Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Borko_motorko

Citat: Slaninar poslato 05 Decembar, 2012, 12:17
Sons of Anarchy je ¹panska serija, ali s bajkerima. Dakle ¹it, ali zarazan.  :)
Isto kao Walking Dead.
Isto kao Star Trek.

Sve te tri serije znam da su govno, ali gledam, droga.

Alo alo, Muæke, Sopranovi - to su kvalitetne serije. U svakom pogledu. Crna guja.
SOA i Sopranovi su meni iste kategorije na drugaèiji naèin. A da je zarazno sumnje nema.
Na vrhu moje liste je Supernatural iako je postalo te¹ka vodica, meðutim ja ih iz nekog razloga obo¾avam.
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

UFF


Major

Ne mogu da docekam :D

3006

Nisam pratio ovu temu, pa se izvinjavam ako ponavljam veæ napisano: ¾eleo bih da na neki naèin doðem do Pustolova, bio na RTS-u, Lane Gutoviæ. Nisam nikakav u torrentima i tim sranjima, ali sam poku¹ao da naðem, nema ni¹ta. Na tubetu blokirano, verovatno neko ima neka autorska prava. Dakle, ako neko zna kako, info plaæam piæem, diskove parama ili kako veæ, dete mi èita knjigu Pustolov i hteo bih da joj poka¾em kako to dobro mo¾e da bude kada ulogu odigra pravi lik.
A i ja bih da pogledam, da se ne la¾emo...  [cheers]

dzimika

upravo pogledah sherlock-a i nije losa :D dosta potseca na starog sa jeremy bret-om

Uncle Bob

Oæu kupim serije:"Lost" i Kameleon mo¾e i zamena.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

pa trazi nekom da ti skine, lakse je

con3


Major

Da si rekao 52 tera pa ajde. Skine se to za par sati ;)

Uncle Bob

Znaèi 2172 æu da skinem sa mojim netom 2 giga meseèno  :'( [samoubistvo]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kanarinac

Nadji mi dobar torrent i skinucu. I neki extreni hard da prebacimo to posle, posto ce rezanje da traje i traje :D

Jedino sto ces morati sam je da skines titlove


Uncle Bob

Citat: Kanarinac poslato 23 Januar, 2013, 21:16
Nadji mi dobar torrent i skinucu. I neki extreni hard da prebacimo to posle, posto ce rezanje da traje i traje :D

Jedino sto ces morati sam je da skines titlove
U pregovorima sam èovek ima komplet Lost sa titlovima al za Kameleona se niko ne javlja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Kanarinac

Ako se ne snadjes, javi

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

A ako nema¹ na èemu da gleda¹, ima Kanarinac da ti ponudi televizor u boji. Beloj.  ;D

Kanarinac

Svaka cast Gaso, ja zaboravio. I nije beli nego color crni!

Uncle Bob

Citat: Ga¹par poslato 23 Januar, 2013, 23:00
A ako nema¹ na èemu da gleda¹, ima Kanarinac da ti ponudi televizor u boji. Beloj.  ;D
A ja krajem meseca planiram egzekuciju guda  [yahoo] a sutara ako isfoliram liku¹u iz po¹tanske duplo ura idem da uzmem monitor. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

evo mali update od mene za neke serije koje mozda pratite i pitate se kad ce nastaviti:

falling skies treca sezona kazu ove godine ali ne kazu kad, breaking bad i dex nastavljaju tek polovinom godine, game of thrones malo pre njih, walking dead ovog meseca, homeland gotova druga sezona, spartacus vec krenuo trecu sezonu - izasle prve 3 epizode... i tako

A pojavio nam se i novi dexter? :D skinuh prve 3 epizode pa javljam kakva je
http://www.imdb.com/title/tt2071645/