Glavni meni

Motorista poginuo na konjarniku 2. novembar 2011

Započeo SSZGO, 02 Novembar, 2011, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mi¹ko_kolo


luka2205

meni su javili da je vozio AGUSTA BRUTALE.udario u neku skodu..ako saznam jos nesto,javljam..  p.s ova godina kao da je ratna..strasno!!!
Svi pravi ¾ivoti su lepi i te¹ki.


Gašpar

Auuuuu... Ne znam nikoga ko je vozio brutale. Iscekujem nove informacije.

luka2205

motor je na bg table vodi se na coveka koji  je 64.godiste.. za momka koji je  na zalost poginuo...,kazu da je kaciga pukala od udara.. p.s ne znam identitet poginulog!!!
Svi pravi ¾ivoti su lepi i te¹ki.

dzimika

#6
ja znam da se jedna brutale vozala po zelezniku pre mesec, dva tj vidjao sam je a mislim da komsija poznaje vozaca

AndreyRR


Bishke

Vidjam jednog decka koji vozi MV Avgustu Brutale, zivi na Banjici....
mozda ga neko zna
You should do one thing every day that scares you

YOman

Mislim da je gazda Triona posedovao jednu brutale, a to je dosta blizu...
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Phoenix

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/poginuo-motociklista-u-ustanickoj-ulici/18011.phtml

Mu¹karac M. Sinovèiæ (47) nastradao je veèeras oko 21 sat kada je svojim motociklom naleteo na "¹kodu fabiju" kojom je upravljao È. Trajkoviæ (72). Sinovèiæ je poginuo na licu mesta, a Trajkoviæu je od ¹oka pozlilo nakon èega je prebaèen na VMA.

Prema prvim informacijama Sinovèiæ se kretao veæom brzinom Ustanièkom ulicom kada je na raskrsnici naleteo na "¹kodu fabiju" koja je iz Ulice vojvode Toze skretala u Ustanièku.

- Motor je i¹ao brzo i naleteo je na automobil koji je iz vojvode Toze hteo da se ukljuèi u Ustanièku - prièa jedan od oèevidaca.

Motor je zakaèio zadnji branik "¹kode" nakon èega je vozaè Sinovèiæ izgubio kontrolu nad motorom i proklizao. Pri padu Sinovèiæ je ostao na mestu mrtav, a motor je "otklizao" oko 100 metara dalje.

U prvi mah, vozaè Trajkoviæ nije saèekao policiju veæ je nastavio da vozi prema ©umicama, ali ga je policija sustigla i vratila na mesto dogaðaja. Trajkoviæu je potom pozlilo nakon èega je intervenisala Hitna pomoæ.


josh jedan koji nije kriv a bezi sa lica mesta! cccc
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kengur


AndreyRR


mkt


MILJAN

Odakle im ideja da je velika brzina? Muka mi je vi¹e od te reèenice... I ¹ta? sad je on kriv ¹to je i¹ao pravo a ovaj ¹to ga je isekao nije, jer je ovaj motorom i¹ao brzo? Ma kenjaju novinari mamicu im bezobraznu vi¹e... Svaki put mi skoèi pritisak kada pro¹itam  ne¹to ovako..
Ne znam èoveka ali po godinama nije klinac... ©teta.. Jo¹e jedan ¾ivot uga¹en a roknuo ga èièa od 72 godine...
Cave ab homine unius libri

Charuga

Zao mi coveka...laka mu zemlja...ali ako je motor klizao 100 metara sigurno nije isao polako i sigurno ga je bilo tesko uociti pogotovo coveku od 72 god....

AndreyRR

Vode se cinjenicom motori su brze masine i moraju da se voze brzo,na sve nacine
pokusavaju da nas predstave kao malounike,lose momke itd.zakonom
zabraniti starijim ljudima i zenama da voze kola.

MILJAN

Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 01:02
Zao mi coveka...laka mu zemlja...ali ako je motor klizao 100 metara sigurno nije isao polako i sigurno ga je bilo tesko uociti pogotovo coveku od 72 god....
72 godine pa slabo vidi, skleroza...Jadan èovek..Ali zato zna da sedne u kola, ubije nekoga i pobegne sa lica mesta.... Stvarno nije kriv..Mora da je ovaj bajker kriv... [facepalm]
Cave ab homine unius libri

UFF

Cekaj bre kako misle "pokusavao da se ukljuci" ?
To je raskrsnica od sportskog centra sumice ka policiji u ljermontovoj i ta raskrsnica je regulisana semaforima
Nema tu sta ko da "pokusava da se ukljuci" neko je prosao na crveno

Davor

#19
DDDDDDDOOOOOOOOKKKKKKLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,BBBBBBBRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen