Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


dzimika

dobro sam pretpostavio :D

Major

Da da naravno DEXTER!!!!
Jedva cekam!

mareskin


Jel gleda neko ovog Ezela na Prvoj valjda? ;)

Koliko sam skontao prièa je vrlo dobra. Al, gledao sam pro¹le nedelje malo jednu epizodu i veèeras celu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Ezel jel to neka od ovih meksicko-indijsko-turskih serija?

mareskin


Turska. po¹to imaju flashback scene skontao sam da prièa podseæa na Grofa Montekrista.
On je imao ¾ensku, izdali ga prijatelji, jedan od njih smuvao njegovu ¾ensku, smestili ga u zatvor, on se vratio kao bogat da im se osveti...

Jebote, ovo stvarno Grof Montekristo :D :D :D :D

Ali glavnog lika voze u Maseratiju limuzini ;)

U svakom sluèaju èini se kao dobra produkcija, ¹to me je iznenadilo jer nemam nikakav dodir sa tim serijama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Vidim ja da ti mnogo sedis na tom ladnom betonu ;D ;D ;D

Joker

Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2012, 09:26

On je imao ¾ensku, izdali ga prijatelji, jedan od njih smuvao njegovu ¾ensku, smestili ga u zatvor, on se vratio kao bogat da im se osveti...


U svakom sluèaju èini se kao dobra produkcija, ¹to me je iznenadilo jer nemam nikakav dodir sa tim serijama.

Ma neeeemaaaa ! :D  [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin


Ladan beton: jeftinije od droge, a mo¾e da ima iste nus pojave - povraæanje i sranje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


dzimika


Slaninar

Citat: dzimika poslato 17 Jul, 2012, 10:08
evo najave za 3. sezonu

The Walking Dead Season 3 Comic-Con Trailer

Volim ovaj survival fazon. Jeste amerièka serija, jeste uglavnom melodramatièni ¹it, al' pogledao prve dve sezone.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

meni je odlicna
dexter pa onda walking dead, dve najbolje
spartacus ide iza njih

dzimika

walking dead nije ni blizu najbolje serije, samo "nije losa", u drugoj sezoni se vidi koliko pisci nisu imali ideja kako da nastave pricu pa su napravili 5 epizoda smaranja na rancu
ima brdo boljih i kvalitetnijih serija

UFF

to sto se tebi ne svidja nije razlog da je hejtujes :)
meni su te druge serije smarajuce
da gledam mozda prijatelje ili sexi grad? ma vazi
tamo nema zombija :D

Slaninar

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2012, 13:33
da gledam mozda prijatelje ili sexi grad? ma vazi
tamo nema zombija :D

Jok i nema:
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

#216
Ja sam odgledao 1 sezonu walking dead i kao ok nije lose ima materijala za zanimljivu pricu ...ali  kad sam poceo 2 sezonu smorili me samo tako ...kao da nisu znali u kom ce smeru prica da ide ...pa kao ajmo u sumu ....pa tu da ih jure zombiji po sumi .... ..

dzimika

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2012, 13:33
to sto se tebi ne svidja nije razlog da je hejtujes :)
meni su te druge serije smarajuce
da gledam mozda prijatelje ili sexi grad? ma vazi
tamo nema zombija :D

prva sezona je bila dobra i bilo je neke akcije, druga sezona je smorila jer nema nista akcije osim u poslednjoj epizodi
i to je ono sto je mene smorilo jer sam ocekivao opet neku akciju a to i jeste svrha price o zombijima a ne jebena spanska serija u 5 epizoda

imas jos brdo kvalitetniih serija ali nisu sve o zombijima, to sto tebe mrzi da gledas to je vec neka druga stvar :P

UFF

Citat: Slaninar poslato 17 Jul, 2012, 13:43
Citat: UFF poslato 17 Jul, 2012, 13:33
da gledam mozda prijatelje ili sexi grad? ma vazi
tamo nema zombija :D

Jok i nema:


[rofl]

Silvana

Gledala Dextera jer sam vam poverovala. [zena] Mo¾e da se prati, zanimljiva je, ali ima jedan sindrom meðu tim amerièkim [govance]: kao npr. one serije s gejevima - svi duhoviti, simpatièni, slatki, prosto da po¾eli¹ da ti mu¾ ili sin budu upravo takvi. Tako nas naviknu i nateraju nas da se pomirimo. I Dekster je frik, sav zgodan, pravièan, hrabar, zaboga... èovek kasapi, izigrava Boga... I opet se navikne¹ i pomiri¹ s tim da ti je junak frik. U pravim delima frikovi pobeðuju, ubijaju, perverzni su, ali se nijednom ne divimo.
Najbolja zasad Igra prestola. Mada i tu poèinje amerièki trip: ispitali su tr¾i¹te (kao da je Tolkina bolelo dupe za tr¾i¹te) i shvatili da se narodu ne sviða da dobri likovi umiru, pa æe malo izmeniti scenario tj. serija neæe biti kao knjiga. I na to smo navikli. Tad æe vratiti nekog dobrog u ¾ivot... i eto ti ¹panske serije  [povracanje]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.