Glavni meni

®ivotinje i ljudi

Započeo ¹tampar, 02 Novembar, 2011, 00:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: ¹tampar poslato 03 Novembar, 2011, 00:58
Citat: AndreyRR poslato 03 Novembar, 2011, 00:48
Vaskrsao bih ja krstase,pa da ih istrebe

A koga sinko?Nemo¹ istrebiti toliku mraku,ima ih ko ¾uti mrava i postaje im tesno u njihovim dr¾avama...pa krenuli,oæe i oni u Evropu...oæe oni da osvoje Evropu i to prostim prira¹tajem ko ¹to su ¹iptari od manjine postali veæina...

   Zamisli samo,prièo jedan Pakistanac sa nekim mojim poznanikom...èuo je on da u ©vedskoj mo¾e¹ da ¾ivi¹ i da ne radi¹ ni¹ta,dobija¹ socijalnu pomoæ i deèije dodatke....èim stigne tamo odma æe da pravi decu i to svake godine po jedno....
E da je samo to u svici nego u skoro svim evropskim zemljama,moji zive u francuskoj isti slucaj sede jedu govna
podjebavaju i dobijaju svu mogucu socijalu,kriminalno....

pit

Citat: ¹tampar poslato 03 Novembar, 2011, 00:34
Citat: pit poslato 03 Novembar, 2011, 00:25
  Jos uvek ste u brojcanoj prednosti...iskoristite to pa se samoorganizujte i motke u ruke pa udri po gamadi kad ne umeju da postuju domacine.Inace ste nagrabusili jer oni nece milom nigde otici a vlast boli racku za vas kao i za sve ostale u ovoj zemlji.
      Da mi je samo znati po kom su osnovu oni ovde i koji pametnjakovic se ponudio da ih prihvati i zbog cega.

Ne sme motka ni sluèajno...oni su za¹tiæeni ko beli medvedi,prièo sam s pandurom...
Pa eto po kom osnovu-da ne bi sluèajno u¹li u EU mi èuvamo granice prema Maðarskoj i Hrvatskoj,(u RS neæe ni sluèajno) dosta njih sti¾e iz Subotice,tamo bivaju uhvaæeni pri poku¹aju prelaska u Maðarsku a inaèe  dolaze preko Kosova i Makedonije ....

                 A sto ih hvataju koj moj ,sto ne puste govna da odu gde su naumili ....ili aako ih vec uhvate onda mesec dana Padinjak da kopaju krompir pa proterivanje u maticnu zemlju tj tamo odakle su dosli ,nisu oni pali s Marsa.
               Dokle ce mi da se pravimo pametni i glumimo humaniste....a sirom Srbije sve vise narodnih kuhinja .nazalost nedovoljno za mnogo vise gladnih....a mi hranimo belosvetsku gamad.

¹tampar

Po dogovoru od pre neki dan danas smo protestovali,iskupilo se prilièno sveta za tako malo mesto...jedino nisu do¹le neke navijaèke grupe koje su nam pru¾ile podr¹ku i najavile dolazak...

[attachment deleted by admin]

¹tampar

Za bezbednost se brinula na¹a ''narodna milicija'' i to ih je bilo i na motociklu?

[attachment deleted by admin]

¹tampar

...a bilo ih je kompletno opremljenih,u pripravnosti...

mkt

da su dosli navijaci bilo bi veselo :)

¹tampar

Citat: mkt poslato 06 Novembar, 2011, 20:12
da su dosli navijaci bilo bi veselo :)

Zato je prisutna bila policija u veæem broju...nikad se ne zna na ¹ta ovakav protest mo¾e da izaðe...
Ali danas sam ulicama video samo JEDNOG azilanta...neki je praznik danas,bajram valjda...pa praznuju...a verovatno ni njima nije svejedno...
Sve u svemu,od sutra deca ne idu u ¹kolu a sad su na potezu dr¾avni organi...

bokilic

ja bi to sve motkom pa udri... a bogami oni su  naucili na neka toplija podneblja...eto tu je blizu i nama susedna pomorska drzava,pa neka ih tamo, imaju i more, toplije nego ovde,a kad malo bolje razmislim..pa ni ciptarija  nije daleko....mogu i tamo da odu...
more motku u sake i udri...
brmmmm

ts.marko

Vidim na vestima protest.
Ne popustajte nikako.  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]