonu i odlucna je, ni na trenutak dosadna
naucili na greskama iz druge sezone, pa sada malo rasirili pricu i dodali akcije

inace prva sezona SOA je malo monotona, nema puno akcije ali u trecoj a pogotovo cetvrtoj akcije kolko hoces

ivanastark

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2012, 01:52
kao i tebi walking dead
evo ja sad gledam trecu sezonu i odlucna je, ni na trenutak dosadna

;D ;D

http://i.eatliver.com/2012/9654.jpg
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

mareskin

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 10:39
Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2012, 01:52
kao i tebi walking dead
evo ja sad gledam trecu sezonu i odlucna je, ni na trenutak dosadna

;D ;D

http://i.eatliver.com/2012/9654.jpg

Èim krenete da gledate neku seriju znate da æe svaka epizoda biti po nekom ¹ablonu. CSI Miami Vegas New York, House bilo koja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DaChaS

Da ali razlika je u nacinu na koji je prica ispricana uzmi na primer Sopranos ili Lost ...uziivao sam u svakoj epizodi i cekao sledecu ...a kod nekih serija gledas i pitas se kad ce kraj

UFF

Citat: Ripley poslato 29 Novembar, 2012, 09:01
Sons of anarchy gledao prvi serijal, poèeo drugi i smorio me naèisto. Trenutno nije lo¹a serija Vegas.

Citat: DaChaS poslato 29 Novembar, 2012, 06:20
I mene s u smorili Sons of anarchy mislim da sam stao na 3coj sezoni previse su razvodnili pricu nekako ....

ja skinuo sve
odgleda par epizoda prve
smorio se i obrisao sva govna

UFF

Citat: ivanastark poslato 25 Novembar, 2012, 14:13
Od novijih, pogledala sam "The Arrow"... I OK i nije OK, ¹ta znam, niiii¹taaa ne znaaaaam ;D

Glavni glumac je previ¹e Ken, emou¹nles, valjda mu je takav lik... Ako vas zanima serija, u fazonu Metnem i Spajderhend, pogledajte :)

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc0OTYyNTA2Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMDM0MTcyOA@@._V1._SY317_.jpg

A evo ga i trailer :)

Arrow - Extended Trailer (The CW's Green Arrow TV Show)

odgledao prvih 7 koje su izasle
ok je moze da se gleda ako nema nista bolje mada nisam bas odusevljen

DaChaS

Da da bas takav utisak ono moze da prodje kad oces da legnes da spavas pa pustis nesto  :)