Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Sve serije koje sam odgledao, i skoro svaki film imam sacuvano... Kao hrcak, nista ne brisem...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

jedno vreme sam sve cuvao, ali to je bilo dok jos nisam imao dovoljno brz net, sada me bas boli da cuvam sve, sacuvao nesto filmova i neke serije koje ne znam da li cu lako moci da ih nadjem kasnije
sada bukvalno sve brisem kad pogledam

dzimika

prosle nedelje odgledao boardwalk empire i nije losa serija uopste
poceo da gledam sons of anarchy i isto nije losa serijica :D nije neko remek delo ali ume povremeno dobro da nasmeje

Joker

Ja se sve molim da je odgledam ali nikako da krenem... Krece ovo lose vreme pa cu opet da se bacim na serije...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

ja ostajao ove nedelje do 2,3 ujutru da gledam a onda kad se probudim nastavim dalje dok ne krenem na posao :D

inace dobar fazon iz prve sezone 1:38 :D
Sons of Anarchy "Juice"

UFF

set za ljubitelje  [clapp]

stilgar

ja sam skido ranije samo dvd-e,  rezo, skido omote, stampao, na kraju morao da napravim policu za sve filmove. Omiljena serija galactica prve tri sezone donete iz Londona orginali....

[attachment deleted by admin]

dzimika

galactica stara ili ova novija od pre par godina :D

Major

Ja sam pre imao isto toliko dvd-jeva ali sam na kraju sve podelio.
Zauzimali mi prostor, a provalio sam da vecinu vise ne gledam. A sad sve moze da se skine brzo tako da sto da cuvam :)

mareskin

Citat: Major poslato 24 Novembar, 2012, 12:41
Ja sam pre imao isto toliko dvd-jeva ali sam na kraju sve podelio.
Zauzimali mi prostor, a provalio sam da vecinu vise ne gledam. A sad sve moze da se skine brzo tako da sto da cuvam :)

I ja sam kupio original DVD-jeva na kioscima za nekoliko hiljada evra i sad mi kupe pra¹inu :(
A onda sam krenuo da narezujem i imam gomilu zvona od po 100 diskova, koji isto tako kupe pra¹inu :(

Pitanje je ¹ta da radim sa tolikom pra¹inom? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Pozove¹ neku da je obri¹e.  ;D

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 24 Novembar, 2012, 12:50
Pozove¹ neku da je obri¹e.  ;D

Au, Ga¹o opasan si igraè :D
Samo prvo da ih sve premestim na donje police :P

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

oces da sjebe kicmu i kolena a?

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2012, 14:02
oces da sjebe kicmu i kolena a?

U pravu si. Najbolje da skinem koje kilo, jer ako ovakav krenem u "kontrolu pra¹ine" biæe odma bolovanje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stilgar

Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2012, 10:17
galactica stara ili ova novija od pre par godina :D
ova novija od pre par godina. Mada su cetvrtu sezonu tj kraj zasrali al prve tri su odlicne.

DaChaS

ovo sam poceo jedan ortak kaze da je dobra ...meni je onako za sada se jos uvek nista ne desava negde sam na 6 epizodi  1 sezona

THE UNIT trailer ANT1 season 1

ivanastark

Od novijih, pogledala sam "The Arrow"... I OK i nije OK, ¹ta znam, niiii¹taaa ne znaaaaam ;D

Glavni glumac je previ¹e Ken, emou¹nles, valjda mu je takav lik... Ako vas zanima serija, u fazonu Metnem i Spajderhend, pogledajte :)

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc0OTYyNTA2Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMDM0MTcyOA@@._V1._SY317_.jpg

A evo ga i trailer :)

Arrow - Extended Trailer (The CW's Green Arrow TV Show)
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

dzimika

Citat: DaChaS poslato 25 Novembar, 2012, 13:34
ovo sam poceo jedan ortak kaze da je dobra ...meni je onako za sada se jos uvek nista ne desava negde sam na 6 epizodi  1 sezona

THE UNIT trailer ANT1 season 1
nije losa serija ali nemoj da ocekujes neki kvalitet, klasicna americka serija koja hvali ameriku i njenu politiku

Joker

Ja sam se bacio na SoA, sasvim cool serija...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DaChaS

Citat: dzimika poslato 25 Novembar, 2012, 22:53
Citat: DaChaS poslato 25 Novembar, 2012, 13:34
ovo sam poceo jedan ortak kaze da je dobra ...meni je onako za sada se jos uvek nista ne desava negde sam na 6 epizodi  1 sezona

THE UNIT trailer ANT1 season 1
nije losa serija ali nemoj da ocekujes neki kvalitet, klasicna americka serija koja hvali ameriku i njenu politiku

Da takav mi i ostao utisak posle ovih par epizoda :D pa sam se prebacio na arrow :D sto je ivana postala