Glavni meni

Pan European '11

Započeo mi¹a bmw, 03 Novembar, 2011, 00:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Davor

Kad upadnes javi gde je, pa da upadnemo i mi  [cheers]
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

Davor

Ups, zaboravih malopre da kazem. Skroz cool putopis, bas po mojoj meri bez previse kenjanja sa zanimljivim fotkama.

Jednom recju RESPECT za celu akciju
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

pit

#122
Citat: Lazic poslato 07 Novembar, 2011, 15:15
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2011, 09:50
hmm meni tu nesto cudno
Pit kaze da je bmw kanta a covek obidje pola sveta na njemu bez kvarova...

Pazi Uffe, mislim da bi se i Pit slozio da je ovaj konkretan Misin primerak izuzetak koji potvrdjuje pravilo, a i mislim da Misa nije divljak, pa ga ne aka previse... :D [cheers]

                   Ja da se pitam nesto samo bih dozvolio BMW-U da proizvodi ovaj primerak jer je ona jedini pravi naslednik onih starih dobrih BMW-a .Bez suvinih plastika i sa umerenom snagom koja moze bez problema da podrzi menjac i kardan.A da neko ne pomisli da menjam kurs vec sam se nekoliko puta pozitivno izrazio o ovom modelu.Da je kojim slucajem GS 1200 sad bi sevale minje i pucali gromovi.

goranvojska

tako je pit-e +od ja.

darkrider900rr

bravo za putopis, odusevljen sam!!!!!

doktor

Svaka cast!
Najbolje se putuje kad putujes sam...
Bikers work is never done!

ACO610

Ovaj  putopis moze  sluziti  kao  primjer  kako  treba   pisati  putopis. Odlicna  tura  [clapp]

navajo

Miso, nauzivah se ja uz tvoje putopise danas...cak mi ni ovaj oblacan i ruzan dan vise ne smeta...od srca jedno ogromno HVALA!!!!

mi¹a bmw

 
Citat: navajo poslato 08 Mart, 2017, 16:34
Miso, nauzivah se ja uz tvoje putopise danas...cak mi ni ovaj oblacan i ruzan dan vise ne smeta...od srca jedno ogromno HVALA!!!!
Pazi ovako, ni¹ta hvala nego pivo kad se sretnemo!  ;D [thumb_up]
Two wheels, one life

navajo


fat boy