Glavni meni

Motorista poginuo na konjarniku 2. novembar 2011

Započeo SSZGO, 02 Novembar, 2011, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

badava i tad na nas gledaju isto.prvo mora da se u glavi prelomi pa sve ostalo.do tad smo samo slabiji i ranjiviji.saucesce porodici

Joker

Sahrana je sutra na Bezaniskom groblju u 10:45...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MILJAN

Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 11:53
Citat: MILJAN poslato 03 Novembar, 2011, 01:06
Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 01:02
Zao mi coveka...laka mu zemlja...ali ako je motor klizao 100 metara sigurno nije isao polako i sigurno ga je bilo tesko uociti pogotovo coveku od 72 god....
72 godine pa slabo vidi, skleroza...Jadan èovek..Ali zato zna da sedne u kola, ubije nekoga i pobegne sa lica mesta.... Stvarno nije kriv..Mora da je ovaj bajker kriv... [facepalm]

Tu postoji semafor..... neko je prosao na crveno....nisi bio tu pa neznas sta se desilo.... to sto je pokusao da pobegne treba ga lincovati..... hocu samo da skrenem paznju svima nama  (i meni se to cesto desava iako sam svega svestan)....da gradske ulice nisu predvidjene za VELIKE brzine...... ako vozimo VELIKOM brzinom brzo cemo se i pojaviti nebitno dali na raskrsnici....dali se neko isparkirava....skrece ili slicno......znaci slabije smo uocljivi a samim tim je i veca mogucnost da stradamo.....
Sta ako je taj covek sa 72 god.....prosao na svoje zeleno......
Ok. Tu si u pravu... Nismo se razimeli najbolje... Ali nemoguæe je da je ovaj zaleteo motorom na crveno, pravo u auto.. Nekako mi mi to ne pije vodu.. Pre je èièa iskoristio da ¹mugne a nije video motor..Moguæe i da nije bilo drugih vozila.On bacio pogled, video da nema nikog i krenuo...Ali nije procenio brzinu motora i to je to... Sve u svemu jo¹ jedan mrtav Srbin... Izginusmo katastrofa... A za vrzu vo¾nju u gradu i ja se sla¾em...Jako rizièno... I sam vozim laganije u gradu... Veliki sam protivnik i dizanja na zadnji u gradskoj vo¾nji... Ali dopizdelo mi da èitam novinarski kli¹e :" motorciklista je velikom brzinom"...Automatski ga ogla¹ava krivim.. On najverovatnije nije velikom brzinom izazvao udes nego onaj ko mu je presekao put.. Zbog toga sam napisao onaj post... Zbog toga sam i kupio kameru... Da snimam svaku moju trasu.. Jer ako me neko opauèi i nekako pre¾ivim, policija æe me oglasiti krivim zbog ustaljene prièe da smo mi uvek krivi.Ovako imam video snimak koji bi mu zabio u grlo..
Èovek je verovatno imao porodicu..... ®alosno...
Cave ab homine unius libri

easy


gane

Stra¹no, a jo¹ kako su pisali o tome u pressu u¾as!!

ðunta

Sahrana sutra, 04.11. u 10.45 na Be¾anijaskoj Kosi.
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

Boban_m

#46
Blic ne¹to slabo objavljuje komentare...Pokoj du¹i poginulom.

Panta Zemunac

Opsenssss!

Reakcije su nam onakve kakve se i oèekuju od, predrasudama, nafilovane grupe ljudi!
Ipak, nije zgoreg prizvati èinjenice i reæi da, bajati penzos, nije hteo udariti po crti, veæ je, po isecanju na¹eg drugara, znanog ili ne znanog manje bitno, zastao u popreènoj ulici u koju je iz glavne, popreèno i dospeo...da li kroz uslovno zeleno ili crveno. to je sada na¹em drugu nebitno...zastao i pao u nesvest jer je shvatio kakvu je nesreæu izazvao...debilèina matora, bajata, neartikulisaana, kretenska, Alchajmerom zadojena, blentava, senilna itd...!!

Neko se zapitao ''dokle''....ka¾em, dotle dok se svi ne budemo solidarisali i  grupno, stali na put, ne samo novinarima, veæ i svima ostalima koji nas smatraju ''kako god veæ''...

Deliji, neka su ¹iroka nebesa!!


bigbad86

Steta, mislio sam da je bar sezona pogobija gotova. Sacekajmo jos izvestaja da ne lincujemo dekicu za dzabe...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Panta Zemunac poslato 04 Novembar, 2011, 21:54
Opsenssss!

Reakcije su nam onakve kakve se i oèekuju od, predrasudama, nafilovane grupe ljudi!
Ipak, nije zgoreg prizvati èinjenice i reæi da, bajati penzos, nije hteo udariti po crti, veæ je, po isecanju na¹eg drugara, znanog ili ne znanog manje bitno, zastao u popreènoj ulici u koju je iz glavne, popreèno i dospeo...da li kroz uslovno zeleno ili crveno. to je sada na¹em drugu nebitno...zastao i pao u nesvest jer je shvatio kakvu je nesreæu izazvao...debilèina matora, bajata, neartikulisaana, kretenska, Alchajmerom zadojena, blentava, senilna itd...!!

Neko se zapitao ''dokle''....ka¾em, dotle dok se svi ne budemo solidarisali i  grupno, stali na put, ne samo novinarima, veæ i svima ostalima koji nas smatraju ''kako god veæ''...

Deliji, neka su ¹iroka nebesa!!



moram da reagujem

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%98%D0%B5
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panta Zemunac

Revolucujo na¹a...nije ni mesto ni vreme, barem ne u ovoj temi da raspravljamo o tim stvarima...
To mi je uzreèica, znaju svi a dobrano sam se raspitao o samom znaèenju te reèi poodavno...uostalom i citat koji stoji upravo u naznaèenoj adresi, tj. Wikipediji ka¾e sledeèe:

Касније се оригинално значење изгубило и делије су постале појам за јунаштво.[тражи се извор од 04. 2011.]

Постоји и позната народна песма „Играле се делије, насред земље Србије“.


No ako to nekome smeta onda æe morati da se prvo raspravi sa zvezdinim navijaèima....

ðunta

Mvko, kako smo ga zvali od milja, i¹ao je uz Ustanièku, ne brzo kako "novinarèiæi" uvek interpretiraju motore, a dedica skretao iz suprotnog smera ka Ljermontovoj, znaèi preseko motoru putanju, odnosno oduzeo prednost i ¾ivot.  Pekar je bio vrlo ve¹t vozaè,poku¹ao je da izbegne ©kodilak i oèe¹ao je zadnji branik na kome nema tragova o¹teæenja, samo zadnja ¾abica ispala. Dedica nije konstatovao kontakt, nastavio je vo¾nju i tek kad ga je policija zaustavila saznao je ¹ta je uèinio i tad mu je pozlilo. Na motoru postoje slajderi i zato je motor otklizao nekih stotinak metara i praktièno je neogreban. Telo nema nikakvih povreda, smrt je verovatno nastala povredom glave jer je nakon inicijalnog udarca èelom kacige ona spala.

Ima rasprava na zidu Kurira oko nedoliènog interpretiranja tragedije.
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

dzimika

evo prave info sta je tacnije bilo
http://www.dodaj.rs/f/3O/GI/4GEwN4j8/e8493b74-d489-964e-9668-.jpg
kao sto sam i pretpostavio prva info je bila pogresna da se matori ukljucivao vec je klasicna situacija oduzimanja prednosti
a inace komentar na slici je bezobrazan

Mad Max

pre godinu imao "infarkt", i vozi, ne mogu osudjivati nikog, jedini krivci su ustanove koje izdaju lekarska uverenja za prod. dozvole. moze svakom da se desi, ali ipak sa toliko god i losim zdravljem nije mu mesto u saobracaju. saucesce porodici
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Da je motorciklista udario dedu na pesakckom, tek bi onda videli dreke po novinama...ovako bili su blagi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#55
Juce sam pricao sa drugom koji sada sprema sudsku medicinu, i cudne sudbine, bas njemu je dopalo da radi autopsiju... Ono sto sam saznao me sokiralo, mnogo vise nego sto sam mislio da je moguce...
Na prvi pogled, samo je po otecenom licu moglo da se zakljuci da ima povredu glave... Bio je dobro obucen, i u principu, samo se pocepala jakna na desnoj nadlaktici, i imao je jos par ogrebotina... Policija iz nekog cudnog razloga nije dostavila kacigu na vestacenje, mada bi morali, al to i nije bitno... Bitno je da su nasli 4 polomljena rebra sa desne prednje strane, polomljenu grudnu kost, levu kljucnu kost, polomljena kicma i to u grudnom delu, sto ce reci i bez povreda glave, ne bi mu nazalost bilo spasa... Na glavi, od udarca, fraktura obe vilice, sve kosti lica i cele lobanje i potpuno unisten ceo frontalni rezanj mozga, tj deo za emocije... Na moju konstataciju da to i nije losa smrt, barem trenutna, smrknuto mi je objasnio da su mu pluca bila puna krvi, sto ce reci, bio je ziv jos neko vreme, cak mozda i svestan, mada na srecu verovatno bez emocija... Ako je po recima klinca pao na direktno na glavu, to bi dosta toga objasnilo... Mislim da mu kaciga nije spala, jer je imao na vratu masnicu od kaisa... Ja sam ovo morao da podelim sa vama, a molim nadlezne, ako misle da je previse, neka odmah brisu...

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Zverka

#57
grozno... jadan covek se i napatio ...da su pajseri stali ...mozda pozvali hitnu ...
MOZDA...
al...nek mu je laka zemlja...STRAVICNO JE ...stravicno
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

@Zverka:
Nije mu bilo spasa, sa tim povredama bukvalno se radilo o minut, dva... Sve i da se to desilo u operacionoj sali, ne bi pomoglo... Tuzan pokazatelj koliko je ljudsko telo krhko...

Dutchman

znam obe strane , vozach proshao na zeleno , pitanje zashto je pekar proshao na crveno ... kad u principu nikad nije divljao mada opet , svi dele mishljenje da kineska kaciga mu nije mnogo pomogla