Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

krenuh sa Boardwalk Empire
ok je za sad
http://www.imdb.com/title/tt0979432/

bigbad86

Neces se pokajati, bas dobra.

dzimika

malo su u nekom trenutku posustali ali generalno dobra serija

DebeliZmaj

pa retko koja serija zadrzi kvalitet stalno ... par autora je pricalo o nekom nepisanom pravilu serija ...koliko do jaja ... koliko stanje i koliko srednjih epizoda mora da ima...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Po meni samo GOT odrzava kvalitet (za sad)

OKi

Citat: dzimika poslato 18 Jul, 2016, 12:13
Pocela je nova serija, mislim da je dobra ali tek je druga epizoda izasla
http://www.imdb.com/title/tt2401256/?ref_=nv_sr_1
pa procenite

  [clapp] [clapp] [thumb_up]
Odlièna, iza¹la cela 1 sezona !!!

DaChaS

Ja poceo The Expanse da gledam skroz dobra promena u odnosu na sve druge zanrove koji su aktuelni SciFI-politika-drama a ujedno i detektivska prica preporuka

! No longer available

UFF

dobru sci-fi pricu najvise volim ali mene ta serija smorila koliko je puna gluposti pa sam odustao
krenuh sad i sa Penny Dreadful, odlicna mada puna morbidnosti tj malo previse za moj ukus ali zrtvovacu se :)

DaChaS

Penny je dobra  al nazalost glupo zbrzana i zavrsena posle 3 sezone

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86


Biker-Boy

oooo da :D
Al dobro, nikad nije kasno za dobru seriju
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Ko je za lagano stivo, sa sarmantnim humorom i bez mnogo patetike, moze da pogleda sitkom "Ranch". Solidna glumacka ekipa Sem Eliot, Debra Vinger sa tandemom iz "Ludih sedamdesetih" Eston Kucer i Deni Masterson.

! No longer available

UFF

Citat: bigbad86 poslato 12 Mart, 2017, 11:42
Neces se pokajati, bas dobra.

i nisam se pokajao, samo se smorih na kraju, sta ti je zivot jbt krenes iz najbolje namere i odvede te u qrac...
neko bi rekao pa sam je birao, vazi, ne biras ti vec okolnosti u kojima si stvoren i u kojima si mladost proveo, one te kroje a posle i nije neki izbor, tad vec znas tacno sta zelis, sta treba kao i sta moras duradis da bi dobio ono sto zelis

Joker

The Flash, Arrow, Supergirl, DC's Legends of tomorrow, neka mi se svi kolektivno napasu... Ne mozes da izaberes jednu da gledas nego moras sve da pratis ako hoces da izbegnes spojlere, i sva prateca sranja. Sve su izmesali, konstatno ubacuju i miksuju jednu sa drugim, idu mi na  [veryangry] [veryangry]

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

milomir22

Odgledao shameless, odlicna serija, ali mi mnogo smeta pederski-trandza deo s ijanom. Koji im je kurac to trebalo, samo zasrase vrh seriju. Nisam homofob, ali mi je odvratno da gledam muskarce kako se zvalave i vacare.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Citat: Joker poslato 22 April, 2017, 14:22
The Flash, Arrow, Supergirl, DC's Legends of tomorrow, neka mi se svi kolektivno napasu... Ne mozes da izaberes jednu da gledas nego moras sve da pratis ako hoces da izbegnes spojlere, i sva prateca sranja. Sve su izmesali, konstatno ubacuju i miksuju jednu sa drugim, idu mi na  [veryangry] [veryangry]



Ja gledam samo The Flash, i po potrebi pogledam tekucu epizodu ostalih serija ako ima mnogo veze sa meni primarnim tajmlajnom Flash-a, inace sukurac :D
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Poceo Prison Break.

Odgledao 13 reasons why, onako jeste klinacki al dobra.

dzimika

Pocela i 3. sezona Fargo ko prati

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 23 April, 2017, 16:44
Poceo Prison Break.

Odgledao 13 reasons why, onako jeste klinacki al dobra.

Kako poceo? Zar nije zavrsena odavno, gledao sam to pre 100god, postoji na kraju i film kao zavrsnica serije... inace gledao 2 puta, jedna od omiljenijih serija :)