Glavni meni

Motorista poginuo na konjarniku 2. novembar 2011

Započeo SSZGO, 02 Novembar, 2011, 23:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mojsa

u pitanju je moj prijatelj Martin Sinovcic inace je imao pekaru na kanarevom brdu ...katastrofa pre par dana je bio kod mene...



Lazic

Citat: MILJAN poslato 03 Novembar, 2011, 01:06
72 godine pa slabo vidi, skleroza...Jadan èovek..Ali zato zna da sedne u kola, ubije nekoga i pobegne sa lica mesta.... Stvarno nije kriv..Mora da je ovaj bajker kriv... [facepalm]

Ali zato ti sto pobegnu sa gerontologije umeju da se svadjaju kao da su duplo mladji... Imam komsiju od 80ak godina koji non stop pizdi na komsiluk da ga zagradjuju, pri tom se ljudi parkiraju kao i svaki dan, a matori degen ume bez problema da zagradi po dva mesta, al niko drugi osim njega nema pojma... Tempirana bomba... Kako god, ode jos jedan bajker...



prpa_zr


Major

Tuzno! :(
Neka mu je laka zemlja. Saucesce porodici.. :(

zmiya

Jebo bi ja one majmune ¹to slepim i gluvim matorcim produ¾avaju vozaèku,sve bi ih na robiju poslao..

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

ðunta

Citat: Davor poslato 03 Novembar, 2011, 02:46
DDDDDDDOOOOOOOOKKKKKKLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,BBBBBBBRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]


Dokle, dotle dok ne budemo stavljeni u za¹tiæenu-slabiju grupu uèesnika u saobraæaju po slovu zakona, dok ne budu drakonske kazne za bahato pona¹anje ala prolazak kroz crveno, polukru¾no okretanje, isterivanje prednosti...i kad takav "prekr¹aj"  bude tretiran ko poku¹aj ubistva sa predumi¹ljajem jer to jeste. Svi smo ne svedoci, nego uèesnici u svakodnevnom siled¾ijstvu u saobraæju, susreæemo se vi¹e puta pri i najkraæoj gradskoj vo¾njici, a nikad ne viðamo da policija sankcioni¹e, ko da ih uop¹te nema ni kroz svoj posao, ni kad odlaze ili vraæju se s posla, prisutni su samo na tv-u. Glavno je da se bore protiv "zloupotrebe" ¾ute trake, insistiraju na striknoj primeni propisa ala apoteka, lanci, no¹enje kacige, a obesnike niko ne dira i sve ih je vi¹e. Svi vozimo i kako treba i kako ne al to nije povod za motiv ubistva.

Klasièna novinarska matrica, kopi/paste, "naleteo velikom brzinom", ni reèi da je ubica u autu iza¹ao iz sporedne ulice, najverovatnije na crveno i to odma po skretanju u desno, u levu traku ¹to dragom Pekaru nije dalo moguænosti da ga izbegne i zakaèio je branik. Na¹ Mvko, kako smo ga zvali od milja, bio je nadasve jako pozitivan èovek, vièan vo¾nji, uvek stalo¾en, vedar, motori uvek u besprekornom stanju. Uz godine ubice, 72, bekstvo, sve ukazuje ko je i krivac i vinovnik.

Nek je laka ova crna srpska zemlja Martinu.
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

Joker

Coveka znam, odlican drugar i prijatelj! Jbt, strasno... Neka mu je laka zemlja...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Charuga

Citat: MILJAN poslato 03 Novembar, 2011, 01:06
Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 01:02
Zao mi coveka...laka mu zemlja...ali ako je motor klizao 100 metara sigurno nije isao polako i sigurno ga je bilo tesko uociti pogotovo coveku od 72 god....
72 godine pa slabo vidi, skleroza...Jadan èovek..Ali zato zna da sedne u kola, ubije nekoga i pobegne sa lica mesta.... Stvarno nije kriv..Mora da je ovaj bajker kriv... [facepalm]

Tu postoji semafor..... neko je prosao na crveno....nisi bio tu pa neznas sta se desilo.... to sto je pokusao da pobegne treba ga lincovati..... hocu samo da skrenem paznju svima nama  (i meni se to cesto desava iako sam svega svestan)....da gradske ulice nisu predvidjene za VELIKE brzine...... ako vozimo VELIKOM brzinom brzo cemo se i pojaviti nebitno dali na raskrsnici....dali se neko isparkirava....skrece ili slicno......znaci slabije smo uocljivi a samim tim je i veca mogucnost da stradamo.....
Sta ako je taj covek sa 72 god.....prosao na svoje zeleno......

ЯЭВОЛУТИОН

Znam coveka...svraceo do mene ove godine...umeren lik...sigurno nije divljao...tako da teorija da je prosao motorom na crveno ne pije vode....ili je bar manje verovatna od one da je penzos prosao na crveno.
Kad sam video novembar, pomislih, dobro je nece vise biti ovakvih tema ..bat jebi ga.
moje saucese.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


ðunta

Citat: revolution poslato 03 Novembar, 2011, 12:26
Znam coveka...svraceo do mene ove godine...umeren lik...sigurno nije divljao...tako da teorija da je prosao motorom na crveno ne pije vode....ili je bar manje verovatna od one da je penzos prosao na crveno.
Kad sam video novembar, pomislih, dobro je nece vise biti ovakvih tema ..bat jebi ga.
moje saucese.

Ma bio veliki Gospodin u punom smislu, pravi  ¹meker i to u pozitivnom stavu, nije bio nabusit i bez ikakve potreba da se k...Na crveno da proðe, te¹ko, a i da je i¹ao prebrzo isto sumnjam. Jednostavno mu najverovatnije iza¹ao ubica na crveno, nije ga oèekivao, poku¹ao izbegavnje, tad se mahom ne koèi i zakaèiv¹i branik i biva ubijen, otuda relativno daleko od mesta udara, inercija èini svoje. 
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

SrpskiDzedaj011

Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 01:02
Zao mi coveka...laka mu zemlja...ali ako je motor klizao 100 metara sigurno nije isao polako i sigurno ga je bilo tesko uociti pogotovo coveku od 72 god....
Ако није способан за управљањем моторног возила те категорије, треба му одузети возачку дозволу за ту категорију.... Ако имаш категорију, здравствено си способан и тачка.


Видећемо даље шта ће бити и ко је био крив.... Али сад није ни битно човек је погинуо. Ништа га неће вратити.


I have to return some video tapes....

dzimika

mislim da na toj raskrsnici potoji uslovno zeleno za desno ali nisam siguran sto ce reci da je matori prosao na crveno tj tako se tretira po zakonu

a iskreno ovim novinarima treba ocitati jednu lepu lekciju jer ovo prerasta u nesto sto ne znam ni sam kako da nazovem

potrazite slike na netu, videcete da motor nije klizao 100m kako se navodi u novinama i da je telo jako blizu motora sto dokazuje samo zluradost novinara ili onog ko je napisa zvanicnu izjavu za medije

marckony

Ja sam procitao u "pravda" novinama, da je matori bio u kolima sa unukom od 16god. I kako je video da je motorciklista odskakao po asfaltu, a moto klizao i varnicio... novinari definitino nisu normalni. Saucesce porodici

mi¹ko_kolo

Citat: zmiya poslato 03 Novembar, 2011, 13:02
Ima li tu uslovno zeleno na semaforu?

Citat: dzimika poslato 03 Novembar, 2011, 13:37
mislim da na toj raskrsnici potoji uslovno zeleno za desno ali nisam siguran sto ce reci da je matori prosao na crveno tj tako se tretira po zakonu

a iskreno ovim novinarima treba ocitati jednu lepu lekciju jer ovo prerasta u nesto sto ne znam ni sam kako da nazovem

potrazite slike na netu, videcete da motor nije klizao 100m kako se navodi u novinama i da je telo jako blizu motora sto dokazuje samo zluradost novinara ili onog ko je napisa zvanicnu izjavu za medije

Nema uslovna strelica.

UFF

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2011, 01:28
Cekaj bre kako misle "pokusavao da se ukljuci" ?
To je raskrsnica od sportskog centra sumice ka policiji u ljermontovoj i ta raskrsnica je regulisana semaforima
Nema tu sta ko da "pokusava da se ukljuci" neko je prosao na crveno

Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 11:53
Tu postoji semafor..... neko je prosao na crveno....nisi bio tu pa neznas sta se desilo....

Citat: Charuga poslato 03 Novembar, 2011, 11:53
Sta ako je taj covek sa 72 god.....prosao na svoje zeleno......

???

dzimika

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Novembar, 2011, 13:43
Citat: zmiya poslato 03 Novembar, 2011, 13:02
Ima li tu uslovno zeleno na semaforu?

Citat: dzimika poslato 03 Novembar, 2011, 13:37
mislim da na toj raskrsnici potoji uslovno zeleno za desno ali nisam siguran sto ce reci da je matori prosao na crveno tj tako se tretira po zakonu

a iskreno ovim novinarima treba ocitati jednu lepu lekciju jer ovo prerasta u nesto sto ne znam ni sam kako da nazovem

potrazite slike na netu, videcete da motor nije klizao 100m kako se navodi u novinama i da je telo jako blizu motora sto dokazuje samo zluradost novinara ili onog ko je napisa zvanicnu izjavu za medije

Nema uslovna strelica.

zato i rekoh da mislim, a mislim da u blizini ima kamera prema kojoj bi moglo da se utvrdi sta se dogodilo

seba011

Zadovoljstvo mi je bilo druzeci sa tobom .Marinko pocivaj u miru

Davor

OVO JE SVE VISE POSLO PO KUR.... KRAJNJE JE VREME DA SE NEKOM NAJE.... KEVE U OVOJ DRZAVI. KAO STO SE TO KROZ NASU ISTORIJU MOZE VRLO LAKO UTVRDITI, OVDE SAMO SILA PIJE VODU 

VISE MI JE PUN KU.... MIRNIH VOZNJI PO GRADU KOJE REZULTIRAJU JEDNIM VELIKIM "NISTA" [srednjiprst]

KRAJNJE JE VREME ZA NEKU RADIKALNU PROMENU TIPA BLOKADA GLAVNIH SAOBRACAJNICA ILI PAK LOMLJAVA MURIJE I GRADSKIH IZLOGA.

Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen