Glavni meni

Airbrush by Nemanja

Započeo R.I.P., 03 Novembar, 2011, 14:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bohem

#20
Svaka pohvala sa Nemanju, išao je na fax sa mojom bivšom, stalno sam gledao njegove radove sa vajarstva koji su nerealni, možda bi mogao brate da staviš i neke od tih radova ovde jeste da nije tema, ali ko zna možda kada ljudi budu videli one radove od metala dobiju inspiraciju za nešto orginalno ;)

A za air brush stvarno nemam šta da kažem osim da sam skoro kupio motor i da imam svašta u planu da mi radi na njemu :D

DISTRICT

imitacija drveta je brutalna

nano

Citat: Bohem poslato 07 Februar, 2012, 17:11
sa mojom biv¹om, stalno sam gledao njegove radove

[thumb_up]

on:
Jel radis kacige? Cena?

Magija

Bohem --- Hvala, ali ne znam jel adekvatno  :P mislim da nema potrebe...

DISTRICT --- Hvala  [thumb_up]

nano --- kacige da, od 50e pa navise, zavisi kolko mi treba vremena i kakav rad je u pitanju.

stefgi

materijal i ruke od 50e pa navise?

Magija


Gašpar

Svaka cast za cenu! Covek u drugoj temi trazi 220  [rofl] [rofl] [rofl]

stefgi

mislim da treba da podignes na 200e pa da vidimo reakciju konkurencije :)))

DISTRICT

Citat: Gaspar poslato 08 Februar, 2012, 13:07
Svaka cast za cenu! Covek u drugoj temi trazi 220  [rofl] [rofl] [rofl]


pa od 50 evra pa navise..covek ti lepo kaze a t bi onu najskuplju :)

ЯЭВОЛУТИОН

Ne....nisi razumeo....on bi onu najskuplju po ceni najjeftinije....sto je manijacki...dakle normalno za uslove na ovom forumu.....
p.s.
Ne volim sarene kacige
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Magija

Pa pazi, realno od 50e za najprostije resenje pa navise, sve je stvar dogovora. Za te od 220e ne znam o kakvom radu je rec ali za tu cenu radim haube na automoblima i te stvari..realno je tako :)  Zavisi kolko vremena potrosim na nesto.koliko ima detalja....npr mogu svaki rad da zavrsim u jednom danu sve, al meni je bitno da bude uradjeno najbolje moguce pa zato odvojim vise vremena i paznje na to..i vazno je da svi budu zadovoljni na kraju...lepo vama lepo nama :D 

DISTRICT

Jel isto raditi crtez na necemu loptastog oblika ili ravnoj povrsini

Gašpar

Nije isto, na haubu ode jedno 4 puta vise materijala  :D


DISTRICT

mislio sam sta je komplikovanije za rad..al moram da se slozim sa vamada..materijal je skup..ja ne bi radio ispod 1200 za ravnu haubu a do 2200 za haubu koja je okrugla zna se vec :))))))

DISTRICT

Citat: revolution poslato 08 Februar, 2012, 14:53
Ne....nisi razumeo....on bi onu najskuplju po ceni najjeftinije....sto je manijacki...dakle normalno za uslove na ovom forumu.....
p.s.
Ne volim sarene kacige
pa sto ne rece ranije da ne volis sareno pa da ti mlatnemo kacigu u neku pink za 30 evrica:-D

ЯЭВОЛУТИОН

Imam vec 5 crnih...tako da ne vidim razlog da menjam koncepciju....nemam nista roze da obucem uz kacigu.....a ti volis roze ili ti tako prvo palo na pamet
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DISTRICT

Citat: revolution poslato 08 Februar, 2012, 18:50
Imam vec 5 crnih...tako da ne vidim razlog da menjam koncepciju....nemam nista roze da obucem uz kacigu.....a ti volis roze ili ti tako prvo palo na pamet

to mi istice muskost na aerobik kad idem, al daj tu zrnu da ti raspalimo lobanje neke :D

Gašpar

Citat: DISTRICT poslato 08 Februar, 2012, 18:13
mislio sam sta je komplikovanije za rad..al moram da se slozim sa vamada..materijal je skup..ja ne bi radio ispod 1200 za ravnu haubu a do 2200 za haubu koja je okrugla zna se vec :))))))

Ne radi ti tastatura, opet se razbacujes s nekim silnim nulama.

DISTRICT