Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Onda da ne pokusavam ;D

UFF

vredi za sve pare iako trejleri ne obecavaju


dzimika

Fargo je odlican, svaka sezona je za sebe ali imas osecaj kao da je sve povezano a nije a I jeste :D na neki morbidan nacin

OKi

Citat: UFF poslato 28 Septembar, 2017, 01:32
Fargo (mada serija nije za svakog)
Ja sam taj >>svakog<<. Uradjena na nesvakida¹nji naèin.  ;D [thumb_up] [clapp]

Major

Citat: dzimika poslato 28 Septembar, 2017, 07:42
Fargo je odlican, svaka sezona je za sebe ali imas osecaj kao da je sve povezano a nije a I jeste :D na neki morbidan nacin

Jeste mada mi je prva sezona ubedljivo najbolja

UFF

prva bila bas dobra a treca i dalje ima svoje kao i prva elemente fazon kafkin proces tj sta se ovde desava i sto su svi pickice ali mi je za sad i dalje podnosljiva
druga takodje odlicna, nadam se da se ce sa trecom konacno krenuti nesto da se desava jer sam presao polovinu i i dalje nista od dobrog zapleta

Major

Prva je najbolja.
Druge dve onako :)

Inace gledam trenutno Taboo meni se svidja :)

UFF

ja nastavljam Preacher Season 2 odlican :D

Major

Preacher sam skinuo da gledam dalje.
Kazem zeni skinuo sam Preacher sezonu 2 da gledamo. Ona me samo gleda. Ja u soku reko kako si zaboravila pa gledali pre 2 meseca pa krenem da objasnjavam sta se desava.. a ona i dalje me samo gleda ma ne secam se daj pusti trejler da pogledam. I pustim ja trejler i onda shvatim da sam sam odgledao kad sam solirao [rofl]

Hurricane


Major

Moguce da je bilo neko drustvo...
[zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

UFF

KAKVA SERIJA JBT  :o :o   [clapp] [clapp] [clapp]


kako to da je jos niko ni pomenuo nije ?


! No longer available

dzimika

Kako nije, mislim da je bilo reci o njoj cim je izasla I da je bilo reci o pederskoj sceni u drugoj ili trecoj epizodi

bigbad86

Ja poceo da gledam novi start trek. Bas je dobar. Glumi crnkinja iz Walking Dead. Dobra grafika, maske, prica, sve...
Prica se odvija pre svih Star Trekova, pre Enterprise.
http://www.imdb.com/title/tt5171438/?ref_=nv_sr_3

milomir22

Odgledao sad na netu prvu epizodu "Senki nad Balkanom", za oèekivanja domaæe kinematografije, mogu reæi da me je odu¹evila serija. Nadam se da neæe zajebati ubuduæe.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Zeljkamp

Daj link da je pogledam kada deca nisu kod kuce. :)
TwinZ Auto & Moto

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Zeljkamp

Meni nece da radi...
TwinZ Auto & Moto

milomir22

Veæ su je skinuli, autorska prava, ja odgledao juèe u odliènoj rezoluciji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Ljudi, prekosutra krece druga sezona "Stranger Things" , "The Walking Dead" poceo u nedelju :)
I feel the need..... the need for speed !!!